60
  • 60 59:51
    2

BLACK ANGELS - FBŠ Hummel Hattrick Brno 8:2
branky: 2. Karolína Majerová, 12. Karolína Laura Hornová, 21. Adéla Košvancová, 27. Markéta Chaloupecká, 40. Sabina Šnajberková, 50. Adriana Fricová, 50. Veronika Balejová, 57. Vanda Šnajberková - 28. Veronika Rozenbergová, 37. Markéta Šorfová; rozhodčí: Albert Roučka - Matěj Šturma; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Markéta Antalová 16 - Melisa Poláčková 33; po třetinách: 2:0, 3:2, 3:0
60:00 Komentář hostů Sklář Tomáš (Asistent trenéra): Dnes lze upřímně uznat že nás soupeř přehrál ve všech ohledech a zaslouženě vyhrál. Pro nás zpětná vazba na čem zapracovat a zlepšit do příští sezony. Přejem hodně štěstí v dalších fázích PO.
60:00 Komentář domácích Jarolímová Anet (Trenér): Po včerejším mírném dramatu jsme dnes jako tým předvedli mnohem zodpovědnější a zkušenější výkon, především v 1. třetině jsme předvedli, jakým způsobem chceme v play off hrát. Škoda výpadku ve 2. třetiny, kdy nám špatná rozhodování komplikovala hru. Nyní krátký čas na regeneraci a jdeme se chystat na čtvrtfinále! Děkujeme divákům za podporu a pořadatelskému týmu za jejich práci.
60:00 Střely ve 3. části: 15:6
59:51 Vyloučen hráč #9 Veronika Rozenbergová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
56:42 GÓL BLACK ANGELS! 8:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #21 Vanda Šnajberková, asistoval #54 Ema Košťálová (8:2)
49:49 GÓL BLACK ANGELS! 7:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #84 Veronika Balejová, asistoval #55 Zuzana Mervartová (7:2)
49:35 GÓL BLACK ANGELS! 6:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #50 Emma Šlopková (6:2)
40:00 Střely ve 2. části: 14:5
39:16 GÓL BLACK ANGELS! 5:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #12 Sabina Šnajberková, asistoval #9 Denisa Vachulová (5:2)
36:03 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #75 Markéta Šorfová, asistoval #81 Katarína Cerchlanová (4:2)
27:16 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #9 Veronika Rozenbergová, asistoval #13 Zuzana Wilczek (4:1)
27:03 Vyloučen hráč #28 Lucie Svobodová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání
26:20 GÓL BLACK ANGELS! 4:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Markéta Chaloupecká, asistoval #9 Denisa Vachulová (4:0)
22:20 Vyloučen hráč #87 Tereza Brančíková družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
20:44 GÓL BLACK ANGELS! 3:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #72 Adéla Košvancová, asistoval #12 Sabina Šnajberková (3:0)
20:00 Střely v 1. části: 12:7
14:29 Vyloučen hráč #81 Katarína Cerchlanová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
11:30 GÓL BLACK ANGELS! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #61 Karolína Laura Hornová, asistoval #72 Adéla Košvancová (2:0)
01:07 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #5 Karolína Majerová, asistoval #13 Dominika Tůmová (1:0)