2:3
    Petra ONDRÁČKOVÁ
    ()

Sklo Bohemia Světlá n/S - Aligators Šitbořice 2:3p
branky: 11. Leona Franclová, 40. Karolína Urbanová - 52. Tereza Lengálová, 58. Tamara Pevná, 65. Petra Ondráčková; rozhodčí: Miloš Janda - Daniel Kršek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 126; zásahy brankářů: Tereza Bláhová 26 - Simona Pytlíková 29; po třetinách: 1:0, 1:0, 0:2, 0:1
70:00 Komentář hostů Dolíhal Zdeněk (Trenér): Včera se nám nedařilo. Byli jsme všude pozdě, nestíhali jsme, prostě to nešlo. Dnes jsme šli do utkání s klidem a pohodou, že to vyhrajeme. Holky mákly, jak mohly. Byly všude dříve, komunikovaly a to nejdůležitější...udržely koncentraci celých 60 minut i přes nepříznivý vývoj utkání. A odměna přišla, a to ta nejlepší. Vítězství v prodloužení. Díky soupeři za fér utkání a rozhodčím též. Holky...dnes jste ukázaly neskutečnou sílu a týmovost. DÍKY! Ve středu si to doma zopakujeme.
70:00 Komentář domácích Rosecký Tomáš (Trenér): Dneska to byl od nás úplně jiný výkon než včera, nedařil se předchod do útoku, hosté byli všude dřív. Paradoxně jsme ale dokázali vsítit dva góly, přesto přes zlepšený výkon Aligátorky vyrovnali. V prodloužení hosty dvakrát zachránila gólmanka ve vyložených šancích. Bohužel naše ztráta míčku vedla k prodloužení série. Hrozná škoda, postup byl blízko. Holt ho musíme uhrát ve středu v Křenovicích. Díky za mohutnou podporu fanoušků, další neděli jim znovu přivedeme do haly pořádný florbal.
70:00 Střely v prodloužení: 2:2
70:00 Ukončení prodloužení
64:33 GÓL Aligators Šitbořice! 2:3
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #2 Petra Ondráčková bez asistence (2:3)
63:27 Císařová velmi důrazná před brankou Brna, míček skákal tam a sem, až nikdo neviděl kde je míček a v hale se ozvalo jenom pištění.
62:20 Franclová v šanci, Pytlíková vychytává.
61:35 Aligators pod tlakem.
61:08 Na míčku zatím Světlá.
60:06 Tak uvidíme komu se dnes poštěstí.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 11:10
59:50 Deset sekund do základní hrací doby.
59:21 Půjdeme do prodložení jako včera?
58:18 Váňová Viky přehledně našla před bránou Brna Beránková, kde už to vypadalo, že Beránková bude střílet do brázdné a z ničeho nic se tam objevil ruka Pytlíkové - to jsou nervy.
57:21 GÓL Aligators Šitbořice! 2:2
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #23 Tamara Pevná, asistoval #10 Sabina Mátlová (2:2)
57:21 Pevná střílí úplně sama do brázdné brány.
57:21 A máme vyrovnáno.
55:16 Kudlová dala výbornou nahrávku na Císařovou, ta ale ze vzduchu míček jen tečla.
52:50 Toto bude ještě napínavý zápas.
51:58 GÓL Aligators Šitbořice! 2:1
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #66 Karolína Kohoutková (2:1)
51:44 Kohoutková trefuje tyčku.
51:27 Z obou stran vidíme výborný důraz.
50:35 Jsme v půlce poslední třetiny a uvidíme zda si Světlá udrží rozdíl dvou branek.
49:22 Sýkorová a Doležalová zastavují útok aligátorek.
48:00 Wronková na Pevnou, ta ale netrefuje branku domácích.
47:18 Kudlová nepřelstila brankářku Brna.
45:21 Franclová přestřeluje branku Brna. Nová kejda no, si musí zvyknout.
43:59 Wronková běžela sama na bránu, Bláhová ji však zastavila.
43:35 Atmosféra v hale se začíná přiostřovat.
