• 60 59:54
    2
    Adam CHLEBÍK

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - 1. SFK Havířov 6:4
branky: 16. Jakub Drga, 20. Ondřej Soják, 22. Marek Habler, 34. Ondřej Soják, 39. Adam Drga, 56. Adam Drga - 25. Šimon Jandák, 36. Jan Chudoba, 36. Radek Stolárik, 57. Dominik Brückner; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 112; zásahy brankářů: Šimon Večeřák 20 - René Nieslanik 22; po třetinách: 2:0, 3:3, 1:1
60:00 Komentář domácích Neděla Jakub (Trenér): Náročné utkání na začátek playoff, kdy jsme čekali, že bude takto probíhat. Jsem rád, že nás soupeř hned v prním zápase takto prověřil. Za mě velmi takticky svázané utkání. Jsem rád, že jsme v klíčových momentech utkání dokázali prosadit svůj herní styl a získat takový náskok, který jsme byli schopni kontrolovat do konce utkání. Zítra jedeme ukončit sérii do Havířova! Přeji soupeři pohodovou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Ficenc Tomáš (Asistent trenéra): Soupeře Gullivery z Brna nemáme v oblibě. Nevyhovuje nám jejich agresivní pojetí hry. Bohužel si nás tento tým vybral jako soupeře pro play off. V utkání jsme v začátku hráli v rychlosti a vyrovnali se hře soupeře. Poté jsme inkasovali třikrát, ale i tento rozdíl nás neodradil od snahy zabojovat o vítězství a trpělivě se dostali zpět do utkání. Zápas dle mne rozhodl smolný gól na 5:3. Pak jsme již marně doháněli. Odjíždíme s vážně zraněným klíčovým hráčem, ale i přesto budeme chtít sérii otočit. Na závěr bych se rád ohradil nad nevhodným způsobem psaní online zápisu ze strany Brněnských. Vnímáme to jako neslušnost. Těšíme se zítra v Havířově na odvetu.
60:00 Střely ve 3. části: 7:10
59:54 Vyloučen hráč #84 Adam Chlebík družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za hrubost
59:54 Vyloučen hráč #7 Filip Švábík družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost
59:54 Na závěr se Švábík s Chlebíkem trochu poškorpili.
59:00 Havířov začíná tlačit jako když syčí papiňák.
58:15 Havířov předvledl hodně divoké střídání při hře bez brankáře.
57:59 Standardka v rohu pro Havířov v 6.
57:20 Zicha odkopnul míč jako Sergio Ramos.
56:55 Havířov neháže flintu do obilovin a snižuje.
56:42 GÓL 1. SFK Havířov! 6:4
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #11 Dominik Brückner, asistoval #9 Lukáš Galla (6:4)
55:46 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #14 Adam Drga, asistoval #62 Vojtěch Gut (6:3)
55:46 Řeč těla hráčů Havířova teď přepomíná desperanto.
55:05 Gut je zpět ve hře, což je good.
54:21 Soják trefil Foltynovu čepel jako mouchu svojí plácačkou.
54:00 Ostrý souboj u pořadatelského stolku, všechny počítače naštěstí přežily.
53:30 Drga J neštěstí neskipnul leg day a nechal se trefit do lýtek.
53:06 Timeout 1. SFK Havířov
53:06 Vyloučen hráč #62 Vojtěch Gut družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře
53:06 Domácí Gut si zahrál s Chudobou na pohádku o Jeníčkovi a Mařence, nechal Chudobu nasednout svou čepel a hodil ho do pece. Za nedovolené žhářství si vysloužil dvouminutový trest.
52:15 Pohledná kombinace domácích jako princezna ze mlejna, na jejímž konci byla Fantova střela do boční síťky.
51:30 Drga A propašoval míček na Škvařila, který pak ještě vylepšoval pozici na volného Hablera.
50:45 Gulliveři si asi o přestávce četli Komu zvoní hrana, proto teď hrají hodně v rozích, neboť vědí, že zvoní tobě.
49:55 Drga J si zaskočil na lekci šermu za Sašou Choupenitchem a vyšermoval míček na středu hřiště.
49:10 Maceček předvedl kopací technika a la Pepi Bican.
47:55 Bruckner šéfuje hru hostí jako jeho fotbalový jmenovec.
47:22 Mitáš za bránou ztratil míček a Večeřák ho zachránil skvělým zákrokem.
