6:4
    Juda OTRADOVEC
    (Bolom)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Torpedo Havířov 6:4p
branky: 3. Rostislav Bolom, 8. Jakub Polcar, 20. Kryštof Kronek, 21. Radek Habler, 43. Vojtěch Gut, 51. Juda Otradovec - 5. Marc Cereja, 9. Daniel Hoffmann, 42. Matěj Pezda, 45. Vojtěch Pohludka; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Lukáš Tomášek; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 74; zásahy brankářů: Prokop Stejskal 7 - Max Kirschner 14, Dominik Herda 0; po třetinách: 2:2, 2:0, 1:2, 1:0
46:00 Komentář domácích Bořecký Jiří (Asistent trenéra): Chtěl bych klukům poděkovat za dvě velmi těžká utkání a to jak našim, tak havířovským. Vypjatá série se šťastným koncem pro nás. Speciální dík patří našim skvělým divákům, bez nichž by to dnes nedopadlo.
46:00 Komentář hostů Sikora Marek (Vedoucí): Jsem hrdy na kluky co za ty dva zápasy předvedli za bojovnost a nasazení co do toho dali. Blahopřeji soupeři k postupu a mi jedeme domů s hlavou nahoře.
46:00 Střely v prodloužení: 2:0
46:00 Ukončení prodloužení
50:30 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #85 Juda Otradovec, asistoval #49 Rostislav Bolom (6:4)
48:28 Šimko měl na florbalce rozhodnutí, ale jeho střelu Kirschner v pádu nohou chytá.
47:47 V prodloužení se toho oproti základní části příliš neděje, oba týmy jsou nervózní a nechtějí udělat chybu.
46:33 Domácí mají zamčené hosty v útočném pásmu.
45:44 Polcar si připisuje důležitý zákrok.
45:00 Zahájení prodloužení
45:00 Střely ve 3. části: 6:4
44:51 Havířov snižuje z předbrankového prostoru a tím i vyrovnává.
44:50 GÓL Torpedo Havířov! 5:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #65 Vojtěch Pohludka, asistoval #19 Matěj Pezda (5:4)
42:56 GOOOOOOL!!!! Domácí využívají přesilovku a Havířov reaguje střídáním a tím i tedy neoficiálním timeoutem.
42:55 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #62 Vojtěch Gut, asistoval #32 Kryštof Dohnálek (5:3)
42:55 Střídání brankáře. Nový brankář #71 Dominik Herda družstva Torpedo Havířov
42:20 Domácí tlačí, že hala praská ve švech.
41:42 Vyloučen hráč #44 Ondřej Abert družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
41:27 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
41:27 GÓL Torpedo Havířov! 4:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda z trestného střílení (4:3)
41:26 Nájezd pro Havířov vzbouzí emoce.
41:17 Habler skvěle vybojoval faul v útočném pásmu.
40:35 Obří šanci Havířova hasí Bolom, ale také ji připravil.
39:57 Šance pro Havířov snížit a zároveň vyrovnat.
39:56 Vyloučen hráč #22 Kryštof Kronek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:53 Polcar výborný blok.
39:06 Soják se snažil na malém brankovišti dostat balonek do branku silou vůli, ale nakonec to nedokázal.
38:38 Havířovu timeout prospěl a vytvořili si tlak, ale pouze na chvíli.
38:13 Timeout Torpedo Havířov
38:12 Hablerova střela proplachtila těsně kolem brány.
37:54 Gut na závěr přesilovky vyslal na Kirschnera jedovku, kterou vyrazil helmou.
37:16 Dohnálek pálil od modré, jeho střelu zblokoval Hoffmann.
36:45 Domácím se přesilovka nedaří, lépe hráli při hře pět na pět.
35:56 Vyloučen hráč #26 Adam Jurka družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
35:04 Výhoda pro domácí po faulu na Guta.
34:13 Gullivers jsou neustále v tlaku a vytváří si další a další šance.
33:08 Polcar výtečně našel před branko Dohnálka, ten pouze trefil golmana hostí.
32:33 Po krátkém ošetření odchází Bolom v pohodě ze hřiště.
32:28 Pezda se dostal do šance, ale nedokázal přesně zakončit.
31:47 Kiprý netrefuje prázdnou branku.
30:41 Dnešní utkání má takovou atmosféru, že své emoce projevil i trenér domácích a stálý kliďas Pavel Berka.
30:15 Abertovu střelu perfektně blokuje Kiprý.
