4:8
    Lubomír SILVESTR
    (Novák)

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Wizards DDM SO Praha 10 4:8
branky: 5. Patrik Novotný, 10. Jakub Trojáček, 32. Jakub Trojáček, 60. Lubomír Silvestr - 16. Matěj Bednář, 18. Tomáš Havelka, 22. Filip Černý, 26. Marek Sedliský, 29. Marek Bauer, 36. David Kriegler, 45. Filip Černý, 49. Jáchym Holý; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 0 + Adam Dvořák 4 + TDKU:0 + Patrik Vachata TDKU + 4; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Petr Vitoň 6 - Adam Bednář 7, Vojtěch Vítek 3; po třetinách: 2:2, 1:4, 1:2
60:00 Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér): Jsem na tenhle tým nesmírně hrdý. Dokázali ujít pořádný kus cesty a splnili si svoje sezonní úkoly. Pro spoustu kluků to byl dnes poslední mládežnický zápas. Jejich došwihácké srdce by mělo být příkladem pro každého hráče našeho klubu. Všichni mají našlápnuto ke skvělé kariéře a florbalovému životu. Do toho jim přeju hodně štěstí a zdraví. Ještě jednou díky moc.
60:00 Střely ve 3. části: 6:5
59:05 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:8
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #10 Lubomír Silvestr, asistoval #72 Tomáš Novák (4:8)
51:30 Vyloučen hráč #45 Patrik Vachata družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2+2 minuty za hrubost
51:30 Vyloučen hráč #45 Patrik Vachata družstva Wizards DDM SO Praha 10 do konce utkání
51:30 Vyloučen hráč #32 Adam Dvořák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO do konce utkání
51:30 Vyloučen hráč #32 Adam Dvořák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2+2 minuty za hrubost
50:08 Střídání brankáře. Nový brankář #94 Vojtěch Vítek družstva Wizards DDM SO Praha 10
48:44 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:8
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Jáchym Holý, asistoval #77 Lukáš Tichopád (3:8)
44:59 Hra byla po dlouhou dobu opravdu vyrovnaná, týmy útočili a snažili se, co to šlo. Hostům se avšak podařilo najít skulinku u domácího golmana.
44:58 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #88 Matěj Bednář (3:7)
40:00 Střely ve 2. části: 4:5
38:55 Došwich zpomalil tempo a snaží se zklidnit hru ve svůj prospěch.
35:01 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #97 David Kriegler z trestného střílení (3:6)
31:50 Milevsko nasadilo svůj nejlepší útok a pomalu ale jistě dotahují hosty.
31:49 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #17 Jakub Trojáček, asistoval #97 Eduard Chalupa (3:5)
28:54 I když se hosté nedočkali nájezdu, Došwihu zavařili i bez toho a dále se od nich vzdalují.
28:53 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Marek Bauer, asistoval #97 David Kriegler (2:5)
25:15 Druhá třetina stále v režii hostů. A rychle se bodově vzdalují od domácích.
25:14 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Marek Sedliský, asistoval #45 Patrik Vachata (2:4)
21:55 Hosté hrají naplno již od samotného začátku třetiny a domácí překvapili rychlým golem.
21:54 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:3
20:00 Střely v 1. části: 4:4
17:42 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #19 Tomáš Havelka bez asistence (2:2)
15:35 Hosté nyní velmi silně zatlačili na soupeře a také ukázali jejich přesnou střelu na branku.
15:34 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář, asistoval #81 Filip Černý (2:1)
09:26 Milevští se opět proplazili mezi soupeři a dále navyšují skóre.
09:25 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #17 Jakub Trojáček, asistoval #5 Daniel Dolejš (2:0)
07:25 Došwich si s Wizards dost pohrává a stále je nutí být ve střehu.
04:57 Hosté si špatně pohlídali milevské hráče při rozehrávce a ti této šance využili.
04:56 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #32 Adam Dvořák (1:0)
02:16 Hráči zatím nehrají zběsile. Pouze zkouší jak projít skrze soupeře, ale by jim lehce neodevzdali míček.