()
  • 60 59:37
    Black Angels

SOKOLI Pardubice - BLACK ANGELS 6:5
branky: 6. Milan Bína, 12. Radek Drba, 24. David Žáček, 60. Petr Křinka, 60. Petr Křinka, 60. Petr Křinka - 16. Tomáš Čáslava, 43. Radek Hanák, 44. Vilém Doležal, 46. Jakub Renčín, 56. Radek Hanák; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 383; zásahy brankářů: Martin Haleš 14, Matěj Denemark 1 - Ondřej Matiášek 22; po třetinách: 2:1, 1:0, 3:4
60:00 Střely ve 3. části: 14:6
59:59 Tak tohle bylo fakt něco a skvělá pozvánka na rozhodující sedmý zápas do Prahy, který se uskuteční už tuto neděli!
59:37 Timeout BLACK ANGELS
59:37 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #55 Petr Křinka bez asistence (6:5)
59:37 Neuvěřitelná otočka!! Petr Křinka si bere tenhle zápas do svých rukou!
59:31 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #55 Petr Křinka, asistoval #48 Lukáš Prix (5:5)
59:02 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #55 Petr Křinka, asistoval #2 Ralfs Polis (4:5)
59:02 Střídání brankáře. Nový brankář #80 Matěj Denemark družstva SOKOLI Pardubice
59:02 Křinka vykřesal naději!
56:30 Domácí v šesti
55:42 Timeout SOKOLI Pardubice
55:42 GÓL BLACK ANGELS! 3:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #93 Radek Hanák, asistoval #26 Daniel Ludvík (3:5)
55:42 Tak tady všechna čest. Hanák parádním freestylem velmi přibližuje Black Angels k záchraně.
55:01 Pardubice už hrají vabank, vznikla z toho šance pro Novotného, který přestřelil.
53:22 Teď už gól i padl, rozhodčí však signalizovali Škodův faul a tak nemůže být uznán.
52:51 Křinkovi v ideální střelecké pozici sjel balon, velká škoda. A možná ještě větší, že Pakosta opět trefil pouze Matiáška, který nebyl proti jeho střele zdaleka v ideální pozici.
52:05 Matiášek teď až téměř zázračně vytáhnul Drbův pokus.
51:05 Dnešní utkání sleduje 383 diváků! Děkujeme.
50:15 Teď už pardubičtí presují doopravdy a začíná to tu mít fakt grády!
49:10 Matiášek nejprve zlikvidoval Nezvalovu střelu a pak velmi překvapivě rozhodčí nijak neocenili Novotného zákrok po odpískání.
48:10 Teď jsou na míčku spíš BA, pardubičtí se snaží o presink, ale je to spíše snaha než reálný tlak.
45:14 GÓL BLACK ANGELS! 3:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #26 Daniel Ludvík (3:4)
45:14 Renčín otáčí skóre, teď to budou domácí mít fakt těžké.
43:59 Obě střídačky teď vehementně podporují své spoluhráče na hřišti.
43:20 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #14 Martin Obuškevič (3:3)
43:20 A začínáme od nuly! Doležal našel skulinku na bližší tyči Haleše.
42:51 GÓL BLACK ANGELS! 3:2
42:51 A na druhé straně Blaci korigují skóre - Ludvík našel Hanáka na brankovišti, který ze vzduchu umístil míček pod horní tyč.
42:46 Další Drbova střela, Matiášek se štěstím likviduje.
42:05 Nebezpečné závary na obou stranách. Blaci budou rozehrávat ze svého brankoviště.
40:54 3. třetina bude zřejmě pořádně vyhrocená, během první minuty jsme viděli už 3 velmi nevybíravé souboje.
40:00 Střely ve 2. části: 8:5
39:12 Kalužovi odskočil balonek, velká obětavost v kombinaci s trochou štěstí zabránila blackům ve skórování.
38:42 Standartka blacků z hranice brankoviště - Hanák rozezvučel břevno!
37:22 Dobré uvolnění Štylera znamená standartku pro hosty v útočném pásmu.
36:12 Dvě obrovské šance Sokolů - Kaluža ani Bína bohužel nerozvlnili síť, ale že to bylo fakt blízko...
