58
  • 58 57:41
    Meťák

SK Meťák České Budějovice - Panthers Praha 4:5
branky: 25. Aneta Lisová, 33. Barbora Zimová, 34. Petra Skříšovská, 35. Markéta Míchalová - 18. Anna Staňková, 23. Eliška Tázlerová, 32. Veronika Raková, 40. Veronika Raková, 56. Jana Pavlicová; rozhodčí: Petr Jindra - Kryštof Kůs; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Eliška Bártová 25 - Kateřina Macounová 27; po třetinách: 0:1, 4:3, 0:1
60:00 Komentář domácích Zimová Eliška (Trenér): Bylo to těsné, mohl vyhrát kdokoliv. Myslím, že pro diváky super utkání. Holky to bude chvilku bolet, ale nejde o život. Myslím, že naši první sezónu lze hodnotit pozitivně. Děkujeme soupeři za taková kola play-off a přejeme mu štěstí do kola dalšího. Týme díky, byla to krásná sezóna.
60:00 Komentář hostů Ďurina Matěj (Asistent trenéra): To pro co jsme si přijeli s chutí odvážíme zpět domů. Velmi atraktivní utkání, které rozhodl jeden šťastný gól. Ten gól si tým zasloužil za to, že to nevzdal a dneska nechal všechno na hřisti. Odmakaný zápas se šťastnějším koncem pro nás. Příští týden nás čeká další porce těžkých zápasů, budeme na ně připraveni. Díky patří všem divákům a podporovatelům a v neposlední řadě patří velké díky soupeři za atraktivní sérii plnou soubojů, akcí však to znáte. Budeme se těšit. W.
60:00 Střely ve 3. části: 10:11
60:00 Ve 3. třetině se týmy neustále střídaly v držení balonku. Zápas rozhodl samostatný únik hráčky Panthers na začátku 55. minuty.
57:41 Timeout SK Meťák České Budějovice
55:03 GÓL Panthers Praha! 4:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Jana Pavlicová, asistoval #71 Adéla Kuchařová (4:5)
40:00 Střely ve 2. části: 17:11
40:00 Ve 2. třetině začal Meťák uplatňovat svou taktiku a z rychlých brejků se mu podařilo vstřelit několik rychlých gólů. Hráčkám Panthers se nedařilo v zakončení a měly problém s bráněním v předbrankovém prostoru.
39:49 GÓL Panthers Praha! 4:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #33 Veronika Raková, asistoval #27 Lucie Šindelářová (4:4)
34:58 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #14 Markéta Míchalová, asistoval #39 Petra Skříšovská (4:3)
33:31 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #39 Petra Skříšovská bez asistence (3:3)
32:28 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #98 Barbora Zimová, asistoval #3 Aneta Lisová (2:3)
31:33 GÓL Panthers Praha! 1:3
24:34 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #3 Aneta Lisová, asistoval #10 Klára Asterová (1:2)
22:13 GÓL Panthers Praha! 0:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #64 Eliška Tázlerová, asistoval #71 Adéla Kuchařová (0:2)
20:00 Střely v 1. části: 4:8
20:00 V 1. třetině byl převážně na míčku tým hostů, Meťáku se nedařilo v koncovce. Hra Meťáku se zdála dost nekoordinovaná. Panthers tak přehrávali domácí kombinační hrou.
17:06 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Anna Staňková, asistoval #40 Klára Schmiedová (0:1)
09:11 Vyloučen hráč #15 Marie Jozová družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání