Vojtěch JEŽEK
  • 45 44:15
    Bivoj

FB Hurrican Karlovy Vary - SK BIVOJ LITVÍNOV 11:3
branky: 3. Marek Owczarzy, 5. Jaroslav Krechňák, 10. Jakub Ďurian, 21. Jakub Ďurian, 22. Rudolf Voják, 27. Marek Owczarzy, 34. Martin Štencl, 39. David Tkáč, 42. Matyáš Jindra, 42. Rudolf Voják, 44. Adam Němec - 23. Lukáš Dittrich, 30. Daniel Kočíb, 38. Lukáš Dittrich; rozhodčí: Luděk Lejba - Dalibor Berka; vyloučení: 2:3; využití: 3:1; diváků: 135; zásahy brankářů: Marek Matějka 10 - Daniel Koucký 0, Matyáš Arazim 0; po třetinách: 3:0, 3:2, 5:1
45:00 Komentář domácích Moravec Filip (Trenér): Děkujeme soupeři za zápas, rozhodně nám nedal nic zadarmo. Bojoval o každý centimetr hřiště. chtěl hrát souboje a bylo to těžší utkání, než ukazuje výsledek. Snad z nás do dalších zápasů spadne nervozita a rozjedeme mašinu, která má společný cíl.
45:00 Komentář hostů Arazim Tomáš (Trenér): Dekujeme za skvěle uspořádané utkání. Soupeř byl o fous lepší než na videu :) trošku nás mrzí dvouciferné skore, ale alespoň máme do odvety větší prostor pro zlepšení.
45:00 Střely ve 3. části: 11:4
44:15 Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
44:15 Vyloučen hráč #53 Vojtěch Ježek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:33 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 11:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #12 Adam Němec, asistoval #3 Tadeáš Pokorný (11:3)
41:35 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 10:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják bez asistence (10:3)
41:35 Střídání brankáře. Nový brankář #27 Matyáš Arazim družstva SK BIVOJ LITVÍNOV
41:29 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 9:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #15 Matyáš Jindra, asistoval #3 Tadeáš Pokorný (9:3)
38:45 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 8:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #18 David Tkáč, asistoval #24 Ondřej Kakrda (8:3)
37:37 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 7:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #12 Lukáš Dittrich, asistoval #13 Štěpán Vrzák (7:3)
37:00 Vyloučen hráč #55 Aleš Držík družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
33:51 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #22 Martin Štencl bez asistence (7:2)
30:00 Střely ve 2. části: 11:5
29:22 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 6:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #99 Daniel Kočíb, asistoval #21 Filip Pipota (6:2)
26:08 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #41 Marek Owczarzy, asistoval #87 Jaroslav Krechňák (6:1)
24:57 Vyloučen hráč #33 Josef Hudík družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře
22:25 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #12 Lukáš Dittrich, asistoval #10 Václav Peška (5:1)
21:08 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #98 Jakub Ďurian (5:0)
20:16 Vyloučen hráč #85 Michal Jurák družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování florbalky
20:01 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #98 Jakub Ďurian, asistoval #87 Jaroslav Krechňák (4:0)
15:00 Střely v 1. části: 9:4
09:48 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #98 Jakub Ďurian, asistoval #43 Rudolf Voják (3:0)
08:46 Vyloučen hráč #95 Lukáš Mentlík družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hra bez florbalky
04:35 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #87 Jaroslav Krechňák, asistoval #98 Jakub Ďurian (2:0)
02:25 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #41 Marek Owczarzy, asistoval #98 Jakub Ďurian (1:0)