59
  • 59 58:17
    Kralupy n/V

FBŠ ATT Gorily Plzeň - Kralupy Wolves 6:3
branky: 6. Michal Strnad, 10. Ondřej Hlinovský, 12. Petr Torma, 24. Ondřej Budek, 29. Ondřej Budek, 55. Jiří Kratina - 19. Jan Michálek, 33. Jakub Manek, 51. Kristián Malík; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; diváků: 140; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 22 - Omar Hammami 32; po třetinách: 3:1, 2:1, 1:1
60:00 Komentář domácích Tábořík Filip (Trenér): Důležitý vyrovnávací bod v sérii. Děkujeme divákům za podporu, hnali nás fanoušci a pro ně jsme to museli urvat. Za týden pokračujeme ve stejném duchu! JE-DE-ME.
60:00 Komentář hostů Kašpárek Ondřej (Trenér): Dnes se na nás projevila fyzická únava a soupeři jsme nekoncentrovaností věnovali úvodní góly. Odjíždíme odtud se splněným plánem a tím byl jeden bod z Plzně! Díky našim fandům a doma za necelý týden v plné polní!
60:00 Střely ve 3. části: 11:8
58:58 Tyčka od Ondry Hlinovského!
58:20 Hrají v šesti a musí se tlačit na dobře bránící domácí.
58:18 Wolves musí něco vymyslet. Pomůže jim time-out?
58:17 Timeout Kralupy Wolves
57:50 Wolves se ubránili, teď nahání Gorily, aby byli na míčku.
56:50 Velkou šanci měl Daniel Nicklas, mířil jen nad.
55:33 Vyloučen hráč #59 Tomáš Veselý družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
54:50 Nepokrytá standardní situace a Jirka Kratina se ocitl sám před Hammamim.
54:49 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #3 Jiří Kratina, asistoval #13 Daniel Nicklas (6:3)
54:01 Veselý nahozením to myslel dobře na dorážku. Nikdo se ale míčku nedotkl.
52:24 Dobré střídání třetí formace Goril. Udržely Kralupy mimo dostřel.
50:47 Malík má ránu! Napřáhl a využil přesilovku.
50:46 GÓL Kralupy Wolves! 5:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #5 Adam Kozel (5:3)
49:38 Vyloučen hráč #87 Adam Hašek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
49:13 V útoku opět Wolves.
48:16 Zorro trik Dana Nicklase do branky nezamířil. Omar Hammami byl u tyčky připravený.
47:07 Michálek zblízkosti nevyzrál na Vojtu Šimůnka.
46:03 Kozel se vrátil do hry, přesilovka domácím nebyla nic platná.
44:50 Gorily zamkly Wolves před Hammamiho.
43:56 Vyloučen hráč #5 Adam Kozel družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:20 Presink zvýšily oba týmy. Více z toho měly Gorily, Tomáš Pour vyslal střelu nad Hammamiho branku.
40:01 Všechno nachystáno na třetí část. Gorily a Wolves v hlavní roli.
40:00 Střely ve 2. části: 13:9
39:58 Ještě jedna akce domácích. Ale Hammami drží Wolves.
37:44 Hodně se teď hraje jednoduše, ani jeden tým nehraje na riziko.
35:32 Adam Kozel to zase zkoušel, pálil mimo.
34:22 Návrat Lukáše Čecha zamezil šanci Wolves.
33:31 Malinko se zase hraje víc do těla, přibývá tvrdých soubojů. Všechno ale fér.
32:09 Jakub Manek byl u míčku první, Šimůnek ránu kryl, na dorážku nedosáhl.
32:08 GÓL Kralupy Wolves! 5:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #10 Kristián Malík (5:2)
31:46 Přesilovka pro hosty, kteří mají možnost snížit.
31:32 Vyloučen hráč #13 Daniel Nicklas družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
30:18 Domácí teď propadli, ale rychlý brejk Wolves nedokázali využít.
29:20 Berka se probil do brankoviště Goril, tam byl ale zpacifikován a nakonec Šimůnkovu branku neohrozil.
28:43 Další skvělá akce! Ale Hammami kouzlí. Vychytal Ondru Hlinovského a drží Wolves.
28:29 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #20 Tomáš Pour (5:1)
27:40 Neskutečné! Rychlou ruku má Hammami, který vytáhl pokus z hole Míšy Strnada z těsné blízkosti.
26:30 Brzoň se snažil ohrozit domácí branku. Míček zamířil až za mantinel.
26:08 Kapitán domácích Ondra Budek teď dobře hlavně v obraně.
23:40 Šikula Matěj Surák se proháčkoval v brankovišti Wolves s míčkem tak, že mu nezbývalo nic než přihrát Ondrovi Budkovi, který pak už zamířil přesně.
23:36 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (4:1)
23:18 Dobrý útok od Goril. Ondru Hlinovského poslal Petr Torma do šance.
22:20 Lukáš Čech hodně dotíral na rozehrávku Wolves, ti se nikam nedostali. Janouchovi utekl míček za mantinel.
22:01 Opatrnější florbal jsme tu ještě neměli.
20:19 Gorily na míčku, stěhují se před branku Wolves.
20:00 Střely v 1. části: 14:8
18:56 Kralupy polil gól živou vodou. Ještě se snaží přidat další branku. Vojta Šimůnek je ovšem proti.
18:06 GÓL Kralupy Wolves! 3:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek, asistoval #5 Adam Kozel (3:1)
17:40 Teď byl zase rušnější provoz před Hammamim.
16:30 Dva dobré zákroky si připisuje domácí gólman.
14:55 Agresivněji teď hrají Wolves a Gorily už tak neútočí, jako tomu bylo v prvních 10 minutách.
13:31 Adam Kozel vyrušil delší klid Vojty Šimůnka.
11:29 První gól po návratu do sestavy Goril si připisuje Petr Torma, Hammamiho překonal k tyči. Gorily zatím ovládají hřiště. Je jich plno.
11:28 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #29 Petr Torma, asistoval #13 Daniel Nicklas (3:0)
09:58 Matěj Surák chtěl zakončovat, jeho střela skončila na Hammamim.
09:14 Parádní akce domácích, Daniel Nicklas dobře našel Ondru Hlinovského a ten po zemi překonal gólmana Kralup.
09:13 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #13 Daniel Nicklas (2:0)
08:08 Ondra Budek střílel z výborné pozice, ale Omar Hammami má neuvěřitelné zákroky a jeden právě vytáhl.
06:01 Jonáš Janata opět v šanci, ale po srážce s Wolves skončil na zemi.
05:22 Michal Strnad napřáhl z poloviny hřiště a jeho střela prošla až do rohu branky! Domácí tribuna bouří.
05:20 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #34 Michal Strnad, asistoval #3 Jiří Kratina (1:0)
04:59 Daniel Nicklas měl možnost, ale byl rychle zblokován.
04:39 Michálkův pokus zamířil vysoko nad branku Goril.
04:01 Výborná střela z hole Jonáše Janaty. Hammami si spodek branky pokryl.
02:21 Pěknou akci předvedl Lukáš Čech, jeho zpětnou přihrávku Adam Hašek přeběhl.
00:50 Během chvilky si připisuje zákrok i Omar Hammami v brance Kralup.
00:20 První střela hostů přichází už ve 20. vteřině, mířila ale hodně daleko od branky Vojtěcha Šimůnka.