• 59 58:56
    4:15
    (Grega)

Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 4:15
branky: 16. Jan Mrva, 34. Daniel Mazáč, 51. Lukáš Kolínek, 55. Jan Morávek - 6. Adam Václav Kyselka, 11. Dominik Bláha, 11. Dominik Bürger, 13. Milan Svoboda, 13. Jakub Ruml, 15. Tomáš Fryš, 26. Matyáš Borek, 29. Lukáš Rada, 30. Samuel Kopejtko, 31. Milan Svoboda, 34. Daniel Grézl, 44. Dominik Bláha, 49. Dominik Bürger, 53. Samuel Kopejtko, 59. Samuel Kopejtko; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 78; zásahy brankářů: Filip Prokeš 8, Jakub Heralecký 28 - Miroslav Kovařík 10, Sebastien Štosek 9; po třetinách: 1:6, 1:5, 2:4
60:00 Komentář domácích Kyzlink David (Trenér): Bohužel včera jsme narazili na svůj strop, dnes soupeři napadalo to co včera ne. Chci poděkovat hráčům, že zápas po první třetině nezabalili a snažili se s výsledkem něco udělat.
60:00 Komentář hostů Palatínus Antonín (Trenér): Dneska jsme byli na začátku utkání vlažní a vlastně celá první třetina byla taková nijaká. Naštěstí soupeř udělal nějaké chyby a my je dobře potrestali. Od půlky zápasu už se všechno jen dohrávalo, občas holomajzna, občas pěkné akce. Úkol jsme splnili, jedeme dál! Soupeři moc díky za všechna utkání v sezóně a přejeme hodně štěstí do další fáze v playoff 1.ligy.
60:00 Střely ve 3. části: 11:21
59:31 Navarův pokus i všechny následné dorážky si cestu do brány nenašly.
58:57 Ztráta na středu a rychlá kombinace znamená další gól Bohemians.
58:56 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:15
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #55 Samuel Kopejtko, asistoval #88 Maxim Grega (4:15)
58:41 Zápas už se jen dohrává.
57:37 Boleloucký teď Svobodovi ukázal, že v blízkosti Heraleckého nemá co dělat.
57:00 Buldoci se snaží ještě další gól, blízko k němu teď byli Mattes s Kolínkem.
55:00 S blížícím se koncem zápasu je třeba konstatovat, že Buldoci se v letošní sezoně nemají za co stydět. V nejvyšší soutěži juniorů pravidelně nastupovali v téměř čistě dorostenecké sestavě, i dnes jsou v sestavě pouze 4 junioři. Pro tyto mladé hráče to jsou skvělé zkušenosti do dalších let, nebo do play off 1. ligy dorostenců.
54:43 Morávek našel místo na bližší tyči a snižuje na rozdíl desíti gólů... Asistenci si připisuje brankář Heralecký.
54:42 GÓL Bulldogs Brno! 4:14
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Jan Morávek, asistoval #80 Jakub Heralecký (4:14)
53:57 Morávek s Mattesem si teď dvakrát na středu nerozuměli a ani jednou se přihrávkou nenašli.
52:22 Klopejtko zůstal volný na ose a vymetl horní růžek.
52:21 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #55 Samuel Kopejtko, asistoval #96 Daniel Grézl (3:14)
51:31 Fryš nejprve nebezpečně tečoval nahození z půlky a poté se snažil o dorážku, ale na Heraleckého si nepřišel.
50:03 Boleloucký nabral rychlost po křídle a vystřelil. Míček se odrazil za bránu, odkud jej Boleloucký poslal před bránu, kde byl na dorážku nachystaný Lukáš Kolínek.
50:02 GÓL Bulldogs Brno! 3:13
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #40 Lukáš Kolínek, asistoval #36 Dennis Boleloucký (3:13)
49:41 Novák se mezi třemi soupeři málem proháčkoval až k zakončení.
48:50 Obránci BB to opravdu nemají lehké, jsou neustále pod tlakem a ne všichni útočníci jim vzadu pomáhají.
48:02 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:13
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Dominik Bürger, asistoval #61 Lukáš Rada (2:13)
47:50 Bürger se ze vzduchu pokoušel v brankovišti dorážet, velká výstroj Jakuba Herleckého však míček pohltila.
47:13 Na hřišti mezi hráči začínají padat ostrá slova.
47:04 Kejř pálí do bloku, ale Buldoci zůstavájí na míčku.
45:51 Navarova zadovna nenašla adresáta.
45:20 Buldoci se snaží makat do obrany i do útoku, ale na straně Bohemians je herní pohoda a klid.
44:11 Hanyk se v protiútoku nechal vytlačit do rohu.
43:25 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:12
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #86 Dominik Bláha, asistoval #6 Vojtěch Vosátka (2:12)
43:18 Morávek to zkoušel skrz blok, Baláč se pokoušel dorážet, ale ani jeden z nich neuspěl.
