Hurrican
  • 42 41:54
    2

FBŠ Gorily Plzeň - FB Hurrican Karlovy Vary 4:4
branky: 30. Josef Sekyra, 34. Jiří Jogl, 37. Jiří Jogl, 42. Filip Vavrík - 5. Rudolf Voják, 17. Jakub Ďurian, 29. Rudolf Voják, 31. Martin Štencl; rozhodčí: Tomáš Grigar - Karel Kotyza; vyloučení: 3 + Jiří Jogl 4:5; využití: 1:2; diváků: 59; zásahy brankářů: Filip Černý 19 - Marek Matějka 20; po třetinách: 0:1, 1:2, 3:1
45:00 Komentář domácích Altman Karel (Vedoucí): Průběh zápasu byl ovlivněný mnoha tresty a přesilovky Karlovy Vary umí. Tým se z toho oklepal a ve třetí části začal být produktivní. Podržel nás i skvělý brankář a můžeme zítra začít od nuly v Karlových Varech.
45:00 Komentář hostů Moravec Filip (Trenér): Poločas máme za sebou. Do zítřka je vše otevřené. Vzhledem k průběhu samozřejmě mrzí, že si domů nevezeme náskok, bohužel náš výkon byl v některých momentech nevyspělý. Obranná činnost v tomhle zápasu pokulhávala. Nyní dobře zregenerujeme, koukneme na video a připravíme se na zítřek.
45:00 Střely ve 3. části: 10:8
44:55 Gorily to mohly otočit, Jiří Jogl se ještě dostal do gólové šance.
41:59 Parádní střelu má Filip Vavrík! Je srovnáno!
41:58 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 4:4
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #82 Filip Vavrík, asistoval #48 Karel Altman (4:4)
41:54 Vyloučen hráč #41 Marek Owczarzy družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za vysoká florbalka
41:28 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
41:28 Vyloučen hráč #23 Jiří Jogl družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
40:44 Gorily to opakovaně zkouší. Matějka zatím drží.
39:35 Vyloučen hráč #22 Martin Štencl družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování florbalky
38:37 Převažuje teď spíš fyzická hra než florbal. Je to boj o každý metr.
37:25 Voják mohl z nájezdu zvýšit, ale Filip Černý to měl pod kontrolou.
37:24 Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil #43 Rudolf Voják.
36:20 Signál Gorilám vyšel perfektně a Jiří Jogl už jen musel trefit prázdnou branku.
36:09 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 3:4
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #23 Jiří Jogl, asistoval #33 Tomáš Bolda (3:4)
36:05 Vyloučen hráč #26 Radim Šlechta družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:18 Rychlou akcí Gorily snižují a bojují dál o každý míček.
33:07 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 2:4
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #23 Jiří Jogl, asistoval #82 Filip Vavrík (2:4)
32:52 Druhý trest už si Gorily pohlídaly.
30:50 Florbal Vary rychle využívají první ze dvou trestů.
30:17 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #22 Martin Štencl, asistoval #43 Rudolf Voják (1:4)
30:00 Střely ve 2. části: 7:8
29:12 Vyloučen hráč #23 Jiří Jogl družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2+2 minuty za sekání
29:01 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 1:3
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #87 Josef Sekyra, asistoval #28 Lukáš Krepindel (1:3)
28:16 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #87 Jaroslav Krechňák (0:3)
26:45 Opět dobře Gorily v obraně na míčku.
26:01 Vyloučen hráč #48 Karel Altman družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
23:59 Několik dobrých šancí pro Gorily, tu největší měl Tomáš Bolda. Střela šla nad.
22:01 Vyloučen hráč #24 Ondřej Kakrda družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
21:35 Volný Jiří Jogl nezvedl míček nad Matějku.
18:40 Filip Vavrík tentokrát sám v šanci. Protáhl Matějku.
18:16 Filip Vavrík posílal míček na Pepu Sekyru, ten mohl lépe trefit.
17:07 Gorily prohrávají o dva góly, neuhlídaly volného Ďuriana, který v přesilovce pálil do odkryté branky.
16:18 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #98 Jakub Ďurian, asistoval #43 Rudolf Voják (0:2)
15:43 Jiří Jogl udržel míček proti přesile.
15:29 Vyloučení a ještě standardka z bezprostřední blízkosti brankoviště.
15:28 Vyloučen hráč #87 Josef Sekyra družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
15:00 Střely v 1. části: 7:7
13:30 Karel Altman pálí z dálky, míček proletěl brankovištěm a pak až za mantinel.
12:50 Filip Čech v šanci po odskoku, ale netrefuje přesně.
11:20 Hurrican trpelivě sbírají míčky, rozehrávka Gorilám vázne.
09:55 Vavríkovu střelu chytá Matějka. Filip Vavrík měl otevřený prostor před sebou, ale netrefil přesně, jak chtěl.
09:07 Gól nohou rozhodčí hostům neuznávají, hraje se dále.
07:05 Šance pro Gorily v přesilovce, ale K. Vary dobře brání.
06:30 Vyloučen hráč #41 Marek Owczarzy družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře
04:03 Rudolf Voják trefil naprosto přesně horní růžek domácí branky.
04:02 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #22 Martin Štencl (0:1)
02:01 Úvod zápasu máme za sebou a do velkých šancí zatím obrany nikoho nepustily.