• 68 67:15
    4:5
    (Poláková)

ACEMA Sparta Praha - Florbal Ústí 4:5p
branky: 4. Kateřina Peterková, 21. Kateřina Peterková, 22. Julie Faťunová, 27. Julie Faťunová - 15. Ema Mlatečková, 19. Eliška Poláková, 32. Klára Mečířová, 59. Adéla Kubíková, 68. Klára Mečířová; rozhodčí: Tomáš Cimrman - David Hertz; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Karolina Hujerová 20 - Kateřina Dlouhá 19; po třetinách: 1:2, 3:1, 0:1, 0:1
70:00 Komentář domácích Ježil Dan (Asistent trenéra): Dnes jsme s Ústím odehráli težké utkání, ve kterém se hra střídavě přelévala. Předvedli jsme dobré pasáže, ze kterých jsme ale nedokázali vytěžit větší náskok a soupeř naopak klíčové situace ustál. Nyní se maximálně nachystáme na zítřejší zápas, ve kterém nastarujeme otočení série.
70:00 Komentář hostů Wildhaber Michal (Trenér): Těžké utkání, kde jsme se dokázali dostat zpět a nakonec vytěžit více v prodloužení. Přesto je to jen první krok, série končí až po dvou vítězstvích a my proto uděláme maximum už zítra.
70:00 Střely v prodloužení: 2:5
70:00 Ukončení prodloužení
67:15 GÓL Florbal Ústí! 4:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #60 Klára Mečířová, asistoval #5 Eliška Poláková (4:5)
66:40 Oba týmy v prodloužení jsou si rovni
64:58 V hale je skvělá atmosféra
63:27 Oba týmy do prodloužení dávají zbytek svých sil
62:56 Zikmundová zabránila možnému samostatnému úniku Mečířové
61:57 Kubíková se snažila vstřelit gól, jenže Hujerová ze všech svých sil drží svůj tým
60:00 Střely ve 3. části: 6:7
59:59 Čeká nás prodloužení
59:53 Vyloučen hráč #21 Kateřina Peterková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:50 Ústí vyrovnává minutu před koncem
58:49 GÓL Florbal Ústí! 4:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Adéla Kubíková, asistoval #5 Eliška Poláková (4:4)
58:49 Kubíková se nejlépe zorientovala v prostoru velkého brankoviště a vyrovnává stav utkání.
57:30 Ústí se snaží vyrovnat
55:30 Ústí šlo do šesti
55:24 Timeout ACEMA Sparta Praha
54:18 Špírková střílí z předbrankového prostoru, ale Hujerová je stále připravená
53:05 Peterková střílí, ale Dlouhá chytá
52:39 Zvoní tyč hostující branky.
52:15 Mečířová střílí mimo bránu
49:37 Sparta má rozehrávku z velkého brankoviště, bohužel se jim nepovedlo skórovat
47:57 zajímavá akce domácích, která nekončí gólem
44:18 Zajímavá kombinace Ústí, tato kombinace nekončí gólem
42:13 Zvoní tyč branky domácích.
42:11 Tentokrát hráčky hostujícího týmu určují tempo a mají více energie.
40:15 Standardní situace pro hostující hráčky z útočného rohu.
30:16 Sparta výborně kombinuje v přesilové hře
29:39 Domácí se dostaly ke střele, avšak brankářka Ústí střelu chytila.
29:38 Domácí mají nebezpečnou standardní situaci na útočné polovině.
29:15 Vyloučen hráč #27 Adéla Kubíková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:58 Zemanová to měla skvěle vymyšlené, ale bohužel mimo bránu
26:31 Timeout Florbal Ústí
26:31 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #24 Julie Faťunová, asistoval #52 Denisa Vajdlová (4:2)
26:31 Ústí po několika slepeně obdržených brankách bere oddechový čas.
26:18 Faťunová běží sama na bránu, bohužel střílí do golmanky
25:31 Domácí začaly druhou třetinu velice aktivní a sebevědomou hrou.
21:26 Peterková skvěle viděla Faťunovou a ta střílí do prázdné
21:25 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #24 Julie Faťunová, asistoval #21 Kateřina Peterková (3:2)
20:48 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #21 Kateřina Peterková, asistoval #78 Nicol Jakešová (2:2)
20:48 Domácí tým využívá přesilovou hru a vyrovnává stav utkání.
20:25 skvělý návrat Peterkové
20:00 Úvodní buly vyhrává tým domácí
20:00 Střely v 1. části: 6:6
19:57 Peterková střílí na bránu, ale střílí mimo
19:25 Domácí tým má standardní situaci v rohu na útočné polovině hřiště.
19:10 Vyloučen hráč #55 Eliška Janurová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:10 Janurová se dopustila nedovoleného zákroku a bude vyloučená na dvě minuty.
18:28 GÓL Florbal Ústí! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #5 Eliška Poláková, asistoval #60 Klára Mečířová (1:2)
18:28 Poláková si našla prostor ke střele na středu hřiště a posílá Ústí do vedení.
14:41 GÓL Florbal Ústí! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #18 Ema Mlatečková, asistoval #5 Eliška Poláková (1:1)
14:41 první gól za tým Ústí sřílí Mlatečková
13:26 Jakešová skvěle blokuje střelu hostí
11:59 Peterková běží na bránu s protihráčkou v zádech, jenže střílí pouze do golmanky
11:13 Vyloučen hráč #23 Pavla Lišková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hra na zemi
08:33 Vyloučen hráč #78 Nicol Jakešová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře
08:33 Jakešová se dopustila nedovoleného zákroku u mantinelu, a bude vyloučená na dvě minuty.
07:20 Peterková si skvěle všimla Zikmundové, ale ta svojí šanci neproměnila
05:27 Kociánová se snažila vystřelit, ale bohužel jí v tom zabránila Vajdlová
03:16 Lišková si všimla Peterkové a ta střílí gól
03:15 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #21 Kateřina Peterková, asistoval #24 Julie Faťunová (1:0)
02:59 Zikmundová střílí ze středu hřiště, ale střílí pouze do golmanky
02:35 Nebezpečná standardní situace pro Ústí.
01:13 Ústí trefuje tyč branky domácích.
00:25 První střelu na branku si připisují domácí.
00:00 Úvodní buly vyhrává tým domácí