45
  • 45 44:37
    Chomutov

Florbal Chomutov - FBŠ SLAVIA Plzeň 4:5
branky: 39. Filip Rohusch, 41. Filip Rohusch, 41. Vít Sobek, 42. Adam Rohusch - 10. Patrik Ráž, 21. Pavel Jendrichovský, 28. Vojtěch Anderle, 33. Filip Rohusch, 38. Martin Švehla; rozhodčí: Adéla Dušánková - Erik Demi; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 110; zásahy brankářů: Matěj Somol 14 - Petr Zýka 7; po třetinách: 0:1, 0:2, 4:2
45:00 Komentář domácích Linc Petr (Trenér): Intenzita. Tu jsme postrádali po většinu utkání. Výsledek první půle utkání jsme zachraňovali v posledních minutách, proto je zítra vše otevřené. Těšíme se na zítřejší bitvu.
45:00 Komentář hostů Kuthan Jiří (Trenér): 90% zápasu jsme dominovali ve všech aspektech. Bohužel v závěru jsme se nechali strhnout hrou nahoru dolu a dostali slepené góly, které soupeře dostali do sedla. V závěru jsme se zbytečně klepali o výsledek. Děkuji soupeři za zápas. Věřím, že zítra sérii vítězně ukončíme.
45:00 Střely ve 3. části: 6:8
44:37 Timeout Florbal Chomutov
44:01 Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
43:24 Domácí budou hrát ještě minutu oslabení, ale polovinu oslabení zvádli výborně.
42:24 Vyloučen hráč #90 Kryštof Josef Kalijanko družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
41:56 GÓL Florbal Chomutov! 4:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #97 Adam Rohusch, asistoval #17 Jáchym Hyksa (4:5)
41:17 V závěru utkání jsou slyšet fanoušci obou týmů.
40:20 Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
40:20 GÓL Florbal Chomutov! 3:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #29 Vít Sobek bez asistence (3:5)
40:20 Tak během 81 sekund domácí tým vstřelil tři branky, co nám ještě ukáže během 5 posledních minut.
40:04 GÓL Florbal Chomutov! 2:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #79 Filip Rohusch, asistoval #14 Tobiáš Fojtík (2:5)
38:59 GÓL Florbal Chomutov! 1:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #79 Filip Rohusch, asistoval #97 Adam Rohusch (1:5)
38:59 Konečně se domácí dočkali vstřelené branky.
37:05 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #54 Martin Švehla, asistoval #76 Ondřej Hrdonka (0:5)
32:47 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:4
Vlastní branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #79 Filip Rohusch (0:4)
30:01 Hosté vyhrávají buly.
30:00 Střely ve 2. části: 2:5
29:25 Domácí hrají v plném počtu.
29:01 Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
27:25 Vyloučen hráč #27 Štěpán Juppa družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
27:19 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #9 Vojtěch Anderle, asistoval #54 Martin Švehla (0:3)
25:44 Hosté hrají v plném počtu.
23:44 Vyloučen hráč #76 Ondřej Hrdonka družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hra rukou
20:41 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #69 Pavel Jendrichovský, asistoval #17 Dominik Štrunc (0:2)
18:38 Domácí brankář výborně zavřel "betony" k sobě.
16:39 Chomutov začal třetinu s chutí vyrovnat.
15:01 Hosté vyhrávají buly.
15:00 Střely v 1. části: 3:6
14:01 Hraje se poslední minuta první třetiny.
09:28 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #89 Patrik Ráž, asistoval #69 Pavel Jendrichovský (0:1)
09:28 Krásná souhra Plzně končí brankou.
06:10 Brankář Somol teď zachránil svůj tým.
02:32 Domácí Kalijanko kombinuje se spoluhráči na obranné polovině.
00:01 Domácí vyhrávají buly.