• 43 42:27
    2:11
    (Roháč)

FBC DOŠWICH MILEVSKO - ACEMA Sparta Praha UNYP 2:11
branky: 27. Ondřej Řezba, 33. David Matoušek - 8. Tomáš Novotný, 8. Matteo Šoman, 10. Tomáš Novotný, 21. Tomáš Kuchynka, 23. Tomáš Novotný, 24. Tomáš Kuchynka, 26. Martin Prunner, 35. Jan Urych, 37. Jan Urych, 38. Tomáš Novotný, 43. Matteo Šoman; rozhodčí: Lukáš Teska - Adam Zíka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 92; zásahy brankářů: Tomáš Novák ? - Matěj Habart -2; po třetinách: 0:3, 1:4, 1:4
45:00 Komentář hostů Severa Martin (Trenér): Od nás dnes slušná intenzita bez míčku, bohužel ve hře s míčkem jsme se nedostali na laťku, kterou chceme v play-off předvádět. Mrzí, mně neplnění úkolů směrem do obrany. Věřím, že zítra bude náš výkon ještě o něco lepší. Díky soupeři, rozhodčím a také divákům.
45:00 Komentář domácích Jiřík Marek (Trenér): Jeden z našich nejlepších výkonů v sezoně. Kluci dělali všechno co jsme si řekli a bojovali až do konce zápasu. Výborný výkon Tomáše v bráně. Děkuji soupeři za zápas, fanouškům za podporu a zítra v Praze.
42:27 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #86 Matteo Šoman, asistoval #78 Adam Roháč (2:11)
42:05 Vyloučen hráč #27 Tomáš Novotný družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za špatné střídání
37:48 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #27 Tomáš Novotný, asistoval #14 Adam Švehlák (2:10)
36:33 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #87 Jan Urych, asistoval #14 Adam Švehlák (2:9)
34:01 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #87 Jan Urych bez asistence (2:8)
32:25 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:7
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 David Matoušek, asistoval #88 Tadeáš Dušek (2:7)
27:41 Vyloučen hráč #27 Ondřej Macko družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:21 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:7
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #47 Ondřej Řezba, asistoval #72 Tomáš Novák (1:7)
25:25 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #29 Martin Prunner, asistoval #69 Tomáš Kuchynka (0:7)
23:00 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #69 Tomáš Kuchynka, asistoval #11 Adam Hykel (0:6)
22:14 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #27 Tomáš Novotný, asistoval #29 Martin Prunner (0:5)
21:11 Vyloučen hráč #27 Ondřej Macko družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
20:48 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #69 Tomáš Kuchynka, asistoval #98 Filip Rathouský (0:4)
16:10 Hra prakticky na jednu bránu, ale domácí se sympaticky snaží Spartě cestu znepříjemnit. Vidíme občasné brejky, které chytá Habi (Matěj Habart)
09:48 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #27 Tomáš Novotný, asistoval #69 Tomáš Kuchynka (0:3)
07:45 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:2
07:20 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #27 Tomáš Novotný, asistoval #47 Daniel Vostřák (0:1)
07:02 Velice obětavé zákroky domácích hráčů.
03:55 Domácí svou kůži nedají zadarmo, vidíme pokusy o golové akce
01:36 Hosté právem aktivnější. Domácí budou těžit z brejků a pevné obrany
00:31 Výtečný zákrok Nováka!