46:45 Jandákova nebezpečné střela na zadní tyč se odrazila od Večeřákova chápavého palce.
45:30 Švábík nejdřív dal příliš pomalou přihrávku, čímž zavřel svého spouhráče, pak ale dobře zabránil brejku.
45:00 Škvařil volal na Mitáše jako Tereza Kostková na Ebena při moderování Stardance.
43:56 Gulliveři oslabení ustáli a trenér a hráč v jedné osobě Ostrý Matyáš hecuje slovy: "Založíme vlastní stát, nebude v něm nikdo sedět všichni budou stát!"
43:15 Přesilovka hostí je zatím bezzubá jako ústa hlemýždě.
42:12 Vyloučen hráč #29 Ondřej Soják družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za špatné střídání
42:00 Habler se tváří zmateně jako když učitelka při diktátu diktuje, že v J.A.R budou hrát v JAR.
41:30 Nieslanik si připisuje další zákrok.
40:52 Škvařil se zjevil jako Duch svatý na pravém mantinelu a provětral Nieslanikovy faldy.
40:01 Hlavní pořadatel právě prohrál jeden drink, protože vsadil na výhru prvního buly v třetí třetině, ale netrefil se.
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
39:36 Literární vsuvka, poslední studie prokazují, že Jaroslav Seifert byl prvním propagátorem florbalu v poezii (sportovní motivy jsou pro avantgardní poezii Devětsilu typické), což lze pozorovat v jeho díle popisující kombinační pojetí hry ve sbírce pro děti Koulelo se, koulelo.
38:51 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #14 Adam Drga, asistoval #41 Jakub Drga (5:3)
38:51 Drga A se dostal k míčku na středu, jako Johanka z Arku se probojoval až před bránu a vystřelil na bránu. Míček vyletěl do stratosféry, odkud pak padal díky objevu Isaaca Newtona až do brány.
36:45 Mitášova elegantní otočka mezi dvěma soupeři vzbudila pozitivní ohlas mezi diváky jako poslední kniha Patrika Hartla.
36:15 Gulliveři zdá se trochu polevili a Havířov se vrací do hry.
35:57 GÓL 1. SFK Havířov! 4:3
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #23 Radek Stolárik, asistoval #7 Alex Foltyn (4:3)
35:57 Život a dílo skladatele Foltyna lze shrnout do jednoho slovního spojení, dobrá asistence.
35:57 BLOK
35:56 Polzer se vydal na osu hřiště, ale pak mu vzplál dres, pročež počal válet sudy, nebo to bylo tím faulem soupeře, kdo ví.
35:51 Standardka pro SFK na středu před bránou.
35:23 GÓL 1. SFK Havířov! 4:2
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #61 Jan Chudoba, asistoval #9 Lukáš Galla (4:2)
35:23 Chudoba je na vzestupu, což mnohé jistě nepotěší, ale fanoušci SFK jsou nadšení.
34:04 Mitáš nejdřív dobře odebral míček na mantinelu a následně zahájil operaci střídání.
33:11 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #29 Ondřej Soják, asistoval #62 Vojtěch Gut (4:1)
33:11 Gut jako instrumentářka na operačním sále podal míček Sojákovi, jenž provedl Nieslanikovi laparoskopii.
32:10 Večeřák předvedl další výborný zákrok.
31:15 Střed hřiště teď připomínal Colosseum, když Mitáš a Drga J rozdávali lásku v soubojích.
30:06 Švábík krouží s míčkem v pásmu jako Euklidés.
29:40 Sitař si T-34 probíjel cestu po mantinelu.
29:07 Kronek trochu namazal na středu, ale Večeřák ho vykoupil za 30 stříbrných.
28:40 V ohrožení života je dnes 112 diváků
27:04 Chlebík dostal lahůdkovou přihrávku na zadní tyčku, ale jak známo, chleba padá vždy na namazanou stranu, tentokrát mu to tam nespadlo.
25:41 Dlouhý nahazovaný balón se snášel k Chudobovi jako horkovzdušný balón.
24:53 GÓL 1. SFK Havířov! 3:1
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #10 Šimon Jandák, asistoval #9 Lukáš Galla (3:1)
24:53 Galla poslal Jandákovi dobrou přihrávku jako stejnojmenná jablka, ten pak poslal přízemní střelu středního doletu na zadní tyč, na kterou byl Večeřák dlouhý, krátký i krátkozraký.
