7:6
    Adam OBERTAN
    (Weinstein)

FBS Olomouc - Hornets Brno ZŠ Horní  8:6
branky: 9. Igor Macháček, 26. Igor Macháček, 32. Jiří Novák, 34. Jan Slaběňák, 35. Tomáš Jelínek, 44. Tomáš Skoupil, 50. Tomáš Skoupil, 60. Jan Kratochvil - 24. Kryštof Kopečný, 27. Dominik Sláma, 33. Tomáš Ručka, 46. Tomáš Ručka, 48. Tomáš Ručka, 60. Adam Obertan; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 4:4; využití: 1:0; diváků: 187; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi 21 - Bořek Králík 26; po třetinách: 1:0, 4:3, 3:3
60:00 Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér): Vyrovnaný zápas s pomalou první třetinou, ve druhé nám soupeř odskočil. I přes závěrečný tlak už se nám bohužel nepodařilo utkání dorovnat. Snad bude oběma týmům v sérii umožněno hrát plynulejší zápas, aby i fanoušci viděli lepší florbal. My máme na víc a zítra to ukážeme. Děkujeme soupeři i divákům za utkání.
60:00 Komentář domácích Kočiřík Lukáš (Trenér): První duležitý zápas 3.kola playup úspěšně za námi. Byl to dnes boj od začátku až do konce. Od nás to dnes nebyl určitě ten nejlepší výkon sezóny... o to více se budeme soustředit na zítřek na to aby jsme do Brna jeli s vedením 2:0. Děkujeme divákům, kterých se dnes sešlo hodně a tlačili nás dopředu celý zápas. Zítra budem jěště odhodlanější jim ukázat zápas s parametry jakých jsou od nás zvyklý #hot16family
60:00 Střely ve 3. části: 13:12
59:59 GÓL FBS Olomouc! 8:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #14 Jan Kratochvil bez asistence (8:6)
59:59 Nebezpečnou střelu zlikvidoval a následně do prázdné branky trefil Kratochvíl.
59:26 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 7:6
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #83 Adam Obertan, asistoval #27 Matyáš Weinstein (7:6)
59:26 Tlak na domácí polovině přinesl hostům své ovoce a rozdíl činí už pouze jedna branka.
58:59 Antoniazi až rukou vyrážíček odražený od ramene po Obertanově střele.
58:15 Ručkova střela je odražena Pechovou holí.
57:26 Hosté zkouší hru v šesti.
57:25 Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
57:25 Vyloučen hráč #3 Jiří Novák družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
57:01 Pecha proniká až do velkého brankoviště, střelu však Králík odráží helmou.
55:57 Kopelec získává na středu míček a střílí, ale překvapivá situace Králíka nezaskočila.
55:24 Weinstein pálí z rohu, Antoniazi se míčku ujímá do vlastní péče.
54:51 Vyloučen hráč #75 Jan Slaběňák družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:41 Ručka se ujímá míčku, hosté rozehrávají.
52:17 Kopelec proniká po mantinelu do rohu, odlkud míček vrací Štrbákovi.
51:39 Drápalova střela zneškodněna Antoniazim.
50:59 Antoniazi opět zasahuje, tentokrát proti střele Kopečného.
50:20 Olomouc rozehrává z útočného rohu.
49:58 GÓL FBS Olomouc! 7:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #14 Jan Kratochvil (7:5)
49:58 Skoupil se trefuje "pod víko" arozdíl činí opět dvě branky.
48:49 Ambrož proniká do útočného pásma.
47:34 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 6:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #15 Tomáš Ručka bez asistence (6:5)
47:34 Míček končí za zády Antoniaziho a Ručka vrací stav na rozdíl jedné branky.
46:06 Kopelec z otočky pálí, trefuje Králíka do břicha.
45:37 Ručka míří přesně a je sníženo.
45:26 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 6:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #15 Tomáš Ručka, asistoval #83 Adam Obertan (6:4)
44:21 Výhoz Havla na Hudeho končí nebezpečnou střelou, tu však Antoniazi likviduje.
43:09 GÓL FBS Olomouc! 6:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #87 Tomáš Jelínek (6:3)
43:09 Ze zmatku v brankovišti vychází z míčkem na čepeli Skoupil, již položený Králík se střelou nemohl nic dělat.
41:55 Domácí zakládají útok.
40:48 Kratochvíl zkouší zakončit do prázdné po několika po sobě jdoucích nahrávkách, míček má však na bekendové straně střele chybí razance.
40:01 První buly třetí třetiny získává Jelínek.
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
39:35 Procházka likviduje nebezpečnou střelu Šamánka.
39:08 Macháček přestřeluje, ale balonek po odrazu od mantinelu zůstává ve hře.
38:41 Pecha trefuje pouze Hudeho, míček si však bere zpět.
38:15 Vyloučen hráč #77 Martin Janiczek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost
38:01 Weinstein trefuje boční síť.
37:16 Vyloučen hráč #14 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování florbalky
36:51 Havel nahazuje na Obertana.
35:49 Králík helmou odráží Kopelcův pokus.
35:12 Drápal pomáchává po nahrávce z rohu.
34:29 GÓL FBS Olomouc! 5:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #33 Matěj Pecha (5:3)
34:29 Jelínek trefuje místo pod rukou a zvyšuje rozdíl na dvě branky.
