5:6
    Šárka KUDLOVÁ
    (Beránková)

Aligators Šitbořice - Sklo Bohemia Světlá n/S 5:6p
branky: 5. Tereza Lengálová, 28. Kateřina Vokálová, 43. Karolína Kohoutková, 52. Monika Zimolová, 56. Sabina Mátlová - 3. Adéla Hartlová, 15. Veronika Beránková, 40. Viktorie Váňová, 40. Veronika Císařová, 41. Viktorie Váňová, 63. Šárka Kudlová; rozhodčí: Filip Gotschim - Dan Lošťák; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Sabina Dvořáčková 29 - Tereza Bláhová 19; po třetinách: 1:2, 1:2, 3:1, 0:1
70:00 Komentář domácích Dolíhal Zdeněk (Trenér): Utkání jsme nezačali dobře, ale nějak "v pohodě" jsme první třetinu ustáli. Druhá třetina byla přesně tak, jak jsme si řekli, a taky to tak vypadalo. Dominatní projev na hřišti a vyrovnávací branka. Bohužel nám to nevydrželo 20 minut, ale jen 19, a to nás stálo dvě branky, za to však možnost ukázat sílu a vrátit se do zápasu. Což se nám nakonec 3 brankami v posledním dějství podařilo. V prodloužení jsem měli několik příležitostí zápas ukončit a projevilo se tzv. nedáš dostaneš. Naštěstí toto není superfinále a jsou potřeba dvě vítězství. Zítra začneme tak jako dnes třetí třetinu a sérii vrátíme do Křenovic. Gratulace soupeřkám a díky rozhodčím. Na závěr chci poděkovat skvělým fanouškům a těšíme se ve středu!
70:00 Komentář hostů Rosecký Tomáš (Trenér): Vzhledem k vzájemnému zápasu minulý týden v základní části jsem očekával vyrovnaný zápas což se nakonec ukázalo, neboť zápas skončil až v prodloužení. Začali jsme excelentně a zaslouženě jsme vedly a po začátku třetí třetiny jsem věřil že to dotáhneme do šťastného konce už v základní hrací době ale Aligátorky dokázali z breaků potrestat naše chyby a o všem muselo rozhodnout prodloužení. Infarktově jsme přestály oslabení a pak se stěstím vstřelily vítězný gól. Zítra to bude hodně podobné ale věřím že matchball proměníme a postoupíme do dalšího kola. Děkujeme soupeři, rozhodčím i fanouškům za atmosféru při zápasu.
70:00 Střely v prodloužení: 4:5
70:00 Ukončení prodloužení
62:21 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:6
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Šárka Kudlová, asistoval #67 Veronika Beránková (5:6)
60:58 Kohoutková před brankou hostí milimetry od zakončení
60:40 Lengálová z odrzu trefila pouze horní tyč
60:18 Vyloučen hráč #10 Viktorie Váňová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za hrubost
60:18 Domácí jdou do přesilové hry
60:00 Střely ve 3. části: 11:12
59:33 Pevná kousek od zlatého gólu
57:52 Kohoutková nedokázala zkrotit balón od Ondráčkové a obránkynně Světlé stihly zakročit
56:34 Beránkovou dělil kousek od gólu
55:25 GÓL Aligators Šitbořice! 5:5
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #10 Sabina Mátlová, asistoval #16 Tereza Lengálová (5:5)
55:25 A máme vyrovnáno, Lengálová našla Mátlovou a ta se nemýlila a poslala střelu do horního rohu branky
53:42 Zimolová hledala Kubalíkovou, Kudlová však zakročila
51:13 GÓL Aligators Šitbořice! 4:5
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #8 Monika Zimolová bez asistence (4:5)
51:13 Chyba v obraně hostí dovolila Zimolová samostatný únik, který zakončila do levé strany brány Bláhové
50:00 Urbanová s Beránkovou předvádí skvělou kombinační hru na půlce domácích
48:37 Dvořáčková drží domácí stále ve hře
47:10 Hosté přebrali otěže a nechtějí ani v oslabení pustit domácí na míček
45:46 Vyloučen hráč #7 Renata Hermannová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za bránění ve hře
45:46 Domácí jdou do přesilové hry
45:23 Světlá nechce pustit domácí z jejich poloviny a vytváří konstantní pres
