• 53 52:05
    7:6
    Veronika BALEJOVÁ

FBC Dobruška - BLACK ANGELS 7:6
branky: 1. Kateřina Poláčková, 3. Veronika Eimannová, 23. Kateřina Poláčková, 23. Eliška Buchalová, 28. Adriana Horáková, 28. Eliška Buchalová, 31. Jitka Fleglová - 31. Sabina Šnajberková, 36. Sabina Šnajberková, 39. Ema Košťálová, 49. Dominika Tůmová, 51. Adéla Košvancová, 53. Veronika Balejová; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Ondráček; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 410; zásahy brankářů: Karolína Špačková 22 - Šárka Černá 15, Markéta Antalová 19; po třetinách: 2:0, 5:3, 0:3
60:00 Komentář domácích Černý Jan (Trenér): Dnes jsme si šli za postupem od prvního střídání. Konec třetiny jsme se ale nechali ukolébat a nehráli jsme svoji hru. Ještě lepším začátkem druhé třetiny jsme dnes rozhodli utkání, ale zhruba od půlky zápasu jsme svou nedisciplinovaností pomalu pouštěli soupeře do hry, což vygradovalo ve třetí třetině, kdy jsme našimi chybami zbytečně soupeřky pustili do hry. Infarktový závěr pro všechny, ale myslím že v součtu zasloužená výhra. Musím poděkovat soupeři za fér zápas a za celou sérii, že nás donutil vymáčknout se na doraz. Děkujeme také rozhodčím za zápas. A poslední a největší dík patří všem divákům a fanouškům za obrovskou podporu. 410 lidí je nádhera! V sobotu přijďte zas, zveme vás na semifinále!!!
60:00 Komentář hostů Jarolímová Anet (Trenér): Rozhodující krok jsme dnes bohužel nezvládli. Zápas rozhodl velmi špatný vstup do první a druhé třetiny, kdy jsme bohužel nebyli v hlavách připraveni na takto klíčový okamžik. Třetí třetina je ale něco, co si každá hráčka musí odnést do další práce - jakým způsobem s vývojem třetí třetiny fungoval tým a jakou energii jsme měli. Bohužel je to ale jen slabá náplast. Jako tým jsme si v této sezóně prošli mnoha okamžiky, ale jednoznačně jsme nyní silnější a v další sezóně se budeme znovu prát o náš sen.
60:00 Střely ve 3. části: 13:11
59:00 Antalová si připisuje další zákroky
57:50 Antalová vyráží několik střel domácích
55:30 Střela hostí byla vyražena helmou Špačkové
54:55 Hra se nám začíná přiostřovat
53:54 Střela Buchalové byla tečována, rozehra pro Dobrušku
52:48 Dnešní utkání sleduje 410 diváků, děkujeme!
52:05 GÓL BLACK ANGELS! 7:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #84 Veronika Balejová, asistoval #12 Sabina Šnajberková (7:6)
52:05 Hosté navyšují skóre
51:06 Hosté rozehrávají v rohu domácích
50:48 Timeout FBC Dobruška
50:48 GÓL BLACK ANGELS! 7:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #72 Adéla Košvancová, asistoval #12 Sabina Šnajberková (7:5)
50:48 Střela odražená od tyčky končí v brance Špačkové
49:54 Vyloučen hráč #16 Markéta Zeisková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nesportovní chování
49:38 Jedovku Buchalové vyráží Antalová helmou
48:23 GÓL BLACK ANGELS! 7:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #13 Dominika Tůmová, asistoval #12 Sabina Šnajberková (7:4)
48:23 Důraz před brankou domácích a hosté vstřelují branku
48:04 Vyloučen hráč #20 Jitka Fleglová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za bránění ve hře
47:51 Odložené vyloučení pro hosty
47:32 Připomínám pro čtenáře onlinu, že na naší hale máme AI kameru, na které můžete tento zápas sledovat
47:26 Kombinace domácích brankou nekončí
47:05 Dobruška bude rozehrávat
46:16 Nához na Bašovou zachytila Antalová
43:59 Vyloučen hráč #21 Vanda Šnajberková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
38:21 GÓL BLACK ANGELS! 7:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová, asistoval #72 Adéla Košvancová (7:3)
38:21 Smolná branka pro domácí..
