• 43 42:06
    11:4
    ()

FBC Štíři Č. Budějovice - IP Polná SK Jihlava 11:4
branky: 1. Adam Tůma, 7. Jan Kouba, 8. Tomáš Šenkýř, 11. Adam Tůma, 18. David Kříha, 26. Adam Tůma, 35. Jan Kouba, 40. Antonín Arnošt, 40. Ondřej Hajný, 41. Jan Filsak, 43. Ondřej Hajný - 10. Jakub Pazderka, 22. Tomáš Hroděj, 35. Vítek Pachivka, 36. Vítek Pachivka; rozhodčí: Kryštof Kůs - Petr Jindra; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Jonáš Bican 9 - Jan Ferda 2, Marek Leixner 0; po třetinách: 4:1, 2:1, 5:2
45:00 Komentář hostů Tesař Vítězslav (Trenér): Play off bylo pro náš tým cennou zkušeností. Dnes byl soupeř lepší a gratulujeme mu k postupu.
45:00 Komentář domácích Kouba Pavel (Vedoucí): Dnes to byl naprosto odlišný výkon. Z hráčů spadla nervozita a poučili se ze včerejšího zápasu. Zaslouženě jsme vyhráli a postupujeme do dalších bojů.  Děkuji soupeřům za  velmi dobré zápasy.
45:00 Střely ve 3. části: 12:4
42:06 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 11:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Ondřej Hajný bez asistence (11:4)
42:04 Domácí střílí jako o život.
41:34 Domácím jsou v tomhle zápase výrazně lepší.
40:40 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 10:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #30 Jan Filsak, asistoval #55 Adam Tůma (10:4)
40:34 Hra se přelévá ze strany na stranu.
39:47 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 9:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Ondřej Hajný, asistoval #12 David Kříha (9:4)
39:11 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #10 Antonín Arnošt, asistoval #94 Jakub Kouba (8:4)
35:36 GÓL IP Polná SK Jihlava! 7:4
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #19 Vítek Pachivka, asistoval #22 Marek Tesař (7:4)
35:36 Jihlavě se začíná v tomhle zápase konečně trochu dařit.
34:32 GÓL IP Polná SK Jihlava! 7:3
34:07 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #93 Jan Kouba, asistoval #51 Tomáš Šenkýř (7:2)
30:26 Hosté hrají v plném počtu.
30:01 Jihlava začíná třetí třetinu v oslabení.
30:01 Úvodní buly vyhrála Jihlava.
30:00 Střely ve 2. části: 8:3
28:26 Vyloučen hráč #22 Marek Tesař družstva IP Polná SK Jihlava na 2 minuty za blokování florbalky
25:54 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #55 Adam Tůma, asistoval #94 Jakub Kouba (6:2)
25:54 Domácí střílí.
25:44 Vyloučen hráč #93 Tomáš Hroděj družstva IP Polná SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:44 Domácí začínají přesilovou hru.
21:44 GÓL IP Polná SK Jihlava! 5:2
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #93 Tomáš Hroděj, asistoval #11 Lukáš Mariánus (5:2)
21:44 Jihlava střílí svůj druhý gól.
17:59 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #12 David Kříha, asistoval #55 Adam Tůma (5:1)
15:23 Domácí hrají v plném počtu.
15:01 Úvodní buly vyhráli domácí.
15:00 Střely v 1. části: 11:6
13:23 Vyloučen hráč #73 Jan Hejda družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:35 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #55 Adam Tůma, asistoval #30 Jan Filsak (4:1)
09:50 GÓL IP Polná SK Jihlava! 3:1
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #3 Jakub Pazderka, asistoval #4 Tadeáš Sychra (3:1)
07:35 Timeout IP Polná SK Jihlava
07:35 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #51 Tomáš Šenkýř, asistoval #93 Jan Kouba (3:0)
07:35 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Marek Leixner družstva IP Polná SK Jihlava
07:35 Domácí vyměnili golmana.
06:00 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:0
04:39 Domácí hrají v plném počtu.
04:04 Golman domácích předvádí v bráně neuvěřitelné kreace.
03:34 Domácí málem střelili góla v oslabení.
02:39 Vyloučen hráč #17 Ondřej Hajný družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
00:37 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #55 Adam Tůma, asistoval #73 Jan Hejda (1:0)
00:37 Domácí se hned v první minutě dostávají do vedení.
00:01 Úvodní buly vyhráli domácí.