43:26 Pevná skvěle vystihla přihrávku a založila útok, přebírající Zimolová ale nedokázala míček zkrotit a končí akci za brankou soupeře
42:40 GÓL Aligators Šitbořice! 3:5
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #66 Karolína Kohoutková, asistoval #2 Petra Ondráčková (3:5)
42:40 Kohoutková přebrala odraz Ondráčkové a stáhla rozdíl mezi týmy
40:31 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:5
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #10 Viktorie Váňová, asistoval #7 Renata Hermannová (2:5)
40:31 Hosté rychlou hrou překvapily domácí a Váňová překonala Dvořáčkovou, která se už jen stěží natahovala po míčku
40:01 Hosté ihned vletěly aktivně do hry
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
39:38 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #69 Veronika Císařová, asistoval #6 Šárka Kudlová (2:4)
39:38 Hosté pokračují v tlaku a Kudlová z rohu nachází neobsazenou Císařovou, která upevňuje pozici hostí v tomto utkání
39:14 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #10 Viktorie Váňová, asistoval #3 Adéla Hartlová (2:3)
39:14 Zmatek ve střídání domácích využila Váňová, která posílá hostující do vedení
38:03 Beránková skákavý míček zkusila poslat backhandem, ale neúspěšně
35:13 Beránková před bránou jen o píď míjí
34:16 Císařová vyslala rychlou střelu backhandem, která jen o kousek míjí bránu domácích
31:47 Lengálová s Kohoutkovou rozběhly rychlou akci, Kohoutková však nezvládla doťuknou míček ze vzduchu do brány Bláhové
30:47 Pevná z výběhu pouze o milimetry mimo levý dolní roh brány hostí
29:36 Dvořáčková rychlým přesunem chytá střelu Chmelové
28:18 Hartlová ve volné pozici trefuje pouze blok domácích
27:00 GÓL Aligators Šitbořice! 2:2
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #9 Kateřina Vokálová, asistoval #8 Monika Zimolová (2:2)
27:00 Zimolová překonala obranu hostů a našla volnou Vokálovou, která vymetla pavučinu v levém horním rohu
19:00 Lengálová backhandem značkuje pouze tyč
17:29 Tichá po souboji končí na zemi a v utkání už pravděpodobně pokračovat nebude
16:45 Dvořáčková si poradila se samostatným únikem Kudlové
16:17 Pevná našla Drápalovou před bránou, ta však hostující brankářku nezaskočila
15:15 Hamplová po samostatném úniku hledala Kohoutkovou, ta nicméně nedokázala rychlý balónek zakončit
14:51 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #67 Veronika Beránková, asistoval #7 Renata Hermannová (1:2)
14:51 Beránková v předbrankovém prostoru našla místo a posílá svůj tým do vedení
11:57 Bartošková se pěkně uvolnila od mantinelu do střely, ale Dvořáčková byla připravená
10:38 Obě strany předvádí aktivní útočnou hru
09:04 Kudlová osamocená před bránou nedokázala zakončit
08:43 Kohoutková pokryla střelu od Franclové
08:00 Vyloučen hráč #69 Martina Horáková družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za sekání
08:00 Hosté jdou do přesilové hry po faulu Horákové
06:18 Ondráčková skvěle čekala před bránou hostí a jen o kousíček netrefuje bránu
05:05 Váňová v předbrankovém prostoru nedokázala proměnit
04:30 GÓL Aligators Šitbořice! 1:1
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #2 Petra Ondráčková (1:1)
04:30 Podruhé se Lengálová již nemýlila a po nahrávce Ondráčkové vyrovnává skóre
04:04 Lengálová zkusila prostřelit levou spodní hostující brankářky, ta však byla připravena
02:38 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 0:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #3 Adéla Hartlová, asistoval #6 Šárka Kudlová (0:1)
02:38 Kudlová obratně prolétla hřištěm a našla volnou Hartlovou, která zametla do prázdné
01:10 Drápalová dobře zastavila útok Světlé
00:01 Úvodní buly berou hosté