4:5
    Jan ŠIK
    ()

Kanonýři Kladno - Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA 4:5p
branky: 11. Jan Karafiát, 38. Tobiáš Volf, 52. Matěj Čika, 55. Šimon Procházka - 27. Jan Šik, 28. Petr Hajšman, 40. Ondřej Balý, 45. Karel Frýba, 69. Jan Šik; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Lukáš Hekl 20 - Petr Smazal 23; po třetinách: 1:0, 1:3, 2:1, 0:1
70:00 Komentář domácích Minář Stanislav (Trenér): Skvělá série, výborná atmosféra, obecně v neděli a dnes dobrý florbal, dnešní podpory si velmi vážíme, pro naše hráče skvělé zkušenosti dál. Škoda zejména třetí třetiny, ze které jsme měly vytěžit více, mrzí nás zpětně přesa na konci, kterou jsme nedali. Prodloužení od nás málo odvážné, bojácné, a to asi nakonec rozhodlo. Teďka jsme smutní, bolí to, je hrozný být v šatně, kde mají hráči ruku v dlaních, hráče které jsme trénovali od U13. Po sobotě jsem upřímně nevěřil, že budeme tak blízko. Díky za sezonu a teď fokus na U17, díky 2005 za ty léta.
70:00 Komentář hostů Polomis Jan (Asistent trenéra): VÝHRA, dokázali jsme zopakovat loňské vítězství. Dnes odlišné utkání než předešlá. Oba týmy převedli vysvělý výkon a za to si zaslouží obdiv. Postupně jsme se s Kladnem střídali v tom, kdo je na koni. V prodloužení jsme byli aktivnější, hladovější a zaslouženě bereme výhru za štastný gól. Děkuji soupeři za tradičně velice vyrovnanou sérii. My pokračujeme. Létající Velbloudi <3 ps. zdravíme Bínu do Havířova a chceme připravit další rozbor!
70:00 Střely v prodloužení: 5:7
70:00 Ukončení prodloužení
68:51 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 4:5
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #26 Jan Šik bez asistence (4:5)
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
57:51 Timeout Kanonýři Kladno
56:12 Vyloučen hráč #12 David Janovský družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za opakované přestupky
54:09 GÓL Kanonýři Kladno! 4:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #98 Šimon Procházka, asistoval #33 Tobiáš Volf (4:4)
51:16 GÓL Kanonýři Kladno! 3:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #89 Karel Frýba (3:4)
50:46 Vyloučen hráč #15 Ondřej Balý družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za sekání
46:58 Timeout Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA
44:29 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 2:4
Vlastní branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #89 Karel Frýba (2:4)
42:24 Vyloučen hráč #41 Tomáš Bém družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 6:5
39:54 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 2:3
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #15 Ondřej Balý, asistoval #27 Patrik Hájek (2:3)
37:47 GÓL Kanonýři Kladno! 2:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #33 Tobiáš Volf, asistoval #98 Šimon Procházka (2:2)
27:46 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 1:2
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #19 Petr Hajšman, asistoval #22 Tomáš Turek (1:2)
26:49 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 1:1
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #26 Jan Šik, asistoval #14 Filip Huml (1:1)
20:00 Střely v 1. části: 7:6
13:15 Vyloučen hráč #98 Šimon Procházka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
10:44 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #25 Jan Karafiát, asistoval #88 Lukáš Hekl (1:0)