3:4
    Šimon KUBŮ
    (Michálek)

FAT PIPE Start98 - FBC Draci Říčany 3:4p
branky: 22. Šimon Kubů, 33. Šimon Kubů, 47. Šimon Kubů - 15. Matěj Bezstarosti, 36. Filip Borl, 37. Antonín Lávička, 44. Martin Suchý; rozhodčí: Petr Bína - Kryštof Jech; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Otakar Janoušek 9 - Jakub Mrázek 16; po třetinách: 0:1, 1:0, 1:3, 1:0
46:00 Komentář hostů Pros Matyáš (Trenér): Děkujeme soupeři za pěknou sérii. Velký dík patří i našemu týmu, který dnes odehrál výrazně lepší zápas než včera, zvládli jsme stav srovnat a dotáhnout sérii do prodloužení. Ukázalo nám to velkou sílu týmu a dodalo zkušenosti do budoucna. Diky!
46:00 Komentář domácích Hrnčíř Petr (Trenér): Dnes jsme do zápasu vstoupili výrazně huře než včera. Soupeř nás převyšoval v pohybu a v durazu. V prodloužení to byla už trochu o štěstí. Děkujeme soupeři za krásnou vyrovnanou serii.
46:00 Střely v prodloužení: 1:0
46:00 Ukončení prodloužení
46:30 GÓL FAT PIPE Start98! 3:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #53 Šimon Kubů, asistoval #36 Matěj Michálek (3:4)
46:30 Kubů kompletuje hattrick a posílá Startíček do další fáze play off.
45:00 Zahájení prodloužení
45:00 Střely ve 3. části: 8:4
43:16 GÓL FBC Draci Říčany! 2:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #97 Martin Suchý, asistoval #19 Matěj Bezstarosti (2:4)
36:08 GÓL FBC Draci Říčany! 2:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #27 Antonín Lávička, asistoval #73 Matyáš Filip (2:3)
35:58 GÓL FBC Draci Říčany! 2:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #30 Filip Borl, asistoval #19 Matěj Bezstarosti (2:2)
35:58   Nádhernou kombinaci Draků zakončuje Borl střelou do prázdné.
35:40 Rozhodčí Bína si uklidňuje hostujícího Svobodu.
34:36 Michálek předvedl pěknou otočku a uklidňuje hru.
32:17 GÓL FAT PIPE Start98! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #53 Šimon Kubů, asistoval #84 Sebastian Palatka (2:1)
32:17 Nádhernou akci na jeden dotek proměňuje Kubů.
30:00 Střely ve 2. části: 7:5
27:43 V přesilovce měl Start 5 šancí. Ani jedna ke gólu nevedla.
25:51 Vyloučen hráč #73 Matyáš Filip družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
23:51 Wysoglad dobře střílí od půlky, Sulan dorží pouze do golmana.
22:04 Vyloučen hráč #27 Antonín Lávička družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
21:38 GÓL FAT PIPE Start98! 1:1
21:38 Závar před brankou Startu proměňuje Kubů.
20:36 Očadlík i Blano ve 100 % šancích, jednou do golmana, jednou vysoko nad.
19:44 Vondra a Sulan v obří šanci. Střílí vysoko nad.
15:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhráli opět hosté.
15:00 Střely v 1. části: 3:4
14:10 GÓL FBC Draci Říčany! 0:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #19 Matěj Bezstarosti bez asistence (0:1)
13:37 Vyloučen hráč #88 Aleš Sulan družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
11:36 Draci teď na chvíli zamkli Start na jeho polovině, tlak končí akcí z první, kterou Malý trefuje vysoko nad.
08:12 M. Fiala vystřelil, Malý měl dorážet do prázdné, balonek ale netrefil.
07:12 Kott blokuje střelu Suchého.
06:32 Marek Trupl dostal pěknou přihrávku od Šimona Majera, golman vyráží.
05:36 Kott hledal Míku před bránou, ten ve vyložené šanci promáchl.
03:53 Oba týmy hrají nahoru a dolů. Je vidět, že nikdo nechce udělat chybu.
00:01 Úvodní buly 1. třetiny vyhrál tý, Draků.