• 59 58:29
    2:14
    ()

FBC Slavia Praha - FBC Draci Říčany 3:14
branky: 10. Ondřej Otáhal, 46. Martin Kadlec, 59. Martin Kadlec - 3. Matyáš Pros, 7. Filip Homola, 11. Jakub Tabášek, 12. Vítězslav Špok, 16. David Tománek, 20. David Tománek, 24. Jakub Tabášek, 24. Vojtěch Honzák, 31. Matěj Tabášek, 37. Matyáš Pros, 44. Vítězslav Špok, 50. David Tománek, 58. Matyáš Pros, 59. Matěj Tabášek; rozhodčí: Alexander McIntosh - Filip Novák; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 163; zásahy brankářů: Lukáš Rašovský 11 - František Lerch 19; po třetinách: 1:6, 0:4, 2:4
60:00 Komentář hostů Čechovič Adam (Trenér): Dneska jsme poprvé do série nastoupili s pevnou půdou pod nohama a sebevědomím. Od všech hráčů kvalitní a disciplinovaný výkon, podpořený velkou produktivitou. Musíme mít v hlavách, že to dnes nekončí, zítra je další zápas a pokračovat v dnešním výkonu dál. Díky moc našim fanouškům a zároveň pořadatelům soupeře, že se nám přišli za původní nevhodný online omluvit a opravili ho.
60:00 Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér): Soupeř dnes ve všech směrech lepší a zaslouženě nám nadělil lekci. Nás výsledek mrzí především kvůli našim fanouškům. Ti si takovou podívanou nezasloužili. Pokud zítra předvedeme podobný výkon, tak končíme. Nicméně pokusíme se napravit si reputaci. Díky soupeřům a fanouškům za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
60:00 Děkujeme hráčům, rozhodčím i divákům a zase zítra.
59:59 Dnes to domácím nevyšlo.
58:38 GÓL FBC Slavia Praha! 3:14
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #84 Martin Kadlec, asistoval #22 Aleš Gobel (3:14)
58:38 Gól po špatné rozehrávce domácích dává poté Tabášek.
58:29 GÓL FBC Draci Říčany! 2:14
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #92 Matěj Tabášek bez asistence (2:14)
57:45 GÓL FBC Draci Říčany! 2:13
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #5 Vítězslav Špok (2:13)
57:22 Vyloučen hráč #30 Jakub Procházka družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost
50:00 Máme tady posledních 10 minut dnešního zápasu.
49:06 Timeout FBC Draci Říčany
49:06 GÓL FBC Draci Říčany! 2:12
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #22 Filip Homola (2:12)
48:01 Slavistům právě končí přesilová hra.
46:08 Vyloučen hráč #92 Matěj Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
45:48 GÓL FBC Slavia Praha! 2:11
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #84 Martin Kadlec bez asistence (2:11)
43:07 GÓL FBC Draci Říčany! 1:11
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #22 Filip Homola (1:11)
40:01 Poslední třetina dnešního zápasu.
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
39:32 Situace na hřišti se zahušťuje. Dnes je zápas hodně o hře na nervy
37:53 Domácí to dneska nelepí na hokejkách. Jde vidět jasná převaha hostujícího celku.
36:21 GÓL FBC Draci Říčany! 1:10
30:33 GÓL FBC Draci Říčany! 1:9
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #92 Matěj Tabášek, asistoval #82 Filip Nochta (1:9)
28:03 Kadlec leží na zemi, po samostatném úniku na bránu. Hra pokračuje dál.
24:55 Vyloučen hráč #37 Šimon Váhala družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hra na zemi
23:54 GÓL FBC Draci Říčany! 1:8
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #27 Ondřej Zika (1:8)
23:40 Svačinka si zahrál na Haalanda a odkopnul míč do světa.
23:33 GÓL FBC Draci Říčany! 1:7
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek bez asistence (1:7)
23:18 Čekám až uslyším slávistický kotel.
21:40 Říčany v pěti.
20:00 Střely v 1. části: 8:9
19:21 Vyloučen hráč #82 Filip Nochta družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
19:07 GÓL FBC Draci Říčany! 1:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #5 Vítězslav Špok (1:6)
18:30 Schierova krásná střela!!!
17:30 Dnes se zápas nese v duchu rychlého tempa.
15:55 GÓL FBC Draci Říčany! 1:5
14:50 Gobel a jeho velká šance, neproměněná.
14:05 Rašovský má zákrok jak u nájezdu a to to nájezd nebyl.
13:00 Rozhodčí si dnes asi myslí, že jsem telepat. #ToFaktNe
11:18 GÓL FBC Draci Říčany! 1:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #49 David Tománek (1:4)
11:15 Vyloučen hráč #70 Lukáš Svačinka družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za blokování florbalky
10:30 GÓL FBC Draci Říčany! 1:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #92 Matěj Tabášek (1:3)
09:54 GÓL FBC Slavia Praha! 1:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #37 Šimon Váhala (1:2)
06:54 GÓL FBC Draci Říčany! 0:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #22 Filip Homola, asistoval #23 Matyáš Pros (0:2)
06:40 Rašovský je dnes zase neskutečný.
05:44 Romantické gesto od trenéra hostí, který nám zachytil Štičku. #Děkujeme
05:00 Wow! Kadlecova střela nakonec dopadla do boční sítě, ale potom Beran ťuknul do míčku tak, že skákal na brankové čáře! Škoda.
03:20 Sedláček má na kontě střelu.
03:07 Váhalova přihrávka před bránu nebyla marná, stačilo tečnutí od Kubánka
02:00 GÓL FBC Draci Říčany! 0:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #11 Ondřej Kubeš (0:1)
01:45 Vyloučen hráč #37 Jiří Sedláček družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
00:01 Buly vyhráli hosté.
00:00 Dámy a pánové, vítáme vás u dnešního třetího zápasu 2.kola play-up!