• 43 42:27
    2:8
    (Slíva)

1. SFK Havířov - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:8
branky: 30. František Benda, 35. Vojtěch Sasin - 15. Ondřej Pařenica, 27. Ondřej Pařenica, 31. Jakub Slíva, 32. František Radek, 34. Martin Hriško, 42. Martin Hriško, 43. Tomáš Karas, 43. Ondřej Pařenica; rozhodčí: Dominik Pustówka - Adam Kiovský; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 160; zásahy brankářů: Robert Grim ? - Matěj Hőpp ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:6
45:00 Komentář domácích Ficenc Tomáš (Trenér): První třetina troufám si říct vyzněla herně, ale bohužel ne výsledkově pro nás. Měli jsme tam daleko více střel, dobré bloky. Druhá třetina byla vyrovnaná zcela a ve třetí třetině jsme chtěli uhrát dobrý výsledek pro zítřejší odvotetu, ale místo toho jsme shořeli jako papír. Soupeř nás  přehrál rychlostí a důrazem na zakončení. Zítra se pokusíme o zázrak!
45:00 Komentář hostů Veselý Jaromír (Trenér): Pro nás první zápas playoff, pomalejší rozjezd, lehce nervózní, přesto přesvědčivý výkon. nVe třetí třetině jsme dominovali a soupeře jsme zatlačili jak na hřišti tak na scoreboardu. nByli jsme lepší, to rozhodlo.
45:00 Střely ve 3. části: 5:8
45:00 Děkujeme všem dívákům za návštěvu.
42:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #95 Ondřej Pařenica, asistoval #22 Jakub Slíva (2:8)
42:27 Pařenica hattrick.
42:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Tomáš Karas, asistoval #87 Dominik Ptáček (2:7)
42:00 Karas volný na středu 7:2.
41:01 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Martin Hriško, asistoval #88 Štěpán Kowalik (2:6)
41:01 Po nadhozu hostů do před brankového prostoru padá 6 gól.
39:43 Hosté hrajou druhou přesilovku v zápase.
39:42 Vyloučen hráč #6 František Benda družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za hrubost
39:20 Z poza brány si vyjel Karas ale jen do golmana.
36:00 Domácí teď tlačí hosty.
34:02 GÓL 1. SFK Havířov! 2:5
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #90 Vojtěch Sasin, asistoval #19 Daniel Kantor (2:5)
34:02 Po nahrávce od Kantora dává Sasin do prázdné.
33:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Martin Hriško, asistoval #13 František Radek (1:5)
31:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 František Radek, asistoval #23 Ondřej Adamec (1:4)
30:39 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Jakub Slíva, asistoval #88 Štěpán Kowalik (1:3)
30:00 Střely ve 2. části: 6:8
29:54 GÓL 1. SFK Havířov! 1:2
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #6 František Benda, asistoval #90 Vojtěch Sasin (1:2)
29:54 Benda z dorážky dává první gól domácích.
28:20 Kantor střílí ale pouze do golmana.
26:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #95 Ondřej Pařenica, asistoval #88 Štěpán Kowalik (0:2)
26:26 Bohužel domácí neproměnili šanci a zproti útoku dostali gól. Nedáš dostaneš
26:15 Domácí golman Grim teď podržel svůj tým.
25:40 Kantor netrefil odkrytou bránu
24:40 Toma z úhlu ale vedle
24:11 Karas před před prázdnou bránou domácích ale minul.
22:36 Poměr hráčů na hřišti je 4:3 pro Vítkovice.
22:34 Vyloučen hráč #19 Daniel Kantor družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za hrubost
22:34 Vyloučen hráč #86 Martin Hriško družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
22:10 Vyloučen hráč #68 Dominik Toma družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za sekání
22:10 Po faulu na Karase si zahrajou Vítkovice první přesilovku.
22:00 Na dnešním utkání se přišlo podívat 160 diváků. Děkujeme za podporu
20:00 Domácím teď míček vůbec nelepí na hokejky
19:00 zmatek před bránou domací ale nic z toho
18:30 Haviřovští rucbysti přišli povzbudit domací tým
18:19 Nedůraz před branou zařizuje Vítkovicím 5 gól.
17:30 SFK musí přidat jestli chce tento zápas vyhrát
17:30 Hra je teď nahoru dolu
16:50 Macečkovi dnes sjíždí všechny střely.
16:00 Tým domacích zrychluje tempo hry.
15:39 Z chyby domácích na půlce dávají gól hoste.
15:00 Střely v 1. části: 10:3
14:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
14:45 Po zmatku před bránou domácích doráží Pařenica
12:30 Hra je nahoru dolu
11:40 Domáci nedokázali v první přesilovce inkasovat
10:35 Kantor z nebezpečné pozice ale golman je v pozoru
09:38 Vyloučen hráč #14 Filip Peterek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
00:01 První buly v zápase vyhrál tým Vítkovic
00:00 Vítejte u 2. kola play off 1. ligy dorostenců, kde již za malý okamžik domací 1. SFK Havířov přivítá soupeře z Vítkovic.