5:9
    Adam STANĚK
    ()

Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA - Kanonýři Kladno 6:9
branky: 10. Daniel Denisov, 41. Jan Šik, 42. Ondřej Balý, 48. Matěj Kubeš, 50. Ondřej Balý, 60. Filip Huml - 14. Adam Staněk, 24. Šimon Procházka, 25. Petr Burgr, 27. Jan Karafiát, 35. Dominik Horák, 39. Dominik Horák, 44. Adam Staněk, 54. Matyáš Růžička, 60. Adam Staněk; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 3:2 + Adam Staněk OS; využití: 1:0; diváků: 136; zásahy brankářů: Petr Smazal 27 - Lukáš Hekl 27; po třetinách: 1:1, 0:5, 5:3
60:00 Komentář domácích Polomis Jan (Asistent trenéra): Dnes nás stála zápas druhá třetina. Soupeř nám ukázal co je to trestat z brejků. Ve třetí třetině jsme ovšem přišli zabojovat o senzaci, ke které jsme neměli daleko. Jsem rád, že kluci makali až do konce a i přes větší brankový rozdíl nepřestali bojovat. Tenhle tým má velkou sílu a věřím, že to v úterý zvládneme. Soupeři gratuluji a děkuji za kvalitní utkání. Děkuji pořadatelům a divákům za parádní atmosféru tyhle zápasy kluky baví! Létající Velbloudi <3
60:00 Komentář hostů Minář Stanislav (Trenér): Vážíme si že byla taková atmosféra a dorazilo tolik diváků, i když byla neděle večer s mnoha lákadli. Obecně výborný zápas, trošku se vyměnili role oproti včerejšku, za což jsme moc rádi. Věřím, že v úterý budeme hrát stejně.
60:00 Střely ve 3. části: 18:10
59:49 Domácí ještě upravují výsledný stav utkání, na výhře Kladna to ovšem nic nemění a série pokračuje do třetího zápasu.
59:48 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 6:9
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #14 Filip Huml, asistoval #16 Matěj Kubeš (6:9)
59:20 GÓL Kanonýři Kladno! 5:9
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #78 Adam Staněk bez asistence (5:9)
59:20 Vyloučen hráč #78 Adam Staněk družstva Kanonýři Kladno - osobní trest
59:20 Vyloučen hráč #78 Adam Staněk družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování
58:34 Šikův pokus z "mezikruží" pouze do náruče Hekla.
57:10 Domácí se stále nevzdávají a zkouší hru v šesti.
57:09 Timeout Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA
56:21 Kladnu se nedaří dostat z obranného pásma jinak než dlouhým výhozem.
54:02 Pečlivý návrat Janovského kazí hostům jakékoliv plány k útoku.
53:23 GÓL Kanonýři Kladno! 5:8
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #66 Matyáš Růžička, asistoval #73 Jakub Kříž (5:8)
52:14 Přesně ve chvíli, kdy Smazal ukořistil míček do svých rukou, končí hostům přesilovka.
50:11 Zrovna když se hosté dostávali zpět do zápasu, musí ubránit početní nevýhodu.
50:10 Vyloučen hráč #27 Patrik Hájek družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za hra na zemi
49:16 Timeout Kanonýři Kladno
49:15 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 5:7
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #15 Ondřej Balý, asistoval #16 Matěj Kubeš (5:7)
47:58 Hájek se snažil s míčkem vytočit před branku hostů, naštěstí pro domácí mu to nevyšlo a Kubeš ze vzduchu sklepnul míček za záda Hekla.
47:57 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 4:7
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #16 Matěj Kubeš, asistoval #26 Jan Šik (4:7)
46:36 Huml přihrávkou našel volného Šika, který poté pálil vedle.
44:00 Hosté se po krátké studené sprše domácích vrací do tempa.
43:59 GÓL Kanonýři Kladno! 3:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #78 Adam Staněk, asistoval #31 Matěj Půček (3:7)
41:48 Vstup do třetí třetiny se domácím vyvedl, Balý to vzal po levém mantinelu až před brankáře hostů a tam se nemýlil.
41:47 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 3:6
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #15 Ondřej Balý, asistoval #11 Marek Fuchs (3:6)
40:53 Šik se s tím nemazal a střelou pod ruku překonal kladenského brankáře.
