(Fryš)
  • 59 58:08
    Pardubice

BLACK ANGELS - SOKOLI Pardubice 4:3
branky: 7. Jakub Hromada, 30. Vojtěch Novotný, 57. Radek Hanák, 59. Vilém Doležal - 23. Radek Drba, 46. Přemek Pakosta, 53. Přemek Pakosta; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 3 + Matouš Burian TDKU + 4:2 + Vojtěch Kaluža OS; využití: 0:2; diváků: 218; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 13 - Martin Haleš 16; po třetinách: 1:0, 1:1, 2:2
60:00 Střely ve 3. části: 5:6
58:08 Timeout SOKOLI Pardubice
58:08 GÓL BLACK ANGELS! 4:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #9 Marek Fryš (4:3)
58:08 Marek Fryš po vybojovaném míčku a krásné individuální akci nahrává Doležalovi do prázdné a ten se nemílí!
57:44 Kaluža je zpět ze svého desetiminutového trestu
56:24 Po krásné kombinaci domácích srovnává Hanák
56:23 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #93 Radek Hanák, asistoval #55 Jakub Hromada (3:3)
55:34 Renčín netrefuje Ludvíkovu nahrávku
54:11 Fryš překazil jednoznačný samostatný únik a získal pro domácí míček
52:08 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Přemek Pakosta, asistoval #23 David Žáček (2:3)
52:08 Po krásné sehrávce od Žáčka dostává Pakosta Pardubice do vedení
51:34 Střela Drby a následná teč Bíny naštěstí pro domácí v síti neskončila
50:53 Novotný vybojoval pro domácí standartku, další lajna přestřeluje
49:29 Atmosféra na hale je díky fanouškům obou týmů naprosto skvělá!
47:10 Pardubice hrají v plném počtu
46:18 Pardubice srovnávacím gólem jdou rovnou do oslabení. Dočkají se i domácí gólem v přesilové hře?
45:10 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Přemek Pakosta, asistoval #3 Vojtěch Kaluža (2:2)
45:10 Vyloučen hráč #3 Vojtěch Kaluža družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování
45:10 Vyloučen hráč #3 Vojtěch Kaluža družstva SOKOLI Pardubice - osobní trest
43:26 Vyloučen hráč #99 Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování florbalky
43:26 Další vyloučení na straně domácích
40:40 Pakosta střelou z první ze vzduchu trefuje míček, Matiášek však na svém místě
40:00 Úvodní buly 3.třetiny vyhrávají Pardubice
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
39:22 Toto utkání sleduje 228 skvělých fanoušků. Děkujeme!
37:49 Black Angels hrají v plném počtu
36:44 Sledujeme velice vyhrocené utkání
35:49 Vyloučen hráč #50 Jan Kopecký družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
32:58 Gólové akce na obou stranách, nejdříve Čáslava netrefuje míček a na druhé straně chytá Matiášek
29:31 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Vojtěch Novotný, asistoval #50 Jan Kopecký (2:1)
29:31 Krásný gól z hole Novotného, musíme vypíchnout zisk balonku a hokejovou asistenci od Štylera
28:08 Pakosta na zemi, snad bude v pořádku
27:48 Čáslava sám v úniku, Haleš si vyjel až na hranu velkého brankoviště a chytá
26:16 Šance na obou stranách, ale gól ne a ne padnout
22:00 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #48 Lukáš Prix (1:1)
22:00 Drba z dorážky srovnává skóre utkání
20:00 Omlouvíme se za neaktivitu, na hale máme technické problémy
20:00 Střely v 1. části: 8:5
18:18 Vyloučen hráč #17 Matouš Burian družstva BLACK ANGELS na 2+2 minuty za nesportovní chování
18:18 Vyloučen hráč #17 Matouš Burian družstva BLACK ANGELS do konce utkání
18:18 Vyloučen hráč #11 Přemek Pakosta družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
18:18 Vyloučen hráč #99 Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
12:59 Šance můžeme vidět na obou stranách
09:53 Burian přestřeluje
06:53 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #99 Jakub Renčín (1:0)
06:30 Matiášek neuvěřitelně drží domácí tým
04:55 Rána Ludvíka končí na Halešovi
04:14 Drba zkoušel z úhlu, trefil jen boční síť
03:18 Burian zkouší dorážet před Halešem, ten chytá
02:20 Na jedné straně v šanci Čáslava, Haleš chytá a následně vyhazuje do protiútoku, který skoro na půlce likviduje Matiášek fotbalovým fotbalovým výkopem
01:22 Matiášek nadvakrát zlikvidoval střelu a následnou dorážku Pardubic
00:40 První velká šance pro Pardubice končí mimo bránu Matiáška
00:00 Úvodní buly pro domácí
00:00 Vítám Vás na dnešním 5. utkání play-down mezi týmy Black Angels a Sokoli Pardubice. Po minulém víkendu, který se odehrál v Pardubicích, je série vyrovnaná a dnes se hraje o 3. bod do série. Podaří se Black Angels získat matchball nebo si odvezou bod Pardubice?