42:14 Císařová vyslala velmi nebezpečnou střelu, ale Pytlíková si pro míček vyskočila a drží svůj tým.
40:36 Uvidíme zda tentokrát světelské hráčky využijí početnou převahu.
40:29 Vyloučen hráč #69 Martina Horáková družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za vysoká florbalka
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
39:30 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:0
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #49 Karolína Urbanová, asistoval #13 Marie Bartošková (2:0)
39:30 Urbanová velmi důrazná před brankou hostů a to se jí vyplácí.
38:59 Souhra Kudlové a Tiché A. byla ukázková, ale golem neskončila.
38:23 Hamplová ve velké šanci, ale neproměňuje.
36:19 Světlá si to výborně rozehrává od zadu.
35:24 Pytlíková výborný výhoz na Wronkovou, ta se ale nedostala přes Doležalovou.
33:59 Golmanka domácích teď měla dobrý save.
33:09 Hroudná střílí ze středu hřistě.
32:17 Císařová chtěla vystřelit, míček ji ale sjel z čepele a píská se vysoká florbalka.
31:26 Kudlová si nádherně udělala hráčku z Brna.
30:48 Bartošková v gólové šanci - přestřeluje.
29:30 Domácí v plném počtu.
29:00 Wronková zkusila dvě střely, vše letělo za mantinel.
27:17 Vyloučen hráč #6 Šárka Kudlová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
27:17 Ondráčková na míčku - Kudlová zasáhla, až tak že si půjde odpočinout na 2 minuty.
26:19 Míček skákal před Bláhovou, stala se nám z toho trošku sekaná, ale míček neskončil v bránce.
25:34 Kudlová zkouší rozdávat nahrávky před brankou hostů, aligátorky zatím vše úspěšně zblokovaly.
25:08 Světlá kombinuje.
23:58 Ondráčková se dostala úplně sama před bránu domácích a míček jenom projel za zády Bláhové
23:10 Pevná zkoušela kličku na Beránkovu, ta ji to ale nesežrala.
22:55 Blíží se nám 3 minuta 2. třetiny a zatím jsme neviděli ani jednu střelu na branku.
22:00 Vašková vytahuje na polovinu Brna.
20:49 Váňová Iva zachránila svůj tým před jejich bránou svým důrazem.
20:19 Už od začátku můžeme slyšet domácí věrné fanoušky a dělají velmi příjemnou atmosféru v hale.
20:00 Střely v 1. části: 13:10
19:10 Ondráčková teď prověřila golmanku domácích velmi nebezpečnou střelou.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:54 Bláhová předvedla velmi hezký zákrok a podržela svůj tým!
17:07 Ondráčková zastavuje protiútok Světlé - příhrávka na Kohoutkovou, ale střela šla mimo bránu.
16:25 Harlová zkouší bekhend, trefuje však golmanku hostů.
14:42 Brno je na své polovině velmi důrazné.
13:23 Mátlová zkouší nahodit míček na Bláhovou, ta ale zatím 100%
10:41 Franclová předvedla nádhernou oslavu svého gólu - takzvaně si je namazala na chleba.
10:40 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:0
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #66 Leona Franclová, asistoval #75 Nikola Doležalová (1:0)
10:40 Doležalová zpoza brány nahrála na důraznou Franclovou a ta se ve své střele nemýlí a posílá svůj tým do vedení.
09:57 Aligators pod velkým tlakem Světlé.
08:58 Krásná souhra Váňové a Beránkové, všechny střely šly mimo.
08:23 Zatím více na míčku Brno, než Světlá v početní převaze.
07:13 Vyloučen hráč #20 Iva Váňová družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za blokování florbalky
07:13 Máme tu první vyloučení dnešního zápasu.
06:25 Doležalová N. vyslala velmi nebezpečnou střelu, Pytlíková vyráží.
05:40 Kudlová se probojovala přes tři hráčky a zkusila dát příhrávku na Hermannovou - míček končí v rukou golmanky hostí.
02:55 Hra se přelévá ze strany na stranu.
02:12 Velmi důrazná Hermannová získává míček pro svůj tým.
00:01 Úvodní bule pro tým hostů.