4:3
    Dominik NOVÁK
    (Weis)

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Liberec 4:3
branky: 1. Marek Hauptmann, 7. Vítek Engel, 28. Lukáš Sedlák, 45. Dominik Novák - 13. Michal Blažek, 25. Daniel Vik, 35. Jakub Dušek; rozhodčí: Lukáš Jakoubek - Danylo Abeliashev; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 100; zásahy brankářů: Denis Smetana -3 - Werner Hartig -4; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:1
45:00 Komentář domácích Paštika Marek (Asistent trenéra): Jsme teprve v polovině, zítra nás čeká další těžký zápas proti soupeři s obrovskou kvalitou. Děkujeme pořadatelům fanouškům i soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 4:12
45:00 Pevnost sokol zůstává v playoff nedobytná a série se přesouvá za stavu 4:3 pro Vinohrady pod Ještěd.
44:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #35 Dominik Novák, asistoval #77 Jeremiáš Weis (4:3)
37:55 Vyloučen hráč #37 Lukáš Sedlák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za opakované přestupky
34:12 GÓL FBC Liberec! 3:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #11 Jakub Dušek bez asistence (3:3)
30:00 Střely ve 2. části: 6:10
30:00 Druhá třetina naznačila pouze to, že se můžeme těšit na vyhrocenou třetí třetinu.
27:00 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Lukáš Sedlák, asistoval #74 Petr Rozkovec (3:2)
24:34 GÓL FBC Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #57 Daniel Vik bez asistence (2:2)
15:00 Střely v 1. části: 6:4
15:00 Na sokole zatím Liberci nechutná, počkejme si zda dokáže skv využít i druhou přesilovku zápasu.
14:28 Vyloučen hráč #27 Jakub Kopecký družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
12:45 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #12 Michal Blažek, asistoval #29 Jakub Cejnar (2:1)
06:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #51 Vítek Engel, asistoval #96 Marek Hauptmann (2:0)
04:52 Vyloučen hráč #96 Filip Šťastný družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání
00:21 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Marek Hauptmann, asistoval #34 Vojtěch Hubinger (1:0)