59
  • 59 58:27
    Chodov

ESA logistika Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 8:5
branky: 13. Milan Meliš, 20. Jonáš Kreysa, 31. Marek Beneš, 33. Marek Beneš, 39. Jakub Kolísko, 41. Marek Beneš, 50. Matěj Havlas, 57. Matěj Čelakovský - 39. Tomáš Sýkora, 45. Mikuláš Komárek, 47. Tom Ondrušek, 50. Martin Skřivánek, 53. Tom Ondrušek; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 625; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 29 - Karel Hodík 19; po třetinách: 2:0, 3:1, 3:4
60:02 Tatran svůj matchball využil a poráží Chodov 8:5. Boj to byl téměř do samého konce, kdy hosté dokázali snižovat rozdíl při hře bez brankáře. Škoda za tu kaňku v závěru.  Děkuji za pozornost v této sezóně, nezapomeňte si pořídit lístky na superfinále, kde muži Tatranu zatím musí na svého soupeře čekat. Ženy čeká rozhodující sedmý zápas. Někdy příště se budu těšit opět napočtenou.
60:01 Celkový počet střel: Tatran 26 - Chodov 34
60:00 Střely ve 3. části: 6:14
59:59 Oba týmy po odpálení balonku seznaly, že tohle má s florbalem pramálo společného, přestaly hrát a nechaly doběhnout čas až do konce. Trochu hořkosladce s ohledem na Havlasovo "zranění" tak můžeme pogratulovat Tatranu k lístku do finále superligy.
59:46 Havlas dostal ošklivě do zubů. Horní jednička drží na vlásku.
59:20 Kolísko trefil ruku bránícího Sýkory.
58:27 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
58:27 Chodov si vybírá timeout na probrání strategie do závěrečných minut.
57:47 Chodov zkusí znovu stáhnout náskok v šesti.
57:18 Kreysovi utekla prázdná branka.
56:35 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 8:5
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský z trestného střílení (8:5)
56:35 Čelakovský proměňuje nájezd za hru vysokou holí vracejícího se obránce Chodova.
55:58 Florbal se nám mění v MMA zápas.
55:05 Jurco si škrtnul rukou, všichni už mají těžké nohy.
55:00 Na velmi vypjatý zápas si do Řep našlo cestu 625 skvěle fandících diváků. Děkujeme za podporu!
52:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #35 Marek Matoušek (7:5)
52:24 Ondrušek proměňuje. 5:7 z pohledu Chodova.
52:11 Přesilovka 6 na 4.
52:10 Vyloučen hráč #37 Matěj Havlas družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování
52:10 Havlas jde sedět na dvě minuty za nesportovní chování.
51:43 Rozhodčí teď odpustili Chodovu hru rukou brankáře mimo brankoviště.
51:10 Jurco lapá.
50:03 Petráň přistrčen, Hodík zpět na střídačce.
49:33 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 7:4
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #8 Jonáš Kreysa (7:4)
49:33 Nemusel ale dlouho, neboť jim radost přinesl Havlas. 7:4
49:25 Kotel se teď chytá za hlavy.
49:08 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Martin Skřivánek, asistoval #9 Mikuláš Komárek (6:4)
49:08 Skřivánek zužitkovává hru v šesti a snižuje na 4:6.
47:52 Kreysa si vykoledoval faul.
46:38 Matoušek odklonil míček mířící do prázdné branky.
46:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek z trestného střílení (6:3)
46:12 Ondrušek proměňuje nájezd. 3:6 z pohledu Chodova.
45:35 Tatran musí střídavě odolávat hře Chodova v šesti bez gólmana.
44:58 Domácí reklamovali nedovolený zásah, rozhodčí však nechali hru pokračovat.
44:39 Votava po souboji upadl, míček nepřežil zásah.
44:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek bez asistence (6:2)
44:24 Komárek sólovkou překonává Jurca. I v pěti to jde, 2:6
43:48 Kreysa přizvednul míček do obecenstva.
42:50 Jurco zalepil na boku branku.
41:58 Méně časté zprávy svádějte na hosty a jejich prchajícího brankáře sem a tam.
41:00 Hodík opět na střídačce.
40:39 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 6:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #8 Jonáš Kreysa (6:1)
40:39 Beneš si vyhlídnul prázdnou branku a nezaváhal. Završuje tím hattrick, 6:1.
40:15 Chodov v šesti.
40:01 Poslední buly regulérní hrací doby pro Tatran.
40:00 Přestávku vyplňuje rekapitulace charitativního programu GóólNaDruhou.
40:00 Střely ve 2. části: 10:12
39:59 Chodov tlačil, ale do konce třetiny se už nic dalšího nestalo.
39:33 Hodík zpátky v brance.
39:00 Chodov zkouší hru bez brankáře.
38:51 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 5:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #88 Martin Šindelář (5:1)
38:51 Kolísko odbíjí pátou. 5:1
38:23 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #26 Tomáš Sýkora, asistoval #35 Marek Matoušek (4:1)
38:23 Sýkora otevírá za Chodov po krosovce od Matouška pod padajícím Jurcem. 1:4 z pohledu hostů.
38:21 Jurco musel kromě míčku odrážet i hráče padající na něj. Na hřišti si to strkanicemi v předbrankovém prostoru rozdali kapitáni obou týmů.
38:00 Domácí obrana má co dělat.
36:37 Že jde o hodně dokazuje i spotřeba míčků.
35:54 Štefek získal míček pro spoluhráče.
