• 60 59:42
    2
    opakované přestupky

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 10:2
branky: 1. Ondřej Balner, 12. Václav Babík, 21. Matěj Šmerda, 28. Václav Babík, 29. Ondřej Balner, 38. Jakub Vít, 41. Ondřej Balner, 54. Erik Tomaško, 55. Ondřej Adamec, 57. Tomáš Rucki - 8. Matěj Vrátný, 11. Matěj Vrátný; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 4 + Jakub Vít OS:6 + Martin Tomek OS; využití: 0:0; diváků: 167; zásahy brankářů: Matěj Prašivka 22 - Martin Staněk 27; po třetinách: 2:2, 4:0, 4:0
60:00 Komentář domácích Brus Pavel (Trenér): Dneska od nás spíše slabší výkon. Neefektivní, špatná rozhodnutí. Vyšlo nám pár situací a bereme 1. bod. Zítra doufám zahrajeme lépe.
60:00 Komentář hostů Gvuzd Vojtěch (Trenér): První zápas jsme projeli hlavou někdy kolem poloviny zápasu, kdy jsme dostali na 3 a 4:2. Od té doby to už bylo plně v režii Vítkovic. Jinak klasické derby, kde emoce tekly kolem celé Dubiny. Někteří "fanoušci" Vítkovic by se měli zamyslet, že jsou stále na sportovní události, kde hraje mládež a dle toho by se také měli chovat. Mnohé situace člověk nezažije ani na Baníku se Spartou... Zítra od stavu 0:0.
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
59:58 O vítězi prvního kola čtvrtfinále CE ligy juniorů máme pro dnešek jasno.
59:42 Vyloučen hráč #85 Lukáš Pobořil družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za opakované přestupky
59:01 Právě probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:20 Rohel podržel a dal svým spoluhráčům prostor vystřídat.
57:57 Gabriel z otočky trefuje pouze nohu Hodulíka.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty 3. třetiny.
56:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 10:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #61 Tomáš Rucki, asistoval #97 Václav Babík (10:2)
56:09 Babík na Ruckiho, který trefuje pod víko. Stav je již 10:2
55:33 Lestyan pouze do ostravského bloku.
54:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #40 Ondřej Adamec, asistoval #81 Ondřej Balner (9:2)
54:28 Balner poslal na Adamce, který se nemýlí a posílá míček za záda Staňka.
53:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Erik Tomaško bez asistence (8:2)
53:30 Tomaško ukradl míček Pobořilovi a vystřelil na bližší tyčku.
53:14 Hosté hrají v plném počtu.
53:00 Novotný odbavil Pobořila a uklidnil hru.
51:52 Pobořil pouze do hole Sitory.
51:14 Vyloučen hráč #92 Martin Tomek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - osobní trest
51:14 Vyloučen hráč #92 Martin Tomek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování
51:14 Tomek se málem dopustil rvačky a proto si jde také odpykat trest za nesportovní chování.
50:58 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #82 Vojtěch Murín.
50:47 Sitora měl hned gólovou příležitost, ale netrefuje zařízení.
50:29 Oba celky hrají v plném počtu.
50:13 Babík trefuje pouze boční síťku.
49:54 Gabriel uklidnil hru.
48:29 Vyloučen hráč #92 Martin Tomek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
48:29 Vyloučen hráč #27 Jan Sitora družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
48:29 Momentálně si jde posedět Tomek i Sitora. Byli na sebe příliš hrubí.
47:50 Šmerda zkusil backhandem trefit prázdnou bvránu, ale Staněk byl pohotový.
47:23 Chmelař trefuje pouze čepel Babíka.
47:05 Vítkovice hrají v plném počtu.
46:23 Rucki si proběhl mezi třemi hráči Ostravy, zkusil vystřelit, ale bohužel netrefuje zařízení.
45:49 Ostrava hraje v plném počtu.
45:05 Vyloučen hráč #17 Matěj Šmerda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:05 Šmerda si jde taky sednout na trestnou, že prý nedovoleně vrazil do jednoho z hráčů Ostravy.
43:49 Vyloučen hráč #77 Jan Chmelař družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
43:49 Chmelař si jde taky odpočinout na trestnou židli a domácí si opět zahrají přesilovku.
42:52 Drozd se trošku opřel do Hodulíka, který padá k zemi.
40:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Ondřej Balner bez asistence (7:2)
40:51 Balner běžel sám na Staňka, vystřelil a zkompletoval hattrick.
40:30 Vrátný se pokusil dorazit, bohužel ale marně.
40:17 Kovář trefuje pouze Prašivku.
40:01 Buly opět pro Ostravu.
40:00 Střely ve 2. části: 17:8
39:08 Domácí hrají v plném počtu.
39:01 Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Jakub Vít, asistoval #81 Ondřej Balner (6:2)
37:08 Vyloučen hráč #32 Jakub Vít družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice - osobní trest
37:08 Vyloučen hráč #32 Jakub Vít družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování
37:08 Vít měl ke Staňkovi nějaké prupovídky a dostal za ně trest v podobě nesportovního chování.
37:08 Balner nahodil před bránu kde stál Vít, který míček do brány dorazil.
36:27 Šmerda ťuknul na Adamce, který se kličkou dostal až před Staňka, kterého prověřil, ale trefil pouze jeho výstroj.
