• 60 59:33
    11:0
    ()

FbŠ Bohemians - TJ Sokol Královské Vinohrady 11:0
branky: 4. Nicol Fryčová, 7. Marie Čápová, 8. Nikola Pieczonková, 16. Nicol Fryčová, 17. Karolína Škopová, 37. Anna Stará, 37. Sabina Siňorová, 42. Marie Čápová, 44. Nicol Fryčová, 52. Nicol Fryčová, 60. Lucie Vodičková; rozhodčí: Matteo Šoman - Josef Krejča; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Anita Vlachová 23 - Světlana Novotná 51; po třetinách: 5:0, 2:0, 4:0
60:00 Komentář domácích Cabejšek Daniel (Trenér): Od nás to dnes bylo občas až moc chaotické a měli jsme na naše poměry hodně špatných rozhodnutí. I tak jsme si ale vytvořili hodně pěkných šancí, kde jsme ale častokrát vyhořeli na posledním doteku nebo dobré golmance SKV. Teď dobře zregenerujeme, zafandíme našim ženám a zítra se těšíme na odvetu!
60:00 Komentář hostů Král Šimon Jakub (Trenér): V podstatě totožné utkání jako před týdnem. Opět jsme udělali obrovské množství chyb, které se opakují celý rok. Plusem mohla být naše druhá třetina, kdy jsme měli spoustu šancí a alespoň chvilku jsme se mohli vyrovnat soupeři. Bohužel produktivita v zakončení stále dosahuje pouze na 0%. Soupeři děkujeme za utkání a těšíme se na zítra.
60:00 Střely ve 3. části: 19:6
59:59 Konec zápasu a Anit udržela čisté konto.
59:33 GÓL FbŠ Bohemians! 11:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková bez asistence (11:0)
59:33 Domácí ještě v poslední minutě přidávají jedenáctý gól.
59:00 Začala poslední minuta zápasu.
56:15 Zápás se nám blíží do finále, udrží gólmanka domácích čisté konto?
51:56 GÓL FbŠ Bohemians! 10:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #6 Nicol Fryčová, asistoval #33 Sabina Siňorová (10:0)
51:56 Domácí dávají desátý gól utkání.
43:35 GÓL FbŠ Bohemians! 9:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #6 Nicol Fryčová, asistoval #19 Kristýna Halousková (9:0)
43:35 Frýča kompletuje hattrick a Bohemka vede už 9:0.
41:48 GÓL FbŠ Bohemians! 8:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Marie Čápová bez asistence (8:0)
41:48 Domácí střílí osmou branku
40:01 Poslední třetina zahájena.
40:00 Střely ve 2. části: 16:8
40:00 Dnešní utkání sleduje 20 diváků
39:58 Na závěr druhé třetiny ještě tlak domácích, ale skóre zůstává nezměněno.
36:30 GÓL FbŠ Bohemians! 7:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #33 Sabina Siňorová, asistoval #37 Kristýna Říhová (7:0)
36:30 A hned v zápětí zvyšuje Sába na 7:0
36:15 GÓL FbŠ Bohemians! 6:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #25 Anna Stará, asistoval #7 Klára Brabcová (6:0)
36:15 Tak jsme se dočkali prvního gólu v této třetině.
33:00 Domácí v plném počtu
32:44 Neskutečný zákrok domácí brankářky a na druhé straně hned šance domácích, ale zatím stále bez gólu.
31:03 První polovina druhé třetiny a zatím bez gólu.
31:00 Vyloučen hráč #43 Lucie Vodičková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
31:00 První vyloučení zápasu a na trestou usedá hráčka domácích
28:13 Zatím žádné velké šance ani na jedné straně.
23:10 Hra se přelévá ze strany na stranu.
22:03 Teď velká šance hostí, ale brankařka domácích chytá střelu i dorážku.
20:01 Druhá třetina zahájena, buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 27:9
19:59 Máme tu konec první třetiny.
16:12 GÓL FbŠ Bohemians! 5:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #14 Karolína Škopová, asistoval #10 Marie Čápová (5:0)
16:12 A neuplynula ani minuta a domácí navyšují skóre.
15:50 GÓL FbŠ Bohemians! 4:0
15:50 Po delší době se trefují opět domácí.
11:58 Brankařka hostí teď několikrát podržela svůj tým.
07:51 GÓL FbŠ Bohemians! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #33 Sabina Siňorová (3:0)
07:51 Krásná kombinace Sába a Niky a máme z toho třetí gól domácích.
06:11 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Marie Čápová, asistoval #8 Johana Hacklová (2:0)
06:11 A máme tu další gól domácích, tentokrát se trefuje Mája.
05:08 Výborná střela hostí a výborný  zákrok domácí gólmanky.
03:20 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #6 Nicol Fryčová, asistoval #98 Nikola Pieczonková (1:0)
03:20 A máme tu první gól utkání, z dorážky se trefuje Frýča.
03:06 Hra je zatím v pomalejším tempu, více ze hry mají domácí, ale i hosté už vyslali nebezpečnou střelu.
00:05 První akce Bohemians končí v rukou brankářky SKV,
00:02 Úvodní buly pro domácí.
00:01 Dobrý den, vítáme vás na dnešním prvním ukání play off  1.ligy juniorek. V osmifinále vyzvou domácí FBŠ Bohemians hostující celek TJ Sokol Královské Vinohrady.