• 38 37:54
    3:10
    (Přibyl)

FLORBAL JABLONEC - FBC Liberec 3:10
branky: 17. Kryštof Vavříček, 20. Kryštof Vavříček, 37. Lukáš Desenský - 5. Filip Procházka, 11. Jan Přibyl, 14. Josef Malec, 15. Jakub Kopecký, 20. Tobiáš Stýblo, 24. Josef Bittner, 29. Filip Šťastný, 34. Tomáš Kavalír, 35. Jan Havránek, 38. Jakub Kopecký; rozhodčí: Jakub Mauer - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Adam Staněk -10 - Jakub Trojan -2, Daniel Krupka ?; po třetinách: 0:4, 2:3, 1:3
45:00 Komentář hostů Jirka Martin (Trenér): Dnes klasický první zápas play off, poměrně nervozní ze začátku, ale postupem času jsem jej měli pod kontrolou. Chválím soupeře za houževnatost a snahu. My jsme do této série vstupovali s nějakými cíly a první dílčí jsme splnili. Zítra si kluci užijí zápas ve velké hale na super povrchu a tímto bych rád všechny pozval na druhý díl této derby série. Bude se na co koukat. Děkuji pořadatelům, rozhodčím a fanouškům a těšíme se na zítřek.
45:00 Komentář domácích Javůrek Lukáš (Trenér): Dnes poměrně svižné utkání, dvě třetiny jsme obstojně drželi krok, pak jsme odešli v hlavách. Selhala nám zejména obrana, kvůli takovým elementárním chybám nemůžeme myslet na lepší výsledek.
37:54 GÓL FBC Liberec! 3:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Jakub Kopecký, asistoval #37 Jan Přibyl (3:10)
36:47 GÓL FLORBAL JABLONEC! 3:9
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #23 Lukáš Desenský, asistoval #87 Kryštof Vavříček (3:9)
34:18 Timeout FLORBAL JABLONEC
34:18 GÓL FBC Liberec! 2:9
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #48 Jan Havránek bez asistence (2:9)
33:59 GÓL FBC Liberec! 2:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Tomáš Kavalír bez asistence (2:8)
28:13 GÓL FBC Liberec! 2:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #96 Filip Šťastný, asistoval #81 Jan Kolář (2:7)
24:50 Střídání brankáře. Nový brankář #86 Daniel Krupka družstva FBC Liberec
23:21 GÓL FBC Liberec! 2:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #32 Josef Bittner, asistoval #16 Šimon Frontz (2:6)
19:55 GÓL FBC Liberec! 2:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #92 Tobiáš Stýblo, asistoval #27 Jakub Kopecký (2:5)
19:06 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:4
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #87 Kryštof Vavříček, asistoval #10 Lukáš Sláma (2:4)
18:20 Vyloučen hráč #32 Josef Bittner družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
16:27 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:4
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #87 Kryštof Vavříček, asistoval #16 Patrik Půta (1:4)
14:05 GÓL FBC Liberec! 0:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Jakub Kopecký, asistoval #31 Jakub Trojan (0:4)
13:38 GÓL FBC Liberec! 0:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Josef Malec, asistoval #32 Josef Bittner (0:3)
10:57 GÓL FBC Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #37 Jan Přibyl, asistoval #27 Jakub Kopecký (0:2)
04:52 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Filip Procházka, asistoval #13 Kristián Ctirad Šroll (0:1)