34:45 Hodík zmenšil úhel Kučerovi.
33:57 Votava odstavil Sádla.
33:33 Šindelář nepřesně do protějšího rohu hřiště.
32:41 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #70 Milan Meliš (4:0)
32:41 Beneš má náběh na hattrick. 4:0
31:47 Kreysa nedokázal zpracovat míček, čekala by ho úplně prázdná branka. Škoda.
31:24 Jurco v zápřahu, mop na podlahu také.
30:58 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #55 Martin Kisugite (3:0)
30:58 Flight of the Beneš. Tak oslavil svůj gól v pokračujícím běhu autor třetího gólu, Marek Beneš.
30:30 Matoušek agilní v souboji, míček ale odskákal k domácím, kde Kreysa přestřeluje hřiště.
29:07 Prošlápnutý míček končí tažení Bočka.
28:18 Pokud by Ondrušek střílel z první, Jurco by moc šancí neměl.
27:52 Komárek se skoro proběhnul Kučerovi po zádech.
27:30 Vávra to zkusil na Jurca, ten drží tatranskou kasu zavřenou.
27:02 Beneš z otočky, Hodík pozorný.
26:26 Vošta chodí po svých, ale bude potřebovat zřejmě další ledování.
25:40 Vošta v šanci, souboj ale neustál a skončil na zemi s bolestivou grimasou a drží se za kotník. Zdravotnice je teď velmi často v zápřahu.
24:56 Jurco potřebuje ošetření.
24:45 Sádlo vypálil na Hodíka, udělal kotoul nazad, a odbíhá střídat.
23:12 Havlas s tečí poslal míček do autu.
22:07 Kafka po odehrání míčku do rohu hřiště skončil v parakotoulu.
21:38 Vošta předběhl míček a nevyužil přečíslení.
20:51 Sádlo trefil hruď Hodíka, který tam následně skrývá míček.
20:01 Druhé buly do třetiny vyhrávají po pár předávkách hosté.
20:00 Střely v 1. části: 10:8
19:59 V posledních vteřinách třetiny Chodov držel míček na čepelích, ale nedokázal zakončit.
19:23 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #35 Marek Beneš (2:0)
19:23 Kreysa přidává gól téměř do šatny. 2:0
19:07 Kisugite nahrál Petráňovi.
18:14 Hodík si už už vyjížděl pro míček, ale hostující obrana se stihla vrátit a míček zahrát za brankou.
16:53 Chodov dobře krade míčky z nepřesných přihrávek domácích.
16:26 Jurco dvakrát hasil minelu od Šindeláře.
15:50 A teď si připisuje další zákrok.
15:38 Jurco vynuloval Skřivánka.
15:03 Kreysa pálil do kolenních chráničů Hodíka.
14:18 Kučera měl teď slabší chvilku, Tlapák zaskočil.
12:57 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #35 Marek Beneš (1:0)
12:57 Meliš otevírá dnešní gólový účet! 1:0 pro Tatran.
12:30 Beneš měl dobrou střelu, Havlas neměl správně seřízená mířidla a nedokázal přehodit nohu Hodíka.
12:11 Jurco uhasil přečíslení 3 na 2.
11:44 Tlapák plní své defenzivní úkoly.
10:13 Kolísko trefil napřaženou dlaň Hodíka.
08:57 Vávra trefil tyčku odkryté části branky.
08:12 Kučera nám po souboji zbořil stolek.
07:53 Ondruškovu střelu chytá Jurco do rukou.
07:10 Kolísko neměl jednoduchou situaci.
06:34 Po urputném souboji a dalším Jurcově zásahu Tlapák láme hůl.
06:26 Jurco teď několikrát zasáhl breakdancovým způsobem.
05:38 Beneš skoro tečoval míček za Hodíka, ten ale držel bližší tyčku neprostupnou.
05:08 Hodík se jenom převalil, nemusel zasahovat.
04:47 Hosté sportovně vrací míček.
04:46 Horký po souboji zůstal na zemi, zasahuje zdravotnice. Už jde po svých na střídačku.
04:12 Vošta z výběhu štípnul Jurca do rukavic.
03:41 Tatranský kotel to rozjíždí už od prvních minut, tak snad jim to vydrží a hráči také trochu přispějí k radostem.
02:17 Kolísko a Horký v zajímavém propletenci, oba skončili na zemi.
01:31 Havlas poslal pozdrav tatranskému kotli za brankou Hodíka.
01:06 Eremiáš do bot Jurca.
00:35 Sládeček úspěšný na bloku.
00:01 Úvodní buly zápasu pro Chodov.
00:00 Lineupy už nám pomalu nastupují, a mně tak nezbývá než vám popřát příjemnou zábavu.
00:00 Tatran si do pátého zápasu nese matchball, kdy v hale na Jižním Městě ztratil nedělní zápas, ale chuť si spravili na Velikonoce, kdy si vykoledovali třetí bod do série. Uvidíme, zda se již dnes bude radovat domácí kotel, nebo si hosté vynutí pokračování série.
00:00 Krásný středeční večer ze Sportovního centra Řepy, kde se již za pár chvil odehraje 5. semifinálový zápas mezi týmy ESA logistika Tatran Střešovice a FAT PIPE FLORBAL CHODOV. Dnešní zápas nese název Hudera Game, a tak se již můžete těšit na chutné přestávkové odměny v soutěži. Hru si můžete již tradičně užít přímo s námi v hale s doprodovným programem, nebo u video/online přenosu.