5:4
    Jakub ČERNÝ
    (Novák)

SOKOLI Pardubice - BUTCHIS 5:4
branky: 12. Ralfs Polis, 29. Maxmilián Škoda, 45. Lukáš Prix, 49. Ondřej Machatý, 53. Petr Křinka - 18. Jakub Černý, 26. Šimon Pavlíček, 45. Štěpán Novák, 54. Jakub Černý; rozhodčí: Libor Gavlas - Kamil Sojka; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 253; zásahy brankářů: Matěj Denemark 23 - Eduard Vladař 16; po třetinách: 1:1, 1:1, 3:2
60:00 Střely ve 3. části: 5:11
59:50 DENEMARK MONSTERSAVE!
59:19 Zvoní břevno po střele Pavlíčka ze středu hřiště!
58:32 Novák netrefuje z jedničky poloodkrytou branku Pardubic.
58:00 Skvělý blok Prixe!
57:33 Žáček z vlastní poloviny netrefuje prázdnou branku.
57:00 BUTCHIS hrají v šesti bez brankáře.
56:02 Vypadá to, že zranění Bíny nebude vážnějšího charakteru, pochroumané koleno už protahuje, nicméně na pokračování v zápase to nevypadá.
55:21 Žáček běžel sám na Vladaře, ale míček mu ve finální fázi ujel z čepele.
53:29 GÓL BUTCHIS! 5:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #97 Štěpán Novák (5:4)
53:29 Další poměrně rychlá reakce BUTCHIS, Černý se nejrychleji zorientoval na malém brankovišti a pohotově dorazil míček za Denemarka.
53:01 Puchner přihrávkou vzduchem až za obránce BUTCHIS poslal Drbu do samotného úniku, ten ale neskóroval.
52:10 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #55 Petr Křinka bez asistence (5:3)
52:10 Křinka zvyšuje vedení Pardubic na 5:3!
50:20 Třetí třetina se přehoupla do své druhé poloviny. BUTCHIS zakládají útok.
49:01 Bína je po střetu v rohu v péči zdravotníka. Vypadá to na problémy s kolenem, snad to nebude nic vážného.
48:23 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #57 Ondřej Machatý, asistoval #3 Vojtěch Kaluža (4:3)
48:23 Šimák nejprve prohodil jednoho z útočníku mezi nohy, přihrál Kalužovi, který vyvezl míček o pár metrů dál a přihrál Machatému, který nikým neatakován doběhl až na hranu velkého brankoviště, odkud přesně zamířil, SOKOLi vedou 4:3.
47:00 Polis hezkou individuální akcí prošel půlku hřiště a střelou po zemi se snažil nachytat Vladaře, ten byl však připraven.
46:42 Viterna teď skvělým blokem zabránil jasnému gólu BUTCHIS.
45:34 Křinka střílel pouze do bloku jednoho z obránců BUTCHIS.
44:25 GÓL BUTCHIS! 3:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #97 Štěpán Novák, asistoval #74 Erik Papež (3:3)
44:25 Dva góly v rychlém sledu. Nejprve Prix vymetl pavučiny branky BUTCHIS a následně po buly vyrovnal stav utkání Novák.
44:07 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #48 Lukáš Prix, asistoval #11 Přemek Pakosta (3:2)
43:41 Pavlíček se sportovně přiznal k teči, SOKOLI mají rozehrávku z rohu.
42:31 Vyloučen hráč #4 Adam Drastich družstva BUTCHIS na 2 minuty za hra bez florbalky
42:31 Další přesilovka Pardubic. Vstřelí SOKOLI branku?
42:02 Začátek třetí periody je poměrně opatrný, SOKOLI hrají s míčkem na vlastní půlce.
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
39:59 Také druhá třetina byla velmi vyrovnaná. Oba týmy se střídají ve svých šancích a pouze skvělé výkony obou brankářů drží stav utkání na 2:2. SOKOLI může mrzet poměrně značné množství brejkových situací, které nejsou schopni správně vyřešit. BUTCHIS by naopak měli zvýšit tlak do pardubické svatyně, neboť většinu střel, které Pražené vyslali, tak Denemark vidí a v pohodě chytá.
39:35 Závěr třetiny patří Pardubicím.
38:03 SOKOLI mají skvělý přechod do brejku, ale následná finální přihrávka či správné vyhodnocení situace chybí.
36:56 Oba brankáři se zatím činí, Vladař předvedl další skvělý zákrok.
35:35 Mladíček Puchner byl na posledním a byl na něj vyvíjen velký tlak, ale celou situaci zvládl jak starý mazák a vyslal Kalužu do protiútoku, který však překazila špatná přihrávka pardubického hráče s číslem 3.
34:41 Další střela Papeže, Denemark ale dnes předvádí skvělý výkon.
33:36 Krásná akce první pardubické letky na půlce BUTCHIS. Hurt osamocený na středu hřiště však netrefil přesně. Skóre zůstává nezměněno.