35:04 Pobořil vyvíjí na zadní řady Vítkovic velmi velký tlak.
34:24 Vrátnému zvoní tyčka.
33:30 Utkání sleduje 167 diváků. Děkujeme!
32:18 Pobořil přepadl přes Prašivku, objevil se zde i Hodulík na dorážce, ale nebyl schopen míček trefit a mezitím se i branka dostala do pozice, ve které by být neměla. Ze střídačky Ostravy se ozval velmi hlasitý křik. Opravdu by se dnes dala atmosféra na Dubině krájet.
31:50 Drozd dostal nahrávku od Ruckiho, ale nedokázal balónek zpracovat, tak jak by potřeboval a musel poslat míček zpět na backy.
31:26 Ostrava hraje v plném počtu.
30:48 Novotný zpracoval nához Chmelaře a dává svým spoluhráčům prostor vystřídat.
30:43 Vizváry pouze do bloku.
30:18 Vít pouze do hole Hodulíka.
29:26 Vyloučen hráč #85 Lukáš Pobořil družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
29:26 Pobořil se opět provinil a jde si odpočinout na trestnou židli.
28:55 Szemla nastřeluje břevno.
28:41 Pobořil naštvaně vystřelil, ale jeho střela byla tečovaná a míček končí za mantinely.
28:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Ondřej Balner, asistoval #32 Jakub Vít (5:2)
27:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #97 Václav Babík, asistoval #61 Tomáš Rucki (4:2)
27:52 Rucki poslal na Babíka, který opravdu krásnou střelou těsně pod víko posílá za záda Staňka.
27:15 Vykoupil se prorval přes tři vítkovické hráče a vystřelil, ale Prašivka se nenechal nachytat a míček má ve svých rukou.
25:28 Murín je opravdový kouzelník, nestačím se divit co dnes s míčkem předvádí.
25:20 Vrátný chtěl vypálit dělovku, ale poslal pouze pozemní přihrávku.
24:37 Chmelař pouze do hrudi Prašivky.
24:18 Hachlica zblokoval střelu Kociána.
24:02 Utkání začíná být dost vyhrocené.
23:37 Pobořil chtěl vystřelit, ale míček mu sjel z čepele.
22:25 Kovář běžel na bránu, hlefdal Vrátného, který bohužel nebyl tam kde měl být a míčku se ujímají Vítkovice.
21:17 Hachlica fauloval Mičulku, Ostrava je na míčku.
20:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Matěj Šmerda bez asistence (3:2)
20:24 Šmerda se ujal míčku, rozběhl se k bráně a jednoduše vystřelil těsně pod víko. Vítkovice jdou do vedení.
20:01 Buly pro Ostravu.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:01 Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:56 Drozdovi zvoní pouze tyčka.
17:36 Gabriel prvně akci pokazil, ale následovně ihned zakleknul, aby Ostrava nemohla jít do přečíslení.
17:20 Prašivka opět chytá.
16:54 Novotný poslal na Balnera, ten to ťuknul Vítovi, ale míček se dostal nějakou náhodou mimo hřiště.
16:00 Tomaško střílí, ale bohužel netrefuje zařízení.
14:45 Kovář trefuje pouze hruď Prašivky, který je připraven.
14:14 Chmelař se teď vymotal z nástrah vítkovické obrany a udělal si ze soupeřů slalom.
13:07 Rucki pouze do Staňka.
12:25 Murín se toho nebojí a snaží se dostat dopředu i přes potíže, které mu způsobují hráči Vítkovic.
11:26 Novotný zblokoval nohou střelu Hodulíka.
11:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:2
11:04 Ani jsem nestihkla dopsat komentář a domácí srovnávají stav. Rucki na Babíka, který jednoduše vystřelil a propálil až za záda Staňka.
10:15 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný, asistoval #33 Martin Kovář (1:2)
10:15 Opět ta samá dvojice. Kovář z rohu na Vrátného, který míček prohnal Prašivkovi kolem hlavy do víka. FBC jde poprvé v zápase do vedení.
09:09 Žalud zabránil Balnerovi před dorážkou, když lobem poslal míček do útočného pásma.
08:42 Vít nikam nespěchá a vyčkává na správný moment.
07:40 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
07:40 Dvojice Kovář - Vrátný se nakonec prosazuje! A je srovnáno.
07:31 Hodulík si ale našel další šanci a zkusil vyslat na Prašivku, ale letělo to spíš do rohu.
06:55 Hodulík má teď dost potíže, byl obklíčen!
05:53 Oba celky hrají v plném počtu.
04:58 Nic zajímavého se zatím neděje.
03:53 Vyloučen hráč #85 Lukáš Pobořil družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
03:53 Vyloučen hráč #33 Jakub Rohel družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení
03:53 Ve stejný čas byli vyloučeni hráči z obou mužstev a hraje se 4 na 4.
02:52 Kovář s Vrátným zkusili prověřit Prašivku, ale bohužel mimo a Prašivka se ujímá míčku.
01:53 Vítkovice jsou zatím víc času na míčku a snaží se vymyslet nejlepší cestu k bráně.
00:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
00:28 Vít poslal na Balnera a ten otevírá skóre zápasu.
00:01 Úvodní buly pro Vítkovice.
00:00 Dobré sobotní odpoledne, vítáme Vás u 1. kola čtvrtfinále CE ligy juniorů.