45
  • 45 44:31
    Ústí

FBC DDM Kati Kadaň - Florbal Ústí 4:4
branky: 15. Jakub Brejcha, 34. Michal Mečíř, 41. Vít Jerie, 43. Jakub Lučan - 14. Jakub Secký, 26. Samuel Šredl, 32. Radim Ottel, 33. David Černý; rozhodčí: Petr Dunaj - Vojtěch Grohol; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 109; zásahy brankářů: Jiří Grund 24 - Lukáš Rybníček 19; po třetinách: 1:1, 0:1, 3:2
45:00 Komentář domácích Janúšek Ondřej (Asistent trenéra): Už jsem byl na odchodu a zjistil jsem, že musím napsat komentář. :D Tak tady je. Vyrovnané utkání jak herně tak výsledkově. S tím, jak se zápas vyvíjel, tak remíza je dobrá. Co už, v pondělí se začne od nuly. Díky a poslední zhasne.
45:00 Komentář hostů Klíma Karel (Trenér): Dnešní zápas odmakaný od všech hráčů. Jediné, co nás může mrzet je výpadek v poslední části, kde jsme polevili a soupeř to potrestal. Na domácí palubovku si i tak vezeme nadějnou remízu a věřím, že tam zápas zvládneme a dotáhneme do vítězného konce. Děkuji všem za utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 12:9
44:31 Timeout Florbal Ústí
42:56 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #93 Jakub Lučan, asistoval #92 Štěpán Herold (4:4)
40:42 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #11 Vít Jerie bez asistence (3:4)
39:08 Vyloučen hráč #7 Alexandr Pech družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
33:20 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:4
Vlastní branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Michal Mečíř (2:4)
32:50 GÓL Florbal Ústí! 1:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #37 David Černý, asistoval #88 Samuel Šredl (1:4)
31:58 GÓL Florbal Ústí! 1:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #47 Radim Ottel bez asistence (1:3)
30:00 Střely ve 2. části: 6:10
29:47 Vyloučen hráč #64 Marek Švec družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
25:01 GÓL Florbal Ústí! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #88 Samuel Šredl bez asistence (1:2)
15:00 Střely v 1. části: 5:9
14:31 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #41 Jakub Brejcha, asistoval #28 Adam Šole (1:1)
13:12 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #19 Jakub Secký, asistoval #33 Filip Kricner (0:1)