35:21 Nepříjemná Bočkova střela pod Nezvalovýma nohama - Haleš ale zatím v celém utkání působí velmi jistě.
34:25 Pardubičtí trpěliví na míčku, bleci v osobce, obraz hry se nemění.
32:35 Dlouhé vyčkávání domácích skončilo střelou Křinky, kterou Matiášek jen tak tak vyškrábl.
30:25 Nevýhodou osobky je když vás někdo přejde 1 na 1. To teď přesně udělal Polis Neklanovi, svojí šanci však poslal pouze do tyče.
29:11 Výborný zákrok Šimáka překazil Blackům nebezpečně se rozvíjející brejk.
28:27 Po srážce Hurta s Kopeckým šli rozhodčí přezkoumat videozáznam, žádný přestupek neshledali.
26:42 A další brejk pardubic! Matiášek bleskurychlým přesunem sebral Křinkovi gól.
26:01 Mimo inkasovaný gól bych ale řekl, že jsou zatím na balonku více Blaci. Nedokážou si z toho zatím však vytvořit větší šance.
23:13 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #23 David Žáček, asistoval #11 Přemek Pakosta (3:1)
23:11 Dobrý presunk domácích a fantastická přihrávka Pakosty přímo na hokejku nabíhajícího Žáčka, který už měl lehkou práci.
21:35 Celou třetinu zatím byli na míčku Blaci, než přišel námaz a obrovská šance pro Pardubice, kterou však skvěle přečetl Matiášek.
20:00 Střely v 1. části: 6:9
19:59 Dobrý blok Žáčka nám ukončil první třetinu. Sokoli zatím v jednobrankovém vedení, uvidíme zda vydrží.
17:57 Novotný při roztržce na brankovišti spadl na Haleše a hrají opět domácí.
17:08 Drba pokoupal Obuškeviče, ale následné přečíslení nezvládl vyřešit.
15:12 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #34 Tomáš Čáslava bez asistence (2:1)
15:12 Polisovi se zasekla florbalka v mantinelu a Čáslava trestá.
13:59 Bočkova střela pouze do Doležala, Obuškevič těsně mimo a brejk Pardubic na druhé straně bez zakončení jen do rohu.
12:45 Haleš opět pozorný na bližší tyčce, tentokrát proti Hanákovi.
11:39 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #56 Maxmilián Škoda (2:0)
11:39 Výborný start Sokolů do utkání! Žáček mohl skórovat v tomto střídání dvakrát, nakonec to však zbylo na Drbu, který backhandovým blafákem přehodil Matiáška.
10:11 Vypadá to, že Bleci nám přešli komplet do osobky...dle mého nejlepší recept jak zkazit zážitek divákům.
08:40 Bleci se postupně osmělují, v další šanci Čáslava pouze do boční síťky.
07:57 Nejdřív Hejda na jedné a poté Drba na druhé straně selhali v tutových šancích.
06:51 Křinka v šanci čistě zastaven Ludvíkem a následně se píská Žáčkovo postavení v brankovišti.
05:40 Čáslava se pokusil o rychlou odpověď, ale Haleš si pohlídal bližší tyčku.
05:21 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #32 Milan Bína, asistoval #71 Radek Drba (1:0)
05:21 Drba výborně podržel balon na útočné polovině BA, předložil ho Bínovi a ten milimetrovou střelou otevírá skóre.
04:42 Hanák zkusil tělem odstavit Prixe, ale celkem překvapivě se pouze odrazil a velmi zblízka nás pozdravil u stolku pořadatelů.
02:55 Drba zkušeně mířil mezi nohy Matiáška, balonek bohužel pouze proklouzal podél pravé tyče branky Blacků.
01:31 Od prvních momentů můžeme vidět, že utkání se bude hrát ve velké intenzitě. Fryš to teď trochu přehnal proti Škodovi a Sokoli rozehrávají v útočném pásmu.
00:51 Domácí začínají na balonku, obrana Blacků spolu s Matiáškem zatím pozorná.
00:01 První buly získává tým domácích a 6. utkání 1. kola Play-down je zahájeno!