38:11 Balejová přestřeluje
35:31 GÓL BLACK ANGELS! 7:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #12 Sabina Šnajberková bez asistence (7:2)
35:31 Šnajberková se znovu prosazuje
35:24 Střelu Peterové S. vyráží Antalová helmou
32:43 Vyloučen hráč #98 Eliška Buchalová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hrubost
32:43 Hosté si zahrají přesilovku
31:36 Antalová si připisuje svůj první zákrok v tomto utkání
30:51 GÓL BLACK ANGELS! 7:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #12 Sabina Šnajberková, asistoval #76 Vendula Kolkusová (7:1)
30:51 Šnajberková trefila jediné volné místo v brance Špačkové
30:27 GÓL FBC Dobruška! 7:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #20 Jitka Fleglová bez asistence (7:0)
30:27 Střídání brankáře. Nový brankář #6 Markéta Antalová družstva BLACK ANGELS
30:27 Fleglová trefuje zadní tyč branky!
27:42 GÓL FBC Dobruška! 6:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #98 Eliška Buchalová, asistoval #25 Veronika Eimannová (6:0)
27:42 Eliška Buchalová vymetla pavučinky!
27:20 Timeout BLACK ANGELS
27:20 GÓL FBC Dobruška! 5:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #22 Adriana Horáková, asistoval #16 Markéta Zeisková (5:0)
27:20 Adri Horáková po střele ze standartky dává gól!!
25:58 Trio Bartošová-Buchalová-Eimannová jsou dnes nezastavitelné
25:24 Hosté budou rozehrávat v rohu domácích
24:40 Domácí fanklub je slyšet celý zápas!
23:31 Peterové D. chyběl kousek ke vstřelení další branky
22:54 GÓL FBC Dobruška! 4:0
22:54 Další proměněná šance Dobrušky!
22:46 Střelu Eimannové tečovala hráčka hostí
22:36 Težký pád hostující hráčky
22:03 GÓL FBC Dobruška! 3:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #22 Adriana Horáková (3:0)
22:03 Poláčková se znovu trefuje, tentokrát po otočce!
21:35 Balejová prověřila Špačkovou
20:42 Střela Zeiskové mířená nad nohu Černé minula branku o malý kousek
20:01 Úvodní  buly 2. třetiny pro domácí
20:00 Střely v 1. části: 11:8
19:45 Střela Horákové letěla moc vysoko
14:57 Střela Ulbrichové z půlky doletěla až ke kase Černé
13:27 Vachulové sjela střela do prázdné kasy, a tak se Špačková stihla přesunout - další zákrok pro domácí brankářku
13:03 Faul na Fleglovou, Dobruška bude rozehrávat
12:28 Několik pokusů Dobrušky, Černá stále v pozoru
11:23 Střela hostí letěla nad svatyni domácích
10:53 Hráčka hostí neproměnila svůj samostatný únik na branku
09:50 Střela Balejové pouze do bloku Bašové
08:50 Zvoní břevno pro hosty
08:11 Nahrávka na Peterovou se nezdařila, domácí se zahnaly na obrannou polovinu
07:17 Střela hostí trefila Bašovou V. do hrudi
06:44 Domácí atmosféra je od začátku zápasu neuvěřitelná!
05:43 Střela Peterové S. letěla mimo
04:54 Peterová D. prověřila Černou střelou po zemi, brankářka hostí chytá
03:43 Fleglová se snažila najít volnou Bašovou, její pokus se nezdařil
02:44 GÓL FBC Dobruška! 2:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #25 Veronika Eimannová, asistoval #98 Eliška Buchalová (2:0)
02:44 Buchalová našla přesnou přihrávkou Eimannovou a ta trefuje prázdnou kasu!
02:09 Peterová S. se pokoušela doklepnout střelu Fleglové, její pokus letěl mimo
01:16 Špačková si připisuje zákrok proti střele po zemi
00:48 Po nerozhodné akci se bude rozehrávat buly v rohu domácích
00:07 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #44 Adéla Vávrová (1:0)
00:07 Poláčková backhandem otevírá skóre!
00:01 Úvodní buly pro domácí
00:00 Vážení diváci, vítám vás u rozhodujícího zápasu čtvrtfinále žen, kde se znovu utká domácí celek FBC Dobruška proti hostům z BLACK ANGELS. Pro florbalové nadšence máme na naší hale i AI kameru, na které můžete toto utkání sledovat.