4:8
    Ota ČERNOHORSKÝ
    ()

BLACK ANGELS YONEX - SOKOLI Pardubice 4:8
branky: 26. Tomáš Vinkler, 32. Matěj Budínský, 40. Tomáš Vinkler, 58. Robin Bělík - 1. Michal Jeřáb, 15. Jakub Šimák, 25. Matěj Tlučhoř, 30. Max Malátek, 36. Sebastian Ševeček, 48. Ondřej Machatý, 57. Max Malátek, 59. Ota Černohorský; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 6 + Vilém Doležal OS:3; využití: 0:2; diváků: 112; zásahy brankářů: Kryštof Pecka 32 - Vojtěch Ujec 27; po třetinách: 0:2, 3:3, 1:3
60:00 Komentář domácích Mikulášek Roman (Trenér): Složité utkaní které přopomínalo naše kvalifikační zápasy. Individuální chyby, neproměněné šance a v neposlední řadě duo BB. Nechci tu brečet na rozhodčí, ale to co zde dneska přijelo jsem dlouho neviděl, naposledy v prvním kvalifikáčním zápase, kde shodou okolností pískala tady tato stejně věhlasná dvojice. Metr řízení zápasu se měnil jak na běžícím páse, nerozumím. Taktický uprk bratrů do šaten, kdy si celou situaci chcete v klidu vyjasnit, dala na celou situaci korunu. Tudíž žádná z bizarních momentů nebyla ani pro jistotu vyjasněna. Nezbývá mi než pogratulovat soupeřům za první vyhrané utkání. My zítra uděláme vše proto, aby se série ještě přesunula do Prahy
60:00 Komentář hostů Černohorský Jan (Vedoucí): Děkujeme soupeři a našim hráčům za kvalitní zápas, divákům za skvělou atmosféru a pořadatelům. Zítra se pokračuje.
60:00 Střely ve 3. části: 9:14
59:00 Poslední minuta utkání.
58:43 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:8
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Ota Černohorský bez asistence (4:8)
58:43 Ještě v předposlední minutě gól.
57:29 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 4:7
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #60 Robin Bělík, asistoval #12 Matěj Lubas (4:7)
57:29 Bělíkova střela k tyčce.
56:35 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:7
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #73 Max Malátek bez asistence (3:7)
55:21 zní tu malá domu od kabátů
54:26 Definitivní tečka za dnešním utkáním skončí u bubliny.
54:25 Vyloučen hráč #18 Vilém Doležal družstva BLACK ANGELS YONEX - osobní trest
54:25 Vyloučen hráč #18 Vilém Doležal družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za nesportovní chování
53:57 Střela Doležala backhendem do bloku.
53:40 Střela Koštialika mimo branku.
53:31 Skvělý zákrok maskou golmana Pardubic.
52:40 Domácí tým má možnost přesilovky.
52:27 Vyloučen hráč #7 Michal Puchner družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
51:59 Kroužkysova sřela mimo branku.
51:30 Bohužel sekání před brankou.
50:32 Peckovy skvělé zákroky.
49:21 tlačenka byla dobrá k jídlu, ale už bohužel došla.
48:56 Blaci se snaží o skorigování skóre.
47:19 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #57 Ondřej Machatý bez asistence (3:6)
46:09 Blaci v další šanci, ale pouze tyč.
39:55 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 3:5
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #81 Tomáš Vinkler bez asistence (3:5)
39:55 Vinkler dává gól v oslabení.
39:07 Vyloučen hráč #99 Lukáš Procházka družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za držení
38:48 Procházkova střela pouze do tyčky.
36:43 Předchozímu gólu předcházela chyba v rozehrávce.
35:15 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #68 Sebastian Ševeček bez asistence (2:5)
34:00 máme tu další vyloučení
32:50 Kluci makají o štošest.
31:18 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 2:4
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #4 Matěj Budínský, asistoval #88 Adam Štyler (2:4)
31:10 Gol asistence.
29:44 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #73 Max Malátek bez asistence (1:4)
28:26 Vyloučen hráč #81 Tomáš Vinkler družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:13 Křetinského kabelka dnes asi udeřila.
27:11 někdo tu dnes předvádí to, čemu se ve fotbale řiká tlačení Sparty
25:26 Vyloučen hráč #99 Lukáš Procházka družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za hákování
25:02 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 1:3
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #81 Tomáš Vinkler, asistoval #88 Adam Štyler (1:3)
24:26 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #49 Matěj Tlučhoř, asistoval #5 Jakub Šimák (0:3)
24:25 Vyloučen hráč #12 Matěj Lubas družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za držení
23:29 Vyloučen hráč #88 Matyáš Vašíček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
22:40 máme tu další vyloučení
22:36 Vyloučen hráč #89 Adam Neuman družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za nesportovní chování
21:00 Blaci jsou zatím ve druhé třetině lepším týmem ale je to bez šance.
20:00 Střely v 1. části: 8:11
19:12 Střela hráče Pardubic končí nad brankou.
18:08 Blaci přesilovku nevyužili a celkově v první třetině jsou lepší Pardubice.
16:00 Neumanova střela končí mimo branku-
15:39 Vyloučen hráč #40 Vojta Čapek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hra bez florbalky
14:50 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #5 Jakub Šimák, asistoval #60 Michal Jeřáb (0:2)
14:49 Pardubice vedou 2:0
14:48 Nebezpečná standartka.
13:42 Budinský pouze do hráče před sebou.
09:43 Pardubice mají v úvodu utkání více příležitostí.
04:53 Pecka chytá další střelu Pardubic.
03:03 Utkání je zatím velmi vyrovnané i když vedou Pardubice
00:16 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #60 Michal Jeřáb, asistoval #39 Jan Vosáhlo (0:1)
00:16 Domácí inkasují, jako první a Pardubice tak vstřílí vedoucí branku.