32:57 Bína žabičkou kolem tyčky přihrál Nezvalovi, ten však skákavý míček netrefil přesně.
31:20 Oba týmy střídají, na hřišti jsou druhé formace.
30:32 Bína hezky zblokoval střelu BUTCHIS. Z následné rozehrávky mířil Pavlíček nad branku Denemarka.
30:05 Křinka se neohroženě prosmýkl po mantinelu, ale k zakončení se nedostal.
28:12 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #56 Maxmilián Škoda, asistoval #22 Jan Nezval (2:2)
28:12 Nezval hezky vyvezl míček, přihrál na střed Škodovi a ten prostřelil Vladaře, je opět srovnáno.
26:50 Kalužův granát pouze trefil Papeže.
25:08 GÓL BUTCHIS! 1:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #16 Šimon Pavlíček, asistoval #25 Matěj Štrobach (1:2)
25:08 Pavlíček prošel obranou Pardubic jako nůž máslem a přesně umístěnou střelou nedal Denemarkovi šanci, BUTCHIS se ujímají vedení.
24:13 SOKOLI točili svého soupeře na vlastní polovině, bohužel Žáček špatně přihrál a byl z toho brejk na druhé straně, který ale BUTCHIS nevyřešili správně.
22:55 Viterna hezky vyvezl míček a zadovkou přihrál Bínovi, Vladař pozorný.
22:08 SOKOLI měli skvělou příležitost v podobě situace 3 na 1, ale ani nevystřelili.
21:12 Křinka přihrával vzduchem na Savického, ten hezky ze vzduchu trefil, avšak Vladař hlásí připraveno.
20:45 Situaci dva na jedna skvěle vyřešil Šimák, který počkal na vracejícího se spoluhráče a následně vystoupil.
20:09 Úvodní bule pro SOKOLY.
20:00 Střely v 1. části: 9:11
19:59 Skončila nám první třetina zápasu. Vzhledem k tomu, o jak důležitý bod v sérii se jedná, tak se hraje celkem otevřeně a oba týmy mají dosti střeleckých pokusů. Uvidíme, co nám nabídne druhá třetina.
18:55 SOKOLI vyčkávají na svůj poslední útok ve třetině.
17:14 GÓL BUTCHIS! 1:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #56 Kryštof Maňour (1:1)
17:14 Maňour přihrávkou přes malé brankoviště vybídl ke skórování Černého a ten již bez problémů vsítil, máme srovnáno.
16:57 Bína mířil na přední tyč Vladaře, ten vyráží míček za mantinel.
16:24 Švelbl má za sebou skvělé střídání, nejprve vyslal granát z poloviny hřiště a následně krásně zvládl souboj na mantinelu.
16:03 Václavík nezamířil přesně.
15:35 Kaluža fauloval v rohu, BUTCHIS si s nabídnutou rozehrávkou neporadili podle představ.
13:40 Viterna se dostal na středu hřiště do slibné šance, ale místo střely volil ještě přihrávku na obsazeného spoluhráče.
12:43 Papežova střela z krátkého výběhu, Denemark zatím drží svůj tým.
11:26 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #2 Ralfs Polis, asistoval #11 Přemek Pakosta (1:0)
11:26 Krásná akce Pardubic, Polis měl po přihrávce Pakosty už jednoduchou pozici. SOKOLI se ujímají vedení 1:0.
10:48 Novák z dobré střelecké pozice pouze do masky Denemarka. BUTCHIS rozehrávají z rohu.
10:00 Hra má i po deseti minutách zápasu stále slušné tempo a akce střídá akci.
08:43 Kaluža trefil prvního hráče před sebou a z následného protiútoku nepřekonal Veleba Denemarka.
07:21 Denemark předvedl další skvělý zákrok proti dalekonosné střele jednoho z obránců BUTCHIS.
06:49 Přesilová hra Pardubic nevyužita.
06:15 Kaluža vyzval ke skórování Prixe od levého mantinelu, ten do připraveného Vladaře.
05:25 Drba byl na středu hřiště úplně sám, ale trestuhodně netrefil Vladařovu branku.
04:49 Vyloučen hráč #13 Jan Novotný družstva BUTCHIS na 2 minuty za hra na zemi
04:49 Pardubice mají skvělou příležitost k tomu vstřelit branku. Podaří se jim proměnit první přesilová hra v utkání?
04:23 Máme tu odložení vyloučení BUTCHIS, SOKOLI hrají v šesti.
03:40 Polis dostal dobrou přihrávku od Hurta přes celou šíři, ten však míjí.
03:02 Další dvě střely BUTCHIS. Hra je zatím velmi rychlá a aktivní.
02:20 Pavlíček nyní našel krásnou přihrávkou Černého, který pouze trefil Denemarka do břicha.
00:25 SOKOLI jsou od začátku zápasu na míčku a snaží se najít skulinku v obraně BUTCHIS.