40:52 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 2:6
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #26 Jan Šik z trestného střílení (2:6)
40:49 Tygří zákrok Hekla proti Kubešovi.
40:01 Další buly pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 4:15
39:50 Volfův nebezpečný pokus vyráží Smazal svou helmou.
39:02 Smazal proti Staňkovo pokusu backhandem úspěšný.
38:12 GÓL Kanonýři Kladno! 1:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák, asistoval #98 Šimon Procházka (1:6)
37:31 Za mantinelem musí být něco neodolatelného, jelikož tam po střetu s Hajšmanem sedí další kladenský hráč.
35:10 Huml našel po parádní kličce volného Šika, ten však při zakončení netrefil míček podle svých představ.
34:02 GÓL Kanonýři Kladno! 1:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák, asistoval #33 Tobiáš Volf (1:5)
32:08 Balýho pokus si hosté málem sami ztečovali za záda Hekla.
31:18 Další kladenský hráč končí v leže za mantinelem, tentokrát po souboji s Baxou.
29:27 Domácí se snaží rozehrát přes zahuštěné postavení hostů.
27:50 Dobrý obranný zákrok Papírníka.
27:01 Volf z rohu nastřelil konstrukci domácí branky.
26:06 Karafiát to při zakončení do poloodkryté branky neměl složité.
26:05 GÓL Kanonýři Kladno! 1:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #25 Jan Karafiát, asistoval #78 Adam Staněk (1:4)
24:16 V krátkém rozmezí skórují hosté hned dvakrát a odskakují tak do dvoubrankového vedení.
24:15 GÓL Kanonýři Kladno! 1:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #60 Petr Burgr, asistoval #12 Dan Vaněk (1:3)
23:35 Hosté se díky svému proměněnému úniku dostávají do vedení.
23:34 GÓL Kanonýři Kladno! 1:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #98 Šimon Procházka, asistoval #89 Karel Frýba (1:2)
21:43 Po střele Sobka číhal na odražený míček před brankou Denisov, Hekl ale včas zakročil.
20:51 Vyčíchlův pokus od půlky těsně nad branku hosté.
20:01 Další buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 11:11
19:35 Domácí oslabení přežili a do druhé třetiny se tak půjde za vyrovnaného stavu.
19:15 Hosté se neúspěšně snaží probojovat k domácímu golmanovi.
17:34 Vyloučen hráč #19 Petr Hajšman družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:37 Janovský křižnou přihrávkou hezky našel Kubeše, Hekl však proti jeho střele úspěšnější.
15:56 Burgr se snažil po střele hostů ještě dorážet, pouze marně.
13:20 Po zaváhání domácích při rozehrávce zamířil Staněk svůj pokus do levého horního rohu.
13:19 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
12:00 Pokus Hajšmana ztečovaný mimo.
09:43 Denisov svůj únik zakončil střelou pod ruku kladenského brankáře a otevírá tak stav utkání.
09:42 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 1:0
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #10 Daniel Denisov, asistoval #18 Matěj Sobek (1:0)
09:21 Jeden z kladenských hráču skončil po souboji s Vyčíchlem za mantinelem.
08:42 Procházka v pádu zakončoval backhandem do poloodkryté branky, střela však ztratila razanci a Smazal stačil pokus vyrazit nohou.
06:53 Po přenesení hry střílel z pravé strany Kubeš, později se snažil skórovat Huml, Hekl však zatím stoprocentní.
06:11 Hosté se na chvíli vydali dopředu, dobrý návrat domácích jim ale šanci překazil.
05:00 Domácí v plném počtu a navíc si zahrají zkrácenou přesilovku.
04:32 Vyloučen hráč #12 Dan Vaněk družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za špatné střídání
04:21 Balý to zkoušel při protiútoku z levé strany, branku ale minul.
02:58 Vyloučen hráč #22 Tomáš Turek družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za sekání
02:57 Hosté měli po faulu domácích chvíli možnost hry v šesti, rozhodčí už ale přerušují a bude následovat první přesilovka zápasu.
01:20 Teď poprvé za zápas na míčku hosté, domácí ho ovšem získávají zpátky.
00:01 Úvodní buly pro domácí.