• 44 43:57
    4
    Vítek ENGEL

FBC Liberec - TJ Sokol Královské Vinohrady 9:2
branky: 20. Jakub Dušek, 22. Jakub Dušek, 26. Jan Kolář, 29. Jáchym Frontz, 34. Jakub Dušek, 34. Michal Blažek, 41. Michal Blažek, 42. Šimon Frontz, 44. Jan Kolář - 1. Samuel Veis, 41. Vítek Engel; rozhodčí: Marek Pohunek - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 2:1 + Vítek Engel 4; využití: 0:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Jakub Trojan 11 - Denis Smetana 28; po třetinách: 0:1, 4:0, 5:1
45:00 Komentář domácích Jirka Martin (Trenér): Hodnotit tuto sérii je poměrně těžké, ač výsledek hovoří pro nás, tak to z naší strany rozhodně nebyl výkon hodný osmifinalisty. Kluci až dnes pochopili, že play off je jiná soutěž a že tady nerozhodují individuality, ale TÝM. Což v dnešním zápase potvrdili. Určitě bych rád poděkoval soupeři, který zejméma v prvním zápase předvedl do obrany dobrý výkon podpořený výborným golmanem. Jak sem říkal klukům, níže než včera jsme jít nemohli, mohli jsme jen vzhůru a to se dnes potvrdilo. Děkuji skvělým fanouškům soupeře, kteří oba dny udělali super atmosféru, dnes podpořenou i našimi skvělými rodiči, za což jim patří velké díky. Jdeme si proto a pokračujeme dál v naší cestě. Díky pořadatelům a rozhodčím. Pěkný zbytek neděle.
45:00 Komentář hostů Paštika Marek (Asistent trenéra): Dneska další zápas ve vysokém tempu, kde byl Liberec lepším týmem po většinu zápasu. Je pouze škoda, že se playoff nejvyšší dorostenecké ligy se nehraje na hale, která by tomuto zápasu odpovídala. Gratulujeme soupeři k postupu do dalšího kola. Zároveň děkujeme rodičům, kteří náš tým podporovali po celou sezonu a i dnes na poslední zápas naší sezony přijeli v úctyhodném počtu.
45:00 Nejlepší hráči dnešního zápasu: Liberec - Jakub Dušek , Vinohrady - Samuel Veis
45:00 Střely celkem: Liberec - 37 , Vinohrady - 13
45:00 Střely ve 3. části: 10:6
44:40 Běží poslední vteřiny dnešního zápasu.
43:57 Vyloučen hráč #51 Vítek Engel družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2+2 minuty za hrubost
43:30 GÓL FBC Liberec! 9:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #81 Jan Kolář bez asistence (9:2)
43:15 Vinohrady statečně bojují.
41:40 Hosté znovu se šesti hráči v poli.
41:30 GÓL FBC Liberec! 8:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #16 Šimon Frontz, asistoval #12 Michal Blažek (8:2)
41:30 Prázdnou bránu trefuje Frontz.
41:10 Vinohrady to zkouší v šesti.
40:14 GÓL FBC Liberec! 7:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #12 Michal Blažek, asistoval #8 Jakub Hruška (7:2)
40:14 Klička do středu a střela, která se proměnila v další branku Liberce.
40:03 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #51 Vítek Engel bez asistence (6:2)
40:03 Engel dorazil míček za záda Trojana.
39:40 Vinohrady znovu v šanci.
38:55 Další gólová šance Vinohrad.
37:12 Vinohrady si dokázaly vytvořit hodně pěkných šancí, ale ani jednu nedokázaly proměnit a snížit náskok.
35:50 Liberec blokuje jednu střelu za druhou.
35:11 Vyloučen hráč #32 Josef Bittner družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:11 Vinohrady si zahrají přesilovku 5 na 3.
34:05 Vyloučen hráč #33 Jáchym Frontz družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování florbalky
34:05 I Vinohrady si zahrají přesilovou hru.
33:43 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
33:43 GÓL FBC Liberec! 6:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #12 Michal Blažek, asistoval #16 Šimon Frontz (6:1)
33:43 Blažek těsně před Smetanou tečoval Frontzovu střelu.
33:27 GÓL FBC Liberec! 5:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #11 Jakub Dušek, asistoval #27 Jakub Kopecký (5:1)
33:27 Nad nohu brankáře Smetany se prosazuje Dušek.
30:58 Po dlouhé době zákrok domácího brankáře.
30:02 Bule pro hosty.
30:00 Střely ve 2. části: 14:2
29:10 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
28:42 GÓL FBC Liberec! 4:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #33 Jáchym Frontz, asistoval #55 Tomáš Kavalír (4:1)
28:42 Střelou z půlky pod víko se prosazuje Frontz.
27:20 Vinohrady si dokáží vytvořit šanci, ale nedokáží jí proměnit.
25:09 GÓL FBC Liberec! 3:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #81 Jan Kolář, asistoval #11 Jakub Dušek (3:1)
25:09 Kolář předvedl za sebou dvě kličky a měl volné pole působnosti, které využil střelou do středu brány.
23:54 Weis trefuje břevno brány.
23:00 Dnešní nedělní zápas navštívilo 105 diváků.
21:39 Opět znovu chybná rozehrávka Vinohrad, kterou Liberec nedokázal potrestat.
21:06 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #11 Jakub Dušek, asistoval #57 Daniel Vik (2:1)
21:06 Smetanovy míček propadl na bližší tyč.
19:39 GÓL FBC Liberec! 1:1
19:39 Dušek se prosazuje z dorážky.
19:33 Horký brambor v podání Smetany.
19:01 Chybnou rozehrávku nedokázal Liberec potrestat.
17:15 Liberecký brankář znovu v akci.
15:10 Na míčku opět Liberec.
15:00 Střely v 1. části: 13:5
14:05 Začala probíhat poslední minuta první třetiny.
13:07 Vinodrady se dokázaly ubránit, Liberec si dokázal vytvořit pár šancí, ale nedokázal je proměnit.
12:20 Cejnar treguje tyč.
11:06 Vyloučen hráč #51 Vítek Engel družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
10:40 Odložené vyloučení, výhoda pro Liberec.
08:20 Faltusova střela z půlky šla vedle brány.
06:56 Další Vinohradský pokus neúspěšný.
04:58 Hubinger tvojí střelou prověřil Trojana.
03:35 Liberec v držení míčku na své polovině a snaží se o přechod na útočnou polovinu.
01:54 Fanoušci obou týmů se předhání v podpoře vlastních týmů.
00:30 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #7 Samuel Veis, asistoval #96 Marek Hauptmann (0:1)
00:30 Vinohrady otevírají skóre. Veis se trefuje do horní části brány.
00:01 Bule pro hosty.