• 60 59:33
    15:1
    (Koželuhová)

BLACK ANGELS - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  15:1
branky: 7. Zuzana Mervartová, 13. Adéla Košvancová, 13. Eliška Koželuhová, 26. Emma Šlopková, 26. Ema Košťálová, 30. Adriana Fricová, 32. Eliška Koželuhová, 35. Lucie Svobodová, 38. Karolína Laura Hornová, 39. Eliška Koželuhová, 43. Adriana Fricová, 53. Denisa Vachulová, 55. Veronika Balejová, 57. Adriana Fricová, 60. Adriana Fricová - 35. Markéta Šímová; rozhodčí: Samuel Uhliarik - Vojtěch Prokop; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Šárka Černá 18 - Veronika Podlahová 34; po třetinách: 3:0, 7:1, 5:0
60:00 Komentář domácích: Jsme rády za první bod v této sérii. Ve hře se objevují prvky na kterých pracujeme. Chceme se prezentovat aktivní a atraktivní hrou. Děkujeme rozhodčím, pořadatelům a soupeři za férový zápas, zítra se opět uvidíme.
60:00 Komentář hostů Mádr Tomáš (Asistent trenéra): Soupeř potrestal každou naší zbytečnou chybu a zaslouženě vyhrál. Děkujeme soupeři za Fair utkání, škoda, že takový jsme nemohli odehrát minulou neděli v České Lípě, byla to vítaná změna hrát proti soupeři ,který hraje florbal. Pokusíme se o malý florbalový zázrak zítra. Děkujeme rozhodčím a pořadatelům.
60:00 Střely ve 3. části: 12:2
59:33 GÓL BLACK ANGELS! 15:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #95 Eliška Koželuhová (15:1)
57:52 Už není co psát. Můžu se neustále opakovat že Bleci dominují apod., ale to je všem díky výsledku jasné. Kdyby se ale stala nějaká zajímavá věc, budu vás informovat :).
56:00 GÓL BLACK ANGELS! 14:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #50 Emma Šlopková (14:1)
54:41 GÓL BLACK ANGELS! 13:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #84 Veronika Balejová bez asistence (13:1)
52:56 GÓL BLACK ANGELS! 12:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Denisa Vachulová, asistoval #14 Markéta Chaloupecká (12:1)
49:33 Týn v šanci!
47:35 Bleci trochu polevili
46:26 Bleci dominují i v oslabení
45:14 Vyloučen hráč #84 Veronika Balejová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
42:24 Bleci se podle mě už nudí, a to mají ještě 17 minut před sebou
42:00 GÓL BLACK ANGELS! 11:1
41:01 Bleci opět dominují
40:00 Střely ve 2. části: 22:9
39:02 Bleci budou hrát na polovině soupeře
38:17 GÓL BLACK ANGELS! 10:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #95 Eliška Koželuhová, asistoval #50 Emma Šlopková (10:1)
38:17 10!!! Domácí dali už 10. gól
37:35 GÓL BLACK ANGELS! 9:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #61 Karolína Laura Hornová, asistoval #12 Sabina Šnajberková (9:1)
36:58 Vyloučen hráč #22 Michaela Bezpalcová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za bránění ve hře
35:29 Týn šel do velké šance, ale obrana BA byla připravená vše zastavit
34:57 GÓL BLACK ANGELS! 8:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Lucie Svobodová, asistoval #5 Karolína Majerová (8:1)
34:45 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 7:1
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #66 Markéta Šímová, asistoval #10 Nella Stašková (7:1)
32:49 Bleci nedávají soupeři šanci
31:25 GÓL BLACK ANGELS! 7:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #95 Eliška Koželuhová, asistoval #5 Karolína Majerová (7:0)
30:35 Týn jde do útoku!
29:45 Po diskuzi rozhodčích se rozhodlo, že gól v čase 29:45 branka družstva Black Angels platit nebude, stav utkání zůstává 6:0
29:24 GÓL BLACK ANGELS! 6:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová bez asistence (6:0)
28:50 Koželuhová 95 (Bleci) běžela sama na branku, ale trefuje ruku gólmanky
28:11 Týn bude hrát z poloviny
27:04 Vyloučen hráč #28 Lucie Svobodová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání
26:12 Týn v první šanci 2. třetiny
25:52 GÓL BLACK ANGELS! 5:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová, asistoval #21 Vanda Šnajberková (5:0)
25:41 GÓL BLACK ANGELS! 4:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #50 Emma Šlopková, asistoval #5 Karolína Majerová (4:0)
24:50 Bleci nepustili Týn ve 2. třetině k ani jedné šanci
23:29 Vyloučen hráč #15 Martina Hrdličková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání
23:01 V druhé třetině dominují zatím Black Angels
21:56 Fair-play od hráčky týmu Rudé Dračice. Přiznává kontakt s míčkem těsně předtím než letěl ven a hrát budou domácí
21:01 Podlahová 31 (GK Týn) chytá fantastickou střelu soupeřky
20:01 Bule opět pro domácí
20:00 Střely v 1. části: 15:8
19:47 Černá hrdinkou!!
19:00 Minuta do konce třetiny
18:07 Z rohu soupeře bude hrát Týn
16:37 Bezplacová 22 (Týn) běžela směrem k brance soupeře, bohužel nezvedla hlavu a poslala nahrávku na střed kde čekala soupeřka, která posílá svůj tým dopředu
16:06 Černá 86 (GK Bleci) vytáhla fantastický zákrok
14:36 Šnajberková 12 (Bleci) z půlky střílí do hrudníku Podlahové 31 (GK Týn)
13:08 Týn bude hrát ze své poloviny
12:46 GÓL BLACK ANGELS! 3:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #95 Eliška Koželuhová bez asistence (3:0)
12:26 GÓL BLACK ANGELS! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #72 Adéla Košvancová, asistoval #12 Sabina Šnajberková (2:0)
12:22 Bleci jedou na jistotu
11:02 Bleci v šanci!
10:05 Hráčka hostů si vyžádala ošetření u pořadatelkého stolku. Díky bohu to nebylo nic vážné a stačila náplast
07:52 Kolem branku bleků se projel míček, těsně minul branku :D
06:49 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Zuzana Mervartová, asistoval #54 Ema Košťálová (1:0)
06:49 Dračice dostali gól z učebnicového příkladu "bránění středu"
06:10 Šnajberková 21 (Bleci) střílí dolů k tyči, ale brankářka soupeře byla rychlejší a gól nedává
05:10 Šlopková 50 (Bleci) zabránila úniku protihráčky která sama šla na bránu
03:43 Vejvodová 27 (Týn) pálí z půlky, ale střela je zblokována hned na dalším metru a míček letí až ke stropu
03:10 Tůmová 13 (Bleci) zahchraňuje situaci a posílá svůj tým do útoku
02:25 Košvancová 72 (Bleci) střílí z blízkosti na branku, ale trefuje tyč
01:14 Kolem branky hostů projel míček, ale odkutálel se dál, takže gól z toho není
00:45 BA v šanci!
00:26 Bleci budou hrát z rohu na polovině doupeře, bude gól?
00:01 Bule pro domácí
00:00 Soupisky obou týmů jsou už nasdílené! podívejte se kdo ve vašem oblíbeném týmu dnes hraje.