24:20 Drga A hledal před bránou Hablera, ale míček se k němu nedostal.
23:00 Nieslanik předvedl famózní zákrok, výkon jeho spoluhráčů je zatím ale nemastný neslaný.
21:55 Slibný vstup hostí do druhé části překazil kazisvět Habler.
21:52 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #44 Marek Habler, asistoval #14 Adam Drga (3:0)
20:31 Začátek druhé třetiny zatím v režii hostí, není se také čemu divit, vždyť Zaoralkův strýc z druhého kolene, co se dělal na ministerstvu, dělal dokonce dramaturga ČSTV.
20:01 Chudoba na Havířovsku se prý v minulých letos zlepšila, avšak na hřišti to dnes je zatím ze strany hostí hladomor srovnatelný s tím na Ukrajině ve 30. letech, třeba s tím něco udělá Jan Chudoba.
20:00 Střely v 1. části: 12:6
19:59 Havířov předvedl na závěr třetiny pěkné tiki-taka.
19:35 Maceček rozvlnil síťku, ale jen boční.
19:07 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #29 Ondřej Soják, asistoval #27 Jakub Polcar (2:0)
19:07 Polcar poslal Sojákovi míček skrze brankoviště a domácí odskakují do dvoubrankového vedení.
18:26 Další slibná šance Gulls.
17:40 Škvařil si zahrál na Miku Zibanejada a našel šikovnou přihrávku před bránu na Mitáše, ale ten trefil jen nohu brankáře.
17:17 Večeřák si po delší době sáhnul na míček.
15:45 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #41 Jakub Drga, asistoval #24 Marek Mitáš (1:0)
15:45 Mitáš se rozhlédnul jako Jeníček ze stromu a narýsoval sečnu na Drgu J, jenž vystřelil jako Aurora a zahájil první velké oslavy.
15:00 Chlebík se rozběhnul na osu hřiště a nebezpečně vypálil do masky Večeřáka, opravdu pěkná akce, ale nechci mu moc pochlebovat.
13:30 Škvařil včera chystal sádlo, takže mu střela sjela vinnou klouzající omotávky.
12:50 Přesilovka domácích zatím nevede k příliš velkému počtu zakončení.
11:26 Vyloučen hráč #66 Jan Zaoralek družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
11:26 Zaorálek v rámci opoziční politiky dělal obstrukce Gullivers, za což obdržel menší trest.
10:40 Bruckner se ocitnul v megašanci, ale Večeřák si proti němu dobře vyjel a zlikvidoval ho jako Bill Gates konkurenci Microsoftu.
08:22 Spolupráce Polcara a Polzera přinesla sympatické smoothie a Polzer zakončoval ze středu.
08:00 Havířov se probouzí k životu jako národní hrdost Čechů v na začátku 19. století.
07:00 Večeřák už má o večeři postaráno, vytáhnul opravdu pěkný zákrok.
06:30 Drga A šikovně nabízel vzdušný míček Škvařilovi, ale ten se slovy: "Ne, raději knihu.", míček odmítnul.
05:50 Domácí zatím hrají na míčku více než havířovství.
05:11 Zicha se prosekal trnovím až k princezně na středu jako mladý Hrušínský, aby jej následně dosekal soupeř.
03:58 Švařil ztratil míček v rohu a Havířov z toho vyprodukoval dobrou šanci, střela ale naštěstí trefila Večeřákův hrudní koš.
03:15 Drga A stojí v koutě jako Stephen Chbosky.
02:43 Dlouhý tlak v pásmu od Gullivers, střílí se tam jako v Gaze.
02:10 Fanta se nenápadně protáhl kolem mantinelu a Gulliveři hrají v pásmu.
01:35 Weinstein tvrdě zaťal sekyru do soupeřovy hole.
01:00 Havířov v první šanci míjí.
00:15 Škvařil hledal na středu Drgu J, ale nenašel ho.
00:01 První buly vyhráli hosté.
00:00 Vážení čtenáři, vítám Vás u prvního utkání nadstavby prvního kola CE ligy juniorů. Hala se pomalu ale jistě plní jako trup Titanicu. Obě družstva již postávají v chodbě a čekají na Tomáše Dvořáka,který za chvíli ohlásí nástup.