8:10
    Jakub ŠVÁB
    ()

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - ACEMA Sparta Praha UNYP 8:10
branky: 2. Robert Petr Koudelka, 23. Filip Šimek, 31. Matěj Bezpalec, 37. Filip Šimek, 50. Filip Kovářík, 50. Robert Petr Koudelka, 50. Filip Kovářík, 59. Ondřej Štefek - 9. Matyáš Bláha, 10. Kosťantyn Šlosar, 16. Robin Havlina, 20. Kosťantyn Šlosar, 25. Matyáš Bláha, 29. Robin Havlina, 39. Marek Cígler, 41. Kosťantyn Šlosar, 57. Robin Havlina, 60. Jakub Šváb; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; diváků: 212; zásahy brankářů: Josef Šedivý 29 - Vítek Šimáček 27; po třetinách: 1:4, 3:3, 4:3
60:00 Komentář hostů Thompson Oliver-James (Vedoucí): Ve 3. jsme trochu vypadli z role, ale tým dnes ukázal obrovskou sílu a kvalitu. Na zítra budeme připraveni. Díky za utkání.
60:00 Komentář domácích Podhráský Michal (Trenér): 20 minut, i když famózních, v semifinále nestačí. Do zítra se poučíme a půjdeme sérii znovu srovnat.
60:00 Střely ve 3. části: 15:16
59:59 Po náročných posledních minutách nakonec vítězí hostující tým.
59:58 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 8:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #72 Jakub Šváb bez asistence (8:10)
59:56 Vyloučen hráč #4 Robert Petr Koudelka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:36 Vyloučen hráč #89 Matěj Kulhavý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
59:02 Vyloučen hráč #11 Matyáš Bláha družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost
58:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #89 Matěj Kulhavý (8:9)
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:46 Chodov jde do šesti bez brankáře.
56:45 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
56:45 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #79 Robin Havlina, asistoval #80 Daniel Večl (7:9)
56:45 Další přečíslení Sparty a další gól.
54:36 Hra je momentálně velice napjatá a oba týmy přitvrdily.
52:19 Sparta hraje v plném počtu po dobře ubráněném oslabení.
50:19 Vyloučen hráč #2 Kosťantyn Šlosar družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:19 Po drsném zákroku bude hrát Chodov přesilovku.
49:57 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
49:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #97 Robert Málek (7:8)
49:57 Obrovský zvrat, po kterém domácí ztrácí pouze jeden bod.
49:34 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Robert Petr Koudelka, asistoval #90 Josef Šedivý (6:8)
49:34 Ve stejné minutě přidává gól ještě Koudelka.
49:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #57 Ondřej Štefek (5:8)
49:09 Kovářík našel místo v brance hostů.
49:02 Štefek střílí ze zášvihu, ale za mantinel.
48:26 Havlina prochachuje svou šanci.
46:49 Kovářík přestřeluje bránu.
44:12 Šedivý břichem vyráží střelu Šlosara.
43:50 Adam Sláma rozjíždí akci.
41:48 Muhlfait blokuje střelu Málka.
41:20 Šedivý chytá další šanci Sparty.
40:49 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar, asistoval #53 Josef Sedláček (4:8)
40:49 Šlosar kompletuje hattrick.
40:00 Úvodní buly třetiny vyhrál Chodov.
40:00 Střely ve 2. části: 11:10
39:55 Sparta dohraje třetinu na svých hokejkách v klidu.
39:00 Vyloučen hráč #72 Jakub Šváb družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost
39:00 Vyloučen hráč #57 Ondřej Štefek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
39:00 Štefek a Šváb se pošťuchovali tak moc, až je rozhodčí posílá oba uklidnit na trestnou lavici.
38:45 Chodovský tým tu i přes nepříznivý stav má hlasitou podporu v hledišti a to z řad dorosteneckých kolegů, hráčů Startu i Traverzy a realizačních týmů.
38:42 Cígler se prosazuje z malého brankoviště
38:41 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #66 Marek Cígler, asistoval #11 Matyáš Bláha (4:7)
37:46 Langr i Koudelka v dobré útočné práci z pohledu Chodova.
37:13 Sparta v rychlém protiútoku, Šedivý chytá.
36:19 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #86 Filip Šimek, asistoval #4 Robert Petr Koudelka (4:6)
36:19 Šimek prostřeluje Šimečka z metru přímo do šibenice.
35:00 Utkání sleduje 212 diváků!
31:06 Sparta zakládá na své polovině.
30:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Matěj Bezpalec, asistoval #44 Filip Kovářík (3:6)
28:13 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #79 Robin Havlina, asistoval #7 Adam Kos (2:6)
28:13 Přečíslení hostů dva na jednoho a je z toho další gól.
27:01 Procházka v jedinečné šanci, ale Šimáčka neobalamutil.
26:36 Šedivý vyráží míček rukou.
24:59 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Matyáš Bláha, asistoval #37 Štěpán Novák (2:5)
24:59 Bláha opět prohlubuje gólovou výhodu Sparty.
22:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #86 Filip Šimek, asistoval #89 Matěj Kulhavý (2:4)
22:17 Šimek prostřeluje Šimáčka.
21:59 Kulhavý zkouší backhandovou střelu.
20:01 Úvodni buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 8:12
19:02 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:4
19:02 Sedláček našel Šlosara, který zvyšuje na 1:4.
19:01 Právě probíhá poslední minuta prvnáí třetiny.
18:58 Koudelka ztrácí míček v drsném zdvojení.
17:25 Málek z pěkné pozice 10 cm nad.
15:42 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #79 Robin Havlina, asistoval #53 Josef Sedláček (1:3)
15:42 Po chybě v Chodovské rozehrávce se prosazuje Havlina.
14:21 Mühlfait prověřil pozornost šedivého beckhandovým blafákem.
13:58 Šimek hraje ve výhodě za brankou Sparty, soupeř však získává balon.
12:38 Střelu Kose chytá Šedivý.
11:29 Málek a Kovaříkem kombinují na polovině Sparty.
09:02 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar, asistoval #7 Adam Kos (1:2)
09:00 Zán dostal balonek na mantinel, musel hrát i s batohem na zádech, bohužel přímo z této situace Sparta zakončuje akci na jeden dotek a otáčí vývoj zápasu.
08:38 Kulhavý likviduje finální přihrávku Sedláčka.
08:22 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Matyáš Bláha, asistoval #16 Jakub Mühlfait (1:1)
04:41 Oba týmy se střídají v rozehrávce, tempo je vysoké na obou stranách.
03:53 Sedláček střílí od mantinelu, bohužel pro hosty jeho střelu Šedivý likviduje.
01:00 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Robert Petr Koudelka bez asistence (1:0)
01:00 Nepřehlednou střelou, která proskákala až za záda Šimečka se prosazuje Koudelka.
00:38 První střelu Chodova likviduje hostující golman.