30:01 Začíná nám třetí třetina, zatím by postupovali domácí.
30:00 Střely ve 2. části: 5:2
29:27 Ke Gutovi se zpoza brány odrazil balonek, Gut si posadil Kirschnera na zadek, ale poté trefil pouze břevno.
28:43 Bolom prověřil Kirschnera střelou z dálky.
28:05 Kronek poslal soupeře na čabajku.
27:35 Gut se perfektně vrátil a zblokoval střelu Hoffmanna.
25:58 Domácí jsou nyní jediným týmem na hřišti, Havířov není schopen dopředu nic vymyslet a ani balonek nedrží.
25:23 Gut pálil překvapivě na přední tyč, Kirschner vytasil svou pravou ruku.
24:49 Habler míjí prázdnou bránu.
23:59 Gut je dnes playmaker zápasu. Opět skvěle našel své soupeře, tentokrát Polcara, kterému se ale nepodařilo vystřelit z první.
20:51 Otradovec skvěle našel Hablera, který se do prázdné brány nemílí. Konečně vycházejí jednoduché logické funkce, protože Gulls vedou o dva góly a momentálně postupují.
20:50 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #48 Radek Habler, asistoval #85 Juda Otradovec (4:2)
19:08 Kronek dostal nahrávku od Sumce na malé brankoviště a konečně dokázal využít svou šanci a Gulls vedou opět o gól a skóre je tedy srovnané.
19:07 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #22 Kryštof Kronek, asistoval #24 Vojtěch Sumec (3:2)
18:47 Kronek promáchl před bránou.
17:25 První jana domácích zavřela hosty v jejich obranném pásmu. Gut perfektně našel krosovkou Sojáka, jehož střelu do prázdné brány perfaktně zblokoval Hoffmann.
15:01 Gut po buly okamžitě vyslal střelu na Kirschnera.
15:00 Střely v 1. části: 7:5
14:57 Sumec perfektně našel Tita Kronka, který míjí.
14:20 Stejskal na závěr přesilovky skvěle podržel domácí.
13:47 Šimko skvěle vybojoval faul v útočném pásmu.
13:39 Další blok Čejky v oslabení.
13:15 Kožušník vyslal střelu, kterou florbalkou zblokoval Čejka.
12:45 Hostům se přesilovka zatím příliš nedaří.
12:18 Vyloučen hráč #62 Vojtěch Gut družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře
11:58 Domácí šli 3 na 1. Šimko, který šel uprostřed, vzal na sebe zodpovědnost a přestřelil bránu.
11:05 Domácí drtí Havířov. Nejprve Habler orazítkoval břevno, poté Kronek dobře pálil a hosty podržel Kirschner.
10:26 Habler se ve slibné šanci dostával před golmana, ale na poslední chvíli mu balonek sjel.
08:54 Pezda perfektně našel Hoffmanna, který zakončoval do prázdné branky a Stejskal byl bez šance. Utkání je vyrovnané a proto Havířov vede o gól.
08:53 GÓL Torpedo Havířov! 2:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #74 Daniel Hoffmann, asistoval #19 Matěj Pezda (2:2)
07:43 Na tento gól asi Polcar moc hrdý nebude,ale je to pro domácí velmi důležitý gól. Míček se od Polcara došoural za brankovou čáru. Gulls vedou o gól a skóre je tak srovnané.
07:42 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #27 Jakub Polcar, asistoval #10 Matěj Kiprý (2:1)
06:58 Otradovec promáchl prázdnou branku.
06:20 Domácí kombinují v útočném pásmu, ale zatím žádná velká šance nepřichází.
05:48 Vyloučen hráč #26 Adam Jurka družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hra na zemi
04:10 Bolom si při standartce od mantinelu nepohlídal svého hráče na zadní tyči a Torpedo vyrovnává a zároveň vede o gól.
04:09 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Marc Cereja, asistoval #44 Ondřej Abert (1:1)
02:52 GOOOOOOOL!!! Domácí se po střele Boloma ujímají vedení a díky skvělému formátu playoff máme srovnáno.
02:51 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #49 Rostislav Bolom bez asistence (1:0)
02:14 Kiprý perfektně našel Polcara, který trestuhodně míjí prázdnou bránu.
01:39 Bolom blokuje střelu Rusze.
00:20 Okamžitě od začátku na brněnském VUT výborná atmosféra.
00:01 Buly pro domácí.