5:8
    Ivo DOHNAL
    ()

FLORBAL LITOMYŠL - FBC Spartak Bílovec 5:8
branky: 25. Marek Macek, 51. Marek Lamplot, 52. Ondřej Pakosta, 55. Jan Kulhavý, 57. Marek Lamplot - 4. Radim Richtár, 39. René Mikel, 42. Václav Richtár, 43. Vít Hruška, 51. Ivo Dohnal, 54. René Mikel, 55. René Mikel, 60. Ivo Dohnal; rozhodčí: Daniel Jireček - Jan Čečetka; vyloučení: 4:5; využití: 0:0; diváků: 298; zásahy brankářů: Filip Lamař 11 - Jakub Martinek 19; po třetinách: 0:1, 1:1, 4:6
60:00 Komentář domácích Doubek Tomáš (Trenér): Věděli jsme, že série bude těžká a vyrovnaná. Škoda našich nevyužitých šancí. Nabereme síly a připravíme se na příští víkend. Děkujeme soupeři, rozhodčím a především divákům. #NFL
60:00 Komentář hostů Zbořil Tomáš (Trenér): Dnes takticky lépe zvládnuté utkání než to včerejší. Rozhodla naše dobrá obrana a kvalita v zakončení. Těšíme se na zápasy příští víkend u nás v Bílovci! Díky opět za skvělou podporu našim věrným fanouškům! #biloveckaskromnost #spolecnezabilovec
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
59:24 Dohnal trefuje branku přes celé hřiště
59:23 GÓL FBC Spartak Bílovec! 5:8
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #17 Ivo Dohnal bez asistence (5:8)
58:51 Vyloučen hráč #23 Jakub Hradský družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za hrubost
58:51 Vyloučen hráč #11 Štěpán Švec družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
58:27 Litomyšl stále na půlce Bílovce
56:24 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:7
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot, asistoval #30 Vilém Nonn (5:7)
55:19 Litomyšl zkouší v šesti
55:02 Timeout FLORBAL LITOMYŠL
54:41 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:7
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #55 Jan Kulhavý, asistoval #25 Marek Lamplot (4:7)
54:40 GÓL FBC Spartak Bílovec! 3:7
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #8 René Mikel, asistoval #5 Marek Šmída (3:7)
54:32 Kulhavý slapshotem snižuje náskok
53:36 Bílovec zvyšuje náskok o tři branky
53:35 GÓL FBC Spartak Bílovec! 3:6
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #8 René Mikel, asistoval #26 Vít Hruška (3:6)
53:27 Domča Novák potí na hřišti svoji duši, dáváme mu na pořadatelském stolku malé plusko :)
51:18 Zápas bude ještě hodně zajímavý na obě strany
51:17 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #27 Ondřej Pakosta, asistoval #11 Štěpán Švec (3:5)
50:56 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot, asistoval #20 Tomáš Boštík (2:5)
50:12 GÓL FBC Spartak Bílovec! 1:5
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #17 Ivo Dohnal, asistoval #26 Vít Hruška (1:5)
49:57 Litomyšl teď tlačí Bílovec, avšak bez gólu
45:18 Litomyšl opět nevyužila přesilovku, čili je Bílovec v plném počtu
43:18 Vyloučen hráč #17 Ivo Dohnal družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
42:24 Během krátké chvíle vede Bílovec o tři branky
42:23 GÓL FBC Spartak Bílovec! 1:4
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #26 Vít Hruška, asistoval #4 Jonáš Moj (1:4)
41:45 GÓL FBC Spartak Bílovec! 1:3
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #44 Václav Richtár, asistoval #77 Šimon Kouba (1:3)
41:06 Bílovec je ze začátku více zataženější
40:01 Buly ve třetí třetině vyhrála Litomyšl
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
38:49 Bílovec jde ke konci druhé třetiny do vedení
38:48 GÓL FBC Spartak Bílovec! 1:2
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #8 René Mikel, asistoval #17 Ivo Dohnal (1:2)
38:04 Opět skvělý zákrok Lamaře
34:25 Nyní proběhly v hale infarktové chvíle, naštestí jsou snad všichni diváci v cajku :)
30:00 Oproti minulé přesilovce, Liotmyšl neustále střílí
28:28 Vyloučen hráč #14 Marek Brňák družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:21 Litomyšl v plném počtu
26:54 Hradba Ondráček a T. Novák je nedobytná jako Helmův žleb
25:21 Vyloučen hráč #20 Tomáš Boštík družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za blokování florbalky
25:13 Po vyrovnání je v hale zase o něco rušněji
24:11 A je vyrovnáno. Po pěkné standartní situaci před brankou Litomyšl vyrovnává
24:10 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #61 Marek Macek, asistoval #15 Michael Smola (1:1)
22:05 Na litomyšlské straně se objevila nová lajna a měla hned menší šance před kasou Bílovce
21:50 Zatím se hraje sem a tam, ale zatím žádná vyložená akce ješte nebyla
20:01 Buly vyhrála Litomyšl
20:00 Střely v 1. části: 8:5
19:59 První třetina se dohraje na litomyšlských čepelí
16:59 Bílovec v plném počtu
14:59 Vyloučen hráč #71 Radim Richtár družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání
12:29 Litomyšl více tlačí Bílovec a má více šancí na srovnání
11:09 Macek měl na čepeli vyrovnání, ten však minul branku jako můj Eublepharis macularius cvrčka, když loví
09:10 Oba týmy v plném počtu
07:23 Famozní zákrok Lamaře
07:10 Vyloučen hráč #61 Marek Macek družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
06:14 Hraje se čtyři na čtyři
06:06 Vyloučen hráč #64 Tomáš Nykl družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
06:06 Vyloučen hráč #44 Václav Richtár družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za hrubost
05:26 Hned od začátku zápasu hráči chodí do tvrdých soubojů
03:15 První střela na branku a Bílovec vede
03:14 GÓL FBC Spartak Bílovec! 0:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #71 Radim Richtár, asistoval #46 Šimon Juchelka (0:1)
02:05 Skvělý zákrok Martinka
00:42 Noon skvěle našel Pakostu, ten však netrefuje branku
00:01 Buly vyhrál Bílovec