7:2
    Přemek HANZLÍK
    (Vejs)

H TEST Tatran Střešovice - FbC Hradec Králové  7:2
branky: 12. Jonáš Tuma, 24. Ondřej Panuška, 25. Vít Krošlák, 28. David Kryl, 30. Šimon Padevět, 32. Vojtěch Zach, 34. Jonáš Tuma - 37. Jakub Vašata, 45. Přemek Hanzlík; rozhodčí: Daniel Dupkala - Patrik Trejbal; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Maroš Giba 12 - Michal Malý 1, Dominik Janeček 10; po třetinách: 1:0, 4:0, 2:2
45:00 Komentář hostů Pokorný Tomáš (Trenér): Je nutno soupeři k postupu pogratulovat. Sportovně byl o nějaký ten krok lepší. Nicméně musím poděkovat svému týmu, za ten rok jsme udělali velký progres a musíme v tomto pokračovat. Teďka si zaslouženě trochu odpočineme a pak se do toho zase pustíme. Týme děkuji!
45:00 Komentář domácích Janda Roman (Trenér): Pohlídaný průběh utkání a zasloužený postup do dalšího kola. Díky soupeři za sérii, a díky divákům, kteří nás o víkendu přišli podpořit.
45:00 Střely ve 3. části: 6:6
44:43 Hosté proměnili přesilovku a snižují na 7 : 2.
44:10 GÓL FbC Hradec Králové ! 7:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Přemek Hanzlík, asistoval #22 Jakub Vejs (7:2)
43:41 Vyloučen hráč #99 Albert Haasz družstva H TEST Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:43 GÓL FbC Hradec Králové ! 7:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #44 Jakub Vašata, asistoval #5 Andrej Janda (7:1)
36:43 Hosté se nevzdávají a proměnují první branku.
35:35 Tatran má šanci proměnit i třetí přesilovku.
34:32 Vyloučen hráč #25 Max Bondy družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
34:32 Tatran střílí gol do prázdné brány.
33:57 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 7:0
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #64 Jonáš Tuma, asistoval #81 Vojtěch Zach (7:0)
31:58 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 6:0
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #81 Vojtěch Zach, asistoval #27 Matěj Kučera (6:0)
31:58 Tatran dokázal využít obě přesilovky.
30:01 Vyloučen hráč #18 Jan Votroubek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za zdržování hry
30:01 Vstupní bule pro Tatran.
30:00 Střely ve 2. části: 7:4
29:15 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 5:0
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #59 Šimon Padevět, asistoval #64 Jonáš Tuma (5:0)
27:25 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Dominik Janeček družstva FbC Hradec Králové
27:21 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #14 David Kryl, asistoval #27 Matěj Kučera (4:0)
27:21 Tatran využívá přesilovku a zvyšuje na 4 : 0.
26:29 Vyloučen hráč #25 Max Bondy družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:26 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #97 Vít Krošlák, asistoval #14 David Kryl (3:0)
24:26 Uvolnění a následná střela ze středu hřiště posouvá Tatran do vedení na 3 : 0.
23:20 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #29 Ondřej Panuška, asistoval #84 Matúš Fiam (2:0)
23:20 Tatran využívá výhody a zvyšuje na 2 : 0.
21:48 Po krásné kombinaci bohužel Tatran přestřelil odkrytou bránu.
18:08 Hosté využívají chyby při rozehrávce a zakončují ale golman Tatranu střelu zblokoval a připisuje si další zákrok.
15:01 Vstupní bule pro Tatran.
15:00 Střely v 1. části: 5:4
14:59 V první třetině jsme mohli vidět pár šancí na obouch stranách zatím jenomTatran dokázal svojí šanci proměnit.
11:01 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #64 Jonáš Tuma, asistoval #99 Albert Haasz (1:0)
09:47 Další šanci domácích překazil golman hostí svým rychlím přesunem.
07:30 Ze strany hostů přišlo pár střel ale golman Tatranu všechny vychytal.
00:32 První střelu Tatranu vyráží golman hostí do rohu hřiště.