3:4
    Jan VENERA
    (Hlušička)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Předvýběr.CZ Florbal MB 3:4p
branky: 12. Jakub Kabourek, 24. Milan Svoboda, 39. Ondřej Nedavaška - 37. Matěj Miclík, 42. Matěj Miclík, 47. Vojtěch Diepold, 67. Jan Venera; rozhodčí: Jakub Cigl - Filip Leibl; vyloučení: 3:5; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Miroslav Kovařík 33 - Tomáš Týc 20; po třetinách: 1:0, 2:1, 0:2, 0:1
70:00 Komentář domácích Palatínus Antonín (Trenér): Dneska jsme byli slaboučký a nakonec to podle toho i dopadlo. Zítra jdeme znovu do akce. Díky za zápas.
70:00 Komentář hostů Šácha Martin (Asistent trenéra): Dnes obrovský kredit kluků, jak zvládli k utkání přistoupit. Velmi dobrý koncetrovaný výkon. Víme, že zítra musíme být ještě lepší. Děkuji soupeři a také divákům, kteří nám dnes velice pomohli. Jdeme se připravit na zítřek.
70:00 Střely v prodloužení: 2:4
70:00 Ukončení prodloužení
66:03 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #66 Jan Venera, asistoval #2 Martin Hlušička (3:4)
66:03 Bohužel jsme prohráli, ale duležité je, aby se Dóďa uzdravil!!!!
65:20 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
64:33 Vyloučen hráč #88 Maxim Grega družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost
62:24 Jsou to nervy
60:53 Fryš trefuje střelou z dálky břevno
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 8:12
59:00 Přichází poslední minuta základní hrací části
56:30 Bláha míjí branku
55:12 Vyloučen hráč #21 Václav Klepal družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nesportovní chování
55:12 Vyloučen hráč #17 Milan Svoboda družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nesportovní chování
52:26 Šourek přestřeluje branku
51:13 Hra je poměrně slušně vyhrocená z obou stran
49:06 Velká šance před brankou hostů končí těsně mimo
47:02 Boleslavi se více daří útočit
46:15 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #81 Vojtěch Diepold, asistoval #69 Matěj Miclík (3:3)
45:55 Další hezký útok od Rumla, po obehrávce nekončí gólem
44:59 Fryš střílí z těžké pozice, trefuje obránce
44:13 Souhra hostů končí střelou nad branku
42:18 Kovařík má přišlápnutou ruku
42:03 Duben běžel sám na branku ale ani se nedostal do střely
41:41 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #69 Matěj Miclík, asistoval #81 Vojtěch Diepold (3:2)
40:59 Rada znovu málem opět trestal chybu obránců, střela zblokována
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
38:48 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #27 Ondřej Nedavaška, asistoval #77 Jakub Ruml (3:1)
36:50 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #69 Matěj Miclík, asistoval #2 Martin Hlušička (2:1)
35:43 Ruml trefuje brankáře do helmy.
34:21 Kovařík skvěle odráži střelu z velké blízkosti.
34:05 Vyloučen hráč #81 Vojtěch Diepold družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
32:26 Velká šance domácích končí mimo.
29:20 Hráč domácích Burger si poranil nohu
29:13 Zápas pozvolna přistřuje, objevují se vyostřené konflikty
27:31 Hosté se konečně dostávají k šancím ale neproměňují.
26:08 Klokani drží balónek převážně v útočném pásmu
24:52 Ruml dobře přeběhl obranu až k brankáři, ale nedaří se mu před brankou zakončit.
23:58 Domácí mají zatím značnou přesilu.
23:25 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #17 Milan Svoboda, asistoval #86 Dominik Bláha (2:0)
21:47 Rumlova střela zneškodněna gólmanem.
20:00 Střely v 1. části: 4:11
19:46 Fryš nezakončil do prázdné.
18:46 domácí tým ubranil přesilovou hru Boleslavi díky skvělému Kovaříkovi.
16:46 Vyloučen hráč #11 Adam Václav Kyselka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za opakované přestupky
16:46 První přesilovka i pro Mladou Boleslav za vrážení Kyselky u mantinelu.
14:57 Vyloučen hráč #81 Vojtěch Diepold družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za špatné střídání
14:57 Další přesilovka pro Bohemku.
12:24 Domácí tým musí i nadále, ale makat.
11:42 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #87 Jakub Kabourek, asistoval #86 Dominik Bláha (1:0)
11:42 Střela Kabourka propadla z půlky.
09:18 Druhá přesilovka bohemky a zase bez větší šanci zatím chybí Brynda s Grézlem a je to znát.
09:01 Vyloučen hráč #2 Martin Hlušička družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
09:01 Bude následovat další přesilová hra pro Mladou Boleslaví.
08:34 Střela hráče Boleslavy pouze do Rady.
07:06 Bohemka má více ze hry, ale ne a ne se prosadit.
06:26 Kovaříkův duležitý zákrok.
05:22 hostující tým hraje v plném počtu
03:22 Vyloučen hráč #82 Martin Feigl družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za opakované přestupky