• 45 44:53
    2
    Jan MATOUŠ

FbC Hradec Králové - H TEST Tatran Střešovice 4:6
branky: 16. Přemek Hanzlík, 30. Andrej Janda, 31. Jakub Vašata, 38. Jakub Nerad - 8. Vít Krošlák, 9. Michal Robek, 16. Jan Matouš, 26. David Kryl, 42. Albert Haasz, 43. Albert Haasz; rozhodčí: Vladimír Lešák - Jiří Němec; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 81; zásahy brankářů: Michal Malý -6 - Filip Juzl 10; po třetinách: 0:2, 2:2, 2:2
45:00 Komentář domácích Pokorný Tomáš (Trenér): Na začátek na nás byla brutálně vidět nervozita. Do té doby byl Tatran jednoznačně lepší. Poté co se nám podařil vstřelit první gól, tak jsme začali konečně hrát. Od té doby jsme konečně v zápase byli nebezpeční. Zítra máme před sebou odvetu, kde budeme zase nebezpečnější.
45:00 Komentář hostů Janda Roman (Trenér): Slibný start do utkání, ale přišli jsme o tempo kouskovanou hrou a individuálními chybami. Na závěr jsme ukázali větší kvalitu, ale jako celek jsme se zbytečně trápili. Zítra to bude lepší. Děkuji soupeři za utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 6:8
44:53 Timeout FbC Hradec Králové
44:53 Vyloučen hráč #23 Jan Matouš družstva H TEST Tatran Střešovice na 2 minuty za držení
44:53 Vyloučen hráč #37 Kryštof Kulhánek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
42:33 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 4:6
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #99 Albert Haasz, asistoval #27 Matěj Kučera (4:6)
41:08 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 4:5
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #99 Albert Haasz, asistoval #81 Vojtěch Zach (4:5)
37:34 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #27 Jakub Nerad bez asistence (4:4)
30:25 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #44 Jakub Vašata, asistoval #97 Přemek Hanzlík (3:4)
30:00 Střely ve 2. části: 4:5
29:59 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Andrej Janda bez asistence (2:4)
25:57 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 1:4
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #14 David Kryl, asistoval #64 Jonáš Tuma (1:4)
24:52 Vyloučen hráč #77 Jan Hlávka družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání
20:56 Vyloučen hráč #23 Jan Matouš družstva H TEST Tatran Střešovice na 2 minuty za zdržování hry
15:44 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Přemek Hanzlík, asistoval #44 Jakub Vašata (1:3)
15:34 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #23 Jan Matouš bez asistence (0:3)
15:00 Střely v 1. části: 4:8
09:53 Vyloučen hráč #23 Jan Matouš družstva H TEST Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
08:11 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #74 Michal Robek, asistoval #29 Ondřej Panuška (0:2)
07:47 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #97 Vít Krošlák, asistoval #23 Jan Matouš (0:1)
06:22 Vyloučen hráč #71 Sebastian Jandík družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání