• 57 56:46
    15:2
    (Maxa)

Wizards DDM SO Praha 10 - FBC Spartak Kaplice 15:2
branky: 4. Sebastian Maxa, 7. Tomáš Branžovský, 10. Bruno Sandner, 13. Matyáš Kronovetr, 18. David Bouda, 20. Sebastian Maxa, 31. Tomáš Branžovský, 42. Karel Smutný, 44. Tomáš Branžovský, 45. Karel Smutný, 50. Matyáš Kronovetr, 54. Karel Smutný, 54. Sebastian Maxa, 57. Karel Smutný, 57. Tomáš Branžovský - 13. Jan Völfl, 41. Petr Čech; rozhodčí: Alexander McIntosh - Filip Novák; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 213; zásahy brankářů: Jan Hartman 16 - Dominik Štěpánek 33; po třetinách: 6:1, 1:0, 8:1
60:00 Komentář domácích Voltr Vít (Trenér): Dnes rozhodlo, že jsme měli více sil, teď je pro nás klíčové si uvědomit, že série ještě nekončí a příští týden v Kaplici nás nečeká vůbec nic jednoduchého. Musíme nohama zpátky na zem, odmakat tréninkový týden a o víkendu rozhodnout. Děkujeme soupeři za zápas a i za to, že přijal pozdější začátek utkání i prodloužené přestávky a ve všem nám vyšel vstříc. Přejeme příjemnou cestu domů a těšíme se v sobotu v Kaplici. Doufejme, že už naposledy.
60:00 Komentář hostů Musil Filip (Trenér): Na to, že jsme do poslední chvíle nevěděli jestli vůbec poskládáme 10 lidí, tak slušný výkon. A + jsme zjistili jak drahá je kontumace... Soupeři gratuluji k vítězství a k 20. výročí založení klubu. Co dodat.. stav 0:2 už jsme zažili a víme jak to dopadlo. Tak za týden ;)
60:00 Střely ve 3. části: 19:6
59:55 Zápas končí a s tím i Maxova florbalka.
57:35 Rekordních 213 diváku čeká a odpočítává poslední minuty zápasu. My u pořadatelského stolku všem návštěvníkům děkujeme.
56:46 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 15:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #39 Sebastian Maxa (15:2)
56:09 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 14:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #13 Petr Krob (14:2)
53:52 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 13:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #39 Sebastian Maxa bez asistence (13:2)
53:30 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 12:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #22 Martin Lazárek (12:2)
51:42 Kaplice to nevzávají a tlačí se do brány, ale golu zabránil florbalku Daniel Maxa
50:07 Do statistik se asistencí na gól kronovetra zapisuje i mladičký junior Marek Sedliský
49:44 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 11:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #74 Matyáš Kronovetr, asistoval #7 Marek Sedliský (11:2)
45:43 Další, další, další a další šance si vytváří domácí, ale koncovka občas pokulhává.
44:36 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 10:2
43:07 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 9:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #28 David Bouda (9:2)
41:33 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #28 David Bouda (8:2)
41:21 Vyloučen hráč #5 Jakub Košíček družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
41:07 Technická střela Boudy, ale gólman chytá
40:22 GÓL FBC Spartak Kaplice! 7:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #33 Petr Čech, asistoval #4 Jan Völfl (7:2)
40:00 Střely ve 2. části: 15:6
30:19 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #4 Daniel Maxa (7:1)
21:50 Göpfert neskutečně vybojoval a naservíroval Kronovetrovy přímo do prázdné branky, ale ten bohužel míjí.
20:40 Máme tu 2. třetinu a Wizards opět na míčku.
20:00 Střely v 1. části: 14:6
19:47 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #39 Sebastian Maxa, asistoval #46 Tomáš Branžovský (6:1)
17:18 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #25 Karel Smutný (5:1)
15:59 Vyloučen hráč #85 Adam Komárek družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:06 Chybu z buly domácích neváhal využil Jan volfl a je sníženo.
12:28 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #4 Jan Völfl, asistoval #47 Michal Forst (4:1)
12:24 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #74 Matyáš Kronovetr, asistoval #45 Patrik Vachata (4:0)
09:40 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #96 Bruno Sandner, asistoval #74 Matyáš Kronovetr (3:0)
06:40 Wizards zatím s klidem konrolují hru .
06:03 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:0
03:27 Parádní kombinace Branžovského a Maxi a je tu první gól
03:26 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0