2:6
    Štěpán PRČÍK
    (Knettig)

FBC Štíři Č. Budějovice - FbC Písek 2:6
branky: 30. Adam Tůma, 40. Jan Filsak - 15. Kryštof Čermák, 16. Jindřich Král, 17. Denis Hladík, 17. Michal Suchan, 23. Matěj Charvát, 41. Štěpán Prčík; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Petr Stejskal; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 108; zásahy brankářů: Jonáš Bican 14 - Ondřej Kučera 18; po třetinách: 0:1, 1:4, 1:1
45:00 Komentář domácích Kouba Pavel (Vedoucí): Dnes byl soupeř lépe mentálně nastaven na play-off. Náš výpadek ve druhé třetině nás připravil o lepší výsledek.  Zítra musíme hru výrazně zlepšit.
45:00 Komentář hostů Reichl Matyáš (Trenér): Dneska chci pochválit všechny hráče za nasazení a plnění herních pokynů. Zkoukneme na video, doladíme detaily a zítra věřím, že dotáhneme sérii do vítězného konce. Ola Pepek.
45:00 Střely ve 3. části: 8:4
44:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
40:59 GÓL FbC Písek! 2:6
Branku družstva FbC Písek vstřelil #52 Štěpán Prčík, asistoval #56 Štěpán Knettig (2:6)
39:23 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #30 Jan Filsak, asistoval #17 Ondřej Hajný (2:5)
38:36 Vyloučen hráč #97 Jan Šálek družstva FbC Písek na 2 minuty za špatné střídání
38:31 Timeout FbC Písek
38:12 Kouba zkouší střelu, a hned na to se přesouvá do obrany a zabraňuje střele.
37:05 Domácí hrají v přesilové hře.
36:25 Vyloučen hráč #26 Matěj Charvát družstva FbC Písek na 2 minuty za hra rukou
35:03 Vyloučen hráč #55 Adam Tůma družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:54 Hajný střílí.
31:42 Domácí se stále nevzdávají a bojují.
31:14 Vyloučen hráč #12 Jindřich Král družstva FbC Písek na 2 minuty za držení
30:24 Vyloučen hráč #55 Adam Tůma družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
30:01 Úvodní buly vyhráli domácí.
30:00 Střely ve 2. části: 8:8
29:50 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #55 Adam Tůma, asistoval #69 Oliver Tomáš (1:5)
25:22 Vyloučen hráč #10 Antonín Arnošt družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
25:22 Písek hraje přesilovou hru.
22:58 Zápas je čím dál víc rychlejší.
22:26 GÓL FbC Písek! 0:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #26 Matěj Charvát bez asistence (0:5)
16:45 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
16:45 GÓL FbC Písek! 0:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #70 Michal Suchan, asistoval #12 Jindřich Král (0:4)
16:26 GÓL FbC Písek! 0:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #27 Denis Hladík, asistoval #12 Jindřich Král (0:3)
16:26 Písek se dostává do vedení hned o tři góly.
15:37 GÓL FbC Písek! 0:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #12 Jindřich Král, asistoval #26 Matěj Charvát (0:2)
15:01 Úvodní buly vyhráli domácí.
15:00 Střely v 1. části: 4:8
14:51 GÓL FbC Písek! 0:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #28 Kryštof Čermák, asistoval #52 Štěpán Prčík (0:1)
14:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
08:28 Hra začíná být dost vyhrocená.
05:03 Kouba si rychlostí blesku sebral míček a pokusil se akci zakončit gólovou střelou, která se, ale nevydařila.
02:25 Na míčku se drží Písek a snaží se vymyslet nějakou akci.
00:54 Hra se přelévá ze strany na stranu.
00:01 Úvodní buly vyhráli domácí.