42:55 Tesárkovi se zasekla čepel mezi mantinely, hosté toho hned využili, ale Heralecký byl pozorný.
41:50 Buldokům dělá pražské napadání velké potíže a jejich rozehrávka tak spočívá v zahazování balonků.
40:20 Buldoci na míčku. Co nám nabídne poslední třetina tohoto utkání a pravděpodobně i poslední třetina juniorů Bulldogs?
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #66 Sebastien Štosek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7
40:00 Střely ve 2. části: 8:22
39:09 Nejprve Morávek zbízka nepřekonal Kovaříka a nyní se do slotu natlačil Koutný, ale na poslední chvíli mu jeden z hostů vložil do střely florbalku.
38:11 Tesárkovu střelu Kovařík lapnul do rukavice jako žába mouchu.
37:40 K vidění je nyní spíše plácaná plná soubojů a seker, než hezkých akcí.
36:29 Pařenica se protlačil okolo mantinelu, narazil si míček s hrotovým útočníkem, ale jeho následná střela byla zablokovaná.
35:19 I přes nepříznivý stav se Buldoci snaží útočit. Často z toho však plynou brejky na jejich branku.
33:52 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #96 Daniel Grézl, asistoval #88 Maxim Grega (2:11)
33:40 Z podobné situace mohl dávat nyní i Svozil.
33:04 Krásná kombinace Bulldogs znemaná druhý gól v Kovaříkově síti. Svozil našel krásnou přihrávkou Mazáče a ten po zemi uklidil míček tam, kam patří.
33:03 GÓL Bulldogs Brno! 2:10
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #94 Daniel Mazáč, asistoval #60 Tadeáš Svozil (2:10)
32:47 Vyloučen hráč #86 Dominik Bláha družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
32:27 Svatoň před odkrytou brankou netrefil pořádně míček.
31:32 Opět jsme ve fázi, kdy si Bohemians dělají, co chtějí. Buldokům nevychází vůbec nic.
30:25 Desátý gól hostů. Brněnská střídačka už vypadá hodně zdrceně.
30:24 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #17 Milan Svoboda, asistoval #77 Jakub Ruml (1:10)
29:48 Klopejtko natáhl ke střele z 15 metrů a okolo bloku přidává 9. gól.
29:47 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:9
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #55 Samuel Kopejtko, asistoval #6 Vojtěch Vosátka (1:9)
29:27 Standardka z nebezpečného prostoru Bohemians končí pouze na těle Navary.
29:00 Bohemians jsou v soubojích důraznější a z toho vyplynul i tento gól. 8:1 pro hosty.
28:59 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:8
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #61 Lukáš Rada, asistoval #23 Dominik Bürger (1:8)
27:45 Boleloucký čistě zastavil brejk na svou branku!
27:20 Buldoci se snaží chodit do brejků, kazí si to však nepřesnými nahrávkami. Z toho pak na opačné straně mohou těžit hosté.
25:40 Rychlá protiakce Bohemians, kterou zakončoval Grega. Proti němu se Heralecký ještě nějak přesunout dokázal, na následnou dorážku však už byl krátký.
25:39 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #10 Matyáš Borek, asistoval #88 Maxim Grega (1:7)
25:09 Hude se provinil útočným faulem, kterým zastavil přečíslení 3 na 2.
24:30 Hlavní rozdíl mezi první a druhou třetinou je v tempu - Buldoci konečně začali běhat, k vidění tak je velmi rychlá hra.
24:07 Boleloucký vystihl rozehrávku a dostal se ke střele, dorážka Mrvy pak branku netrefila.
23:30 Na hřišti můžeme pozorovat definici hry "nahoru dolů." Oba brankáři drží své týmy.
22:41 Tutovky na obou stranách. Tesárek se Svozilem teď zabránili jistému gólu.
21:33 Dobrá šance pro domácí, avšak Boleloucký nezpracoval míček ideálně a Svatoňovi hrací předmět v klíčový okamžik z hole sjel.
20:57 Kopejtko zakončoval přečíslení 2 na 1 střelou z první, ale Heralecký maskou zasahuje!
20:36 Zmatky v brankovišti Heraleckého ukončuje rozhodčí pro postavení útočícího hráče v brankovišti.
20:15 Stejně jako v první třetině, i teď začínají na míčku hosté.
20:00 Střely v 1. části: 4:18
19:41 Tesárek hledal Morávka, ale lob na něj neprošel.
19:01 Probíhá poslední minuta divoké první třetiny.
18:41 Třetí lajna Bulldogs teď zatopila hostující obraně. Po dlouhé době se hraje na této polovině hřiště.
17:42 Mazáč vybojoval míček v závěru oslabení pro Nováka, ten si jej však upinkl a Kovařík jej sebral.
