43
  • 43 42:26
    2

Finance Novák FBK Jičín - FBC Česká Lípa 6:7
branky: 4. Ondřej Hadač, 23. Michal Kopecký, 27. Vladimír Kupec, 33. Jakub Chalupa, 39. Tomáš Fiedler, 40. Tomáš Fiedler - 12. Mikeš Motejzík, 28. Radek Matouš, 29. Ondřej Martinec, 30. Kristián Semelka, 34. Radek Matouš, 41. Kristián Semelka, 41. Viktor Steinz; rozhodčí: Radek Hrdlička - Jiří Knettig; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 174; zásahy brankářů: Kryštof Hrbek 16 - Marek Meďáš 21; po třetinách: 1:1, 2:3, 3:3
45:00 Komentář domácích Schreier Michal (Trenér): Od kluků výborný výkon. Je vidět, že jsme v hlavách nastaveni na play-off. Série nekončí a zítra se porveme o postup. Děkujeme soupeři za krásný zápas a všem divákům za neuvěřitelnou atmosféru!
45:00 Střely ve 3. části: 12:11
42:26 Vyloučen hráč #3 Ondřej Martinec družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
40:26 GÓL FBC Česká Lípa! 6:7
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #27 Viktor Steinz, asistoval #11 Mikeš Motejzík (6:7)
40:06 GÓL FBC Česká Lípa! 6:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #87 Kristián Semelka, asistoval #3 Ondřej Martinec (6:6)
39:41 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 6:5
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Fiedler, asistoval #11 Matyáš Matušů (6:5)
38:49 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 5:5
33:09 GÓL FBC Česká Lípa! 4:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Radek Matouš, asistoval #11 Mikeš Motejzík (4:5)
32:47 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 4:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #18 Jakub Chalupa, asistoval #11 Matyáš Matušů (4:4)
30:00 Střely ve 2. části: 7:6
29:39 GÓL FBC Česká Lípa! 3:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #87 Kristián Semelka bez asistence (3:4)
28:00 GÓL FBC Česká Lípa! 3:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #3 Ondřej Martinec, asistoval #30 Radim Piškula (3:3)
27:33 GÓL FBC Česká Lípa! 3:2
26:20 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #14 Vladimír Kupec, asistoval #25 Ondřej Hadač (3:1)
22:16 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #29 Michal Kopecký, asistoval #11 Matyáš Matušů (2:1)
15:00 Střely v 1. části: 8:6
11:52 GÓL FBC Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #21 Adam Doňar (1:1)
10:12 Vyloučen hráč #88 Radek Matouš družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
03:53 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:0
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #25 Ondřej Hadač, asistoval #14 Vladimír Kupec (1:0)