2:8
    Karolína KLUBALOVÁ
    (Rondošová)

Crazy girls FBC Liberec - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 2:8
branky: 27. Karolína Nováková, 60. Karolína Klubalová - 12. Pavlína Bačová, 19. Terezie Gálová, 33. Malwina Zagórska, 41. Malwina Zagórska, 48. Denisa Kotzurová, 50. Nikola Chalupová, 51. Markéta Vrlíková, 58. Veronika Káčová; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 78; zásahy brankářů: Aneta Fryčová 24 - Veronika Tomšová 11; po třetinách: 0:2, 1:1, 1:5
60:01 Hráčky utkání Domácí: Karolína Nováková Hosté: Veronika Rybičková
60:01 Střely celkem Domácí: 13 Hosté: 33
60:00 Střely ve 3. části: 5:10
59:40 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:8
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #16 Kristýna Rondošová (2:8)
59:35 K šanci před Ostravsou bránou se dostala Klubalova ale přestřelila
57:43 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Veronika Káčová, asistoval #92 Adéla Feiková (1:8)
56:40 Liberec se snaží dostat k Ostravské bráně pomocí dlouhých přihrávek
56:04 Ostrava opět tlačí na Liberec v jejich obraně
55:48 Hra se drží na středu hřiště
53:53 Přesilovka pro Liberec vypadá jako spíš jako přesilovka Ostravy. Hraje se v obraně Liberce
52:48 Vyloučen hráč #34 Veronika Káčová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za vysoká florbalka
52:48 Po úderu vysokou holí do obličeje Klubalové bude Liberec hrát přesilovku.
52:29 Liberec je opět jako téměř celou třetinu pod tlakem
51:47 Valešová nastřeluje Ostravskou obranu
50:47 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #5 Markéta Vrlíková, asistoval #78 Pavlína Bačová (1:7)
49:34 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #17 Nikola Chalupová, asistoval #65 Radka Niemczyková (1:6)
47:50 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #5 Markéta Vrlíková (1:5)
47:20 Liberec je pod tlakem Ostravy.
43:20 Ostrava bez problémů kombinuje v Liberecké obraně.
40:16 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #9 Veronika Rybičková (1:4)
40:01 Úvodní vhazování vyhrává Ostrava
40:00 Střely ve 2. části: 4:8
39:01 Poslední minuta druhé části na balonku Ostrava
35:50 Liberec využívá nepřesných nahrávek Ostravy a střílí opakovaně na bránu.
35:12 Na dnešní utkání v Turnově se přišlo podívat neskutečných 48 diváků
34:50 Ostrava tlačí na FBC a hraje v útočné polovině.
32:32 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #88 Kristina Hudáková (1:3)
27:51 Klubalová zkouší střelu z předbrankového prostoru. Ta končí nad bránou.
26:09 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #76 Markéta Žbánková (1:2)
26:09 Liberec využívá přesilku a stahuje tak náskok Ostravy na pouhý jeden gól.
25:54 Vyloučen hráč #7 Malwina Zagórska družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
24:00 Vidímě šanci na obou stranách, střelecky atraktivní zápas.
22:21 Klubalová vystřelila ale trefuje pouze hokejku bránící hráčky a balonek končí v rohu.
20:01 Úvodní vhazování druhé části vyhrává Ostrava.
20:00 Střely v 1. části: 4:14
19:50 Poslední šanci Ostravy zastavuje Klubalová.
19:00 Poslední minuta první části. Liberec drží balonek za svoji bránou.
18:14 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #24 Terezie Gálová, asistoval #17 Nikola Chalupová (0:2)
17:43 Naději na první výhru Liberce v této sérii drži při životě golmanka Fryčová svými zákroky a nepřesnost Ostravy.
16:52 Sigmundová to zkouší od LIberecké střídačky. Přestřelila a balonek skončil za mantinelem.
15:35 Vyloučen hráč #75 Kateřina Jirsová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání
15:35 Jirsová sekala před ostravskou střídačkou a posílá Liberec do dalšího oslabení.
11:12 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #10 Denisa Kotzurová (0:1)
11:12 Ostrava trestá Liberec v přesilovce střelou z dálky. Hra bude pokračovat 4 na 4. Stav utkání 0:1.
10:18 Vyloučen hráč #5 Markéta Vrlíková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování
10:18 Vrlíková nadává vulgárně směrem na rozhodčího. Ulehčí tak Liberci oslabení. Hra bude pokračovat 4 na 3.
09:43 Vyloučen hráč #9 Markéta Valešová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
09:43 Vyloučen hráč #16 Kristýna Rondošová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání
09:26 Valešová při ostravské výhodě posílá přes mantinel ostravskou obránkyni a bude se tak hrát 5 na 3.
08:39 Hra především v liberecké obraně
03:46 Nováková to zkouší od půlky ale trefuje pouze mantinel za brankou.
01:03 Ostrava nastřeluje nohu Fryčové. Balonek se odráží nebezpečně blízko tyčky.
00:01 Úvodní vhazování vyhrává Ostrava