33:54 GÓL FBS Olomouc! 4:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #75 Jan Slaběňák, asistoval #47 Bohdan Kopelec (4:3)
33:54 Kopelec z rohu posílá na úplně volného Slaběňáka, který navrací otěžě zápasu na olomouckou stranu.
32:30 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #15 Tomáš Ručka, asistoval #20 Daniel Havel (3:3)
32:30 Ručka se vytáčí přes osu hřiště a skrytou střeou překvapuje Antoniaziho.
32:07 Hornets vyvážejí míček z obranného pásma.
31:17 GÓL FBS Olomouc! 3:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #3 Jiří Novák bez asistence (3:2)
31:17 Novák se vytáčí od mantinelu a střela z trojkové čáry končí v síti.
30:39 Hájek obírá Macháčka a balonek vyhazuje.
29:45 Macháček se pokouší dorazit Jelínkův nához, míček zůstává ve hře.
29:13 Kopečný zachycuje nahrávku domácích, dostává se až k Antoniazimu, ten však střelecký pokus kryje.
28:55 Vyloučen hráč #45 Tomáš Havlíček družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
28:20 Jelínek ve výhodné pozici trefuje pouze blokující florbalovou hůl.
27:46 Rozehrávka z útočného rohu pro Hornets nevede ke střele, Kratochvíl kryje.
26:47 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #84 Dominik Sláma, asistoval #89 Michal Rada (2:2)
26:47 Rada posílá nahrávku do předbrankového prostoru, odkud Sláma doráží.
26:22 Domácí odolávají tlaku hostů a rozehrávají z vlastní poloviny.
26:12 Trestné střílení družstva Hornets Brno ZŠ Horní neproměnil #20 Daniel Havel.
25:07 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #11 Tomáš Skoupil (2:1)
25:07 Tlak při početní výhodě už domácím přinesl výsledek, domácí se vrací do vedení.
24:47 Jelínkovu střelu doráží Skoupil, ale míček se jen odráží a stále je ve hře.
23:53 Vyloučen hráč #61 Vincent Drápal družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
23:16 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Kryštof Kopečný, asistoval #20 Daniel Havel (1:1)
23:16 Havel dlouhou nahrávkou nachází Kopečného, který sám před Antoniazim nachází volné místo.
21:54 Dolejší pálí, Králík pokus odráží pravou nohou.
21:15 Macháček po náročné přihrávce jelínka přestřeluje.
20:34 Kopečný hned ze startu pokouší Antoniaziho, ten zůstává pozorný.
20:01 První buly druhé třetiny získávají na svou stranu hosté.
20:00 Střely v 1. části: 9:6
19:42 Weinsteinova střela z boku trefuje Antoniaziho do pravého ramene.
18:55 Antoniazi svým skoro gymnastickým výkopem posílá míček mimo nebezpečí do rohu.
18:27 Domácí nepouští Hornets ke střele.
18:08 Vyloučen hráč #33 Matěj Pecha družstva FBS Olomouc na 2 minuty za držení
16:44 Kopelec posílá míček do brankoviště, v nebezpečné pozici však díky Hudemu nezůstává dlouho.
15:29 Králík zůstává v přesilové hře nepřekonán, nezalekl se ani různých zvolených střeleckých pozic.
14:53 Pecha hledá skulinu před brankovištěm, nachází jen přestřelenou branku.
13:58 Při neopatrné výměně mezi Jelínkem a Skoupilem se balonku chopil Kopečný, daleko se však nedostal.
13:39 Vyloučen hráč #89 Michal Rada družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
12:59 Weinstein se pokouší o střelu, ale Skoupil s dobře položenou čepelí jakoukoli snahu eliminuje.
12:08 Hosté pouze s problémy pronikají přes kompaktní obranu domácích.
11:09 Friedl pálí střelu skrytou, ale Králík zůstává v pozoru.
09:47 Králík odolává smršti střeleckých pokusů ze strany domácích.
08:50 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #87 Tomáš Jelínek (1:0)
08:50 V přečíslení 3 na 2 Skoupil posílá na Jelínka, který nachází ještě Macháčka v lepší pozici a hranice brankové čáry je překonána.
07:52 Ze souboje za domácí brankou vychází s děravým míčkem na čepeli Kratochvíl, mezi jinými čepelíemi však o míček brzy přichází.
07:25 Weinstein nenechává projít kolem sebe přihrávku Ambrože a hosté se opět dostávají k míčku.
06:04 Minář nepouští Kopečného ke střele.
05:17 Šamánek přestřeluje a děravý míček končí mimo hřiště.
04:26 Hosté zakládají útok.
04:21 Janiczek prověřuje Antoniaziho, ten zůstává ve střehu.
02:42 Pecha kolem mantinelu proniká až do rohu soupeřů.
01:51 Friedl blokuje střelu Havlíčka.
00:45 Olomouc proniká do útočného pásma.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání získává pro tým domácích Tomáš Jelínek.
00:00 Vážení diváci, vítáme vás u textového online přenosu z olomoucké haly Čajkaréna. Dnes je na plánu 1. utkání 3. kola Play-up Divize, ve kterém domácí FBS Olomouc vyzve soupeře Hornets Brno. V minulém kole si domácí celek poradil s Vysokým Mýtem po výhrách 9:3, 6:0 a 7:6 pp. Soupeř z Brna zase úspěšně přešel přes týmy Orlové a Paskova a z celkových sedmi zápasů ve vyřazovací fázi neuspěl pouze jednou.