• 45 44:20
    2
    Jakub CHALUPA

FBC Česká Lípa - Finance Novák FBK Jičín 12:4
branky: 9. Mikeš Motejzík, 19. Viktor Steinz, 19. Adam Doňar, 22. Radek Matouš, 23. Radek Matouš, 30. Vojtěch Kafka, 34. Viktor Steinz, 38. Viktor Steinz, 39. Viktor Steinz, 40. Viktor Steinz, 42. Viktor Steinz, 43. Jáchym Hocko - 6. Matyáš Matušů, 17. Matyáš Matušů, 34. Vladimír Kupec, 40. Tomáš Posolda; rozhodčí: Josef Kubát - Marek Pohunek; vyloučení: 5:2; využití: 0:2; diváků: 103; zásahy brankářů: Marek Meďáš 31 - Kryštof Hrbek 11, Štěpán Vích 5; po třetinách: 1:1, 5:1, 6:2
45:00 Komentář domácích Kopta Petr (Trenér): V dnešním zápase jsme jako včera zaspali začátek, naštěstí poté jsme se probrali a byli jsme lepším týmem. Teď se musíme připravit na následující víkend. Děkujeme soupeři za zápasy a šťastnou cestu domů. Děkujeme fanouškům za úžasnou atmosféru.
45:00 Komentář hostů Plíšek Bohumil (Trenér): V první řadě bych chtěl poděkovat všem našim hráčům i trenérům za celou sézonu. Kluci předváděli skvělé výkony. V této sérii si myslím, že ani Česká Lípa nečekala, že s našim týmem bude mít takové problémy jaké měla. Včerejší domácí zápas jsme předvedli výborný výkon, ve kterém jsme pokračovali i v začátku dnešního zápasu. Tento zápas i celou sérii pak rozhodla individuální kvalita hráčů soupeře. Musím České Lípě pogratuloval k zaslouženému vítězství a přeji jim mnoho štěstí v nadcházejících zápasech. My budeme dále tvrdě pracovat a příští sézonu se vrátíme ještě lepší. Závěrem bych ještě chtěl poděkovat všem našim skvélým divákům. kteří nás ohromně podporovali i zde!
45:00 Střely ve 3. části: 12:15
44:20 Vyloučen hráč #18 Jakub Chalupa družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
42:52 GÓL FBC Česká Lípa! 12:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Jáchym Hocko, asistoval #11 Mikeš Motejzík (12:4)
41:22 GÓL FBC Česká Lípa! 11:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #27 Viktor Steinz, asistoval #11 Mikeš Motejzík (11:4)
39:46 GÓL FBC Česká Lípa! 10:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #27 Viktor Steinz, asistoval #14 Jáchym Hocko (10:4)
39:46 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Štěpán Vích družstva Finance Novák FBK Jičín
39:05 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 9:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #22 Tomáš Posolda, asistoval #25 Ondřej Hadač (9:4)
38:38 GÓL FBC Česká Lípa! 9:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #27 Viktor Steinz, asistoval #87 Kristián Semelka (9:3)
37:30 Timeout Finance Novák FBK Jičín
37:30 GÓL FBC Česká Lípa! 8:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #27 Viktor Steinz bez asistence (8:3)
37:16 Vyloučen hráč #3 Ondřej Martinec družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
35:20 Vyloučen hráč #29 Michal Kopecký družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za nesportovní chování
35:20 Vyloučen hráč #87 Kristián Semelka družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování
33:56 GÓL FBC Česká Lípa! 7:3
33:38 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 6:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #14 Vladimír Kupec bez asistence (6:3)
30:00 Střely ve 2. části: 10:9
29:10 GÓL FBC Česká Lípa! 6:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #24 Vojtěch Kafka, asistoval #21 Adam Doňar (6:2)
27:27 Vyloučen hráč #11 Mikeš Motejzík družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za zvedání florbalky
22:56 GÓL FBC Česká Lípa! 5:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Radek Matouš, asistoval #87 Kristián Semelka (5:2)
21:23 GÓL FBC Česká Lípa! 4:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Radek Matouš, asistoval #27 Viktor Steinz (4:2)
18:42 GÓL FBC Česká Lípa! 3:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #21 Adam Doňar, asistoval #89 Lukáš Šindelář (3:2)
18:05 GÓL FBC Česká Lípa! 2:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #27 Viktor Steinz, asistoval #88 Radek Matouš (2:2)
16:01 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #11 Matyáš Matušů, asistoval #9 Antonín Zikmund (1:2)
15:01 Vyloučen hráč #14 Jáchym Hocko družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za zdržování hry
15:00 Střely v 1. části: 6:11
14:17 Vyloučen hráč #41 Stanislav Jireš družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
08:52 GÓL FBC Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #27 Viktor Steinz (1:1)
05:09 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #11 Matyáš Matušů, asistoval #29 Michal Kopecký (0:1)