17:31 Po další sérii krosů pálil opět Rada, ale nad.
17:15 Heralecký vychytal bývalého spoluhráče Lukáše Radu.
16:44 Nyní chtěl brněnský brankář poslat Svatoně do brejku, ale nepochopili se.
16:10 Heralecký opět v permanenci.
15:48 Vyloučen hráč #60 Tadeáš Svozil družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:27 Heralecký tygřím skokem zachraňuje další gól.
15:06 Navarova střela od půlky Kovaříkovi vypadla z náručí a Jan Mrva míček úspěšně dorazil. Tady nebude mít hostující gólman čisté svědomí.
15:05 GÓL Bulldogs Brno! 1:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #28 Jan Mrva, asistoval #78 Jakub Navara (1:6)
14:50 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #16 Tomáš Fryš, asistoval #10 Matyáš Borek (0:6)
14:41 Rada pálí jen do boční sítě.
13:53 Dobrá práce Svatoně v oslabení, již zblokoval dvě střely a dostal se i ke střele.
12:58 Vyloučen hráč #28 Jan Mrva družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
12:46 Ztráta na ose hřiště a rychlá protiútok Bohemians znamenají vedení 5:0.
12:45 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml, asistoval #87 Jakub Kabourek (0:5)
12:45 Střídání brankáře. Nový brankář #80 Jakub Heralecký družstva Bulldogs Brno
12:37 Situace už je pro domácí kritická. Z dorážky přidává čtvrtý gól Svoboda a David Kyzlink musel svolat týmovou poradu.
12:36 Timeout Bulldogs Brno
12:36 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #17 Milan Svoboda, asistoval #87 Jakub Kabourek (0:4)
11:58 Grega se chytá za hlavu, jelikož právě minul prázdnou branku! Bohemians si nyní na hřišti dělají, co chtějí.
11:00 Fryš má zřejmě z geometrie samé jedničky, jelikož právě narýsoval milimetrový kros na celou šířku hřiště. Bürgerovi pak jen stačilo trefit branku.
10:59 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Dominik Bürger, asistoval #16 Tomáš Fryš (0:3)
10:20 Kabourek z osy nesobecky shodil míček na Bláhu a ten pod skákajícím Prokešem zvyšuje na 2:0.
10:19 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #86 Dominik Bláha, asistoval #87 Jakub Kabourek (0:2)
10:11 Dobrý blok Svozila proti Rumlovi.
09:45 Kejř z úhlu hledal horní růžek Kovaříkovy branky, ale též minul.
09:18 Mrva natáhl, branku těsně minul.
08:54 Grézl se snažil natlačit před branku, nakonec musel zakončovat backhandem, s tím neměl Prokeš problém.
08:44 Kyselka si teď málem poslal míček do vlastní branky, Kovařík z toho nebyl příliš nadšený.
08:31 Zatím sledujeme hru nahoru dolů se střelami na obou stranách, vyložených šancí však moc nebylo.
07:45 Kolínek se pustil do tří, neuspěl.
07:22 Rumlovu střelu Prokeš bez problému chytá.
06:59 Novák faulovaný, Bulldogs mají míček.
06:15 Mazáč se pokoušel možná spíše basketbalově projít, ale obránci Bohemians mu míček zvládli odpálit pryč.
05:36 Kyselka dostal hodně prostoru na ose hřiště a přízemní střelou našel mezírku v postoji Prokeše.
05:35 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #11 Adam Václav Kyselka bez asistence (0:1)
05:11 Svobodovu střelu vytěsnil Prokeš mimo hřiště.
04:58 Bohemians dobrých 20 vteřin tlačili na Navaru v rohu, nakonec brněnský obránce fauloval. Dobré napadání hostů.
04:14 Navara v nouzi jen zahodil míček na soupeřovu polovinu.
03:58 Vosátka poslal míček přímo od stůl časoměřičů.
03:29 Souboj v rohu vyhráli hosté a mohou založit protiútok.
02:35 Mrva se dvakrát za střídání dostal do šance. Napoprvé mu míček sjel, podruhé přestřelil.
01:40 Hude svým důrazem vybojoval míček pro Svatoně, jeho rychlou akci zastavil Kovařík, který si výborně vyjel.
01:17 Buldoci byli poprvé na míčku, ale Novákovi kus bílého plastu odskočil za mantinel.
00:48 Kyselka s Bürgerem společně poprvé ohrozili brněnskou branku, Prokeš chytá.
00:15 Bohemians vyhráli buly a ihned se pokoušejí ohrozit Prokešovu branku.
00:00 Hezký den z haly SportPoint! Dnes máme před večerním extraligovém utkáním druhý zápas CE ligy juniorů mezi Bulldogs Brno a FBŠ Bohemians. Přejeme příjemnou zábavu u onlajnu.