45
  • 45 44:59
    Petr ŠPAČEK

Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC Liberec 3:5
branky: 7. Jan Bekešský, 11. Vojtěch Diepold, 21. Petr Špaček - 11. Kristián Ctirad Šroll, 14. Šimon Frontz, 16. Michal Blažek, 27. Jakub Smutný, 32. Jakub Dušek; rozhodčí: Tomáš Grigar - Karel Kotyza; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 112; zásahy brankářů: Viktor Dvořák 9 - Jakub Trojan 13; po třetinách: 2:2, 1:2, 0:1
45:00 Komentář hostů Kolařík Jan (Asistent trenéra): Do dnešního zápasu jsme nastoupili trochu ospale, ale svůj výkon jsme postupně zvedli a v nelehkých chvílích nás též podržel náš gólman. Nicméně jsme teprve v polovině tohoto souboje, čímž zveme všechny na zítřejší zápas do Liberce, který bude určitě z obou stran velice zajímavý. Děkuji soupeři za super zápas a zítřek teprve rozhodne.
45:00 Komentář domácích Bína Jakub (Trenér): V půlce prohráváme o 2 góly. Nic víc, nic míň. Dobře se připravíme a zítra podáme sebevědomý výkon. Zítra si jdem pro postup.
45:00 Střely ve 3. části: 9:0
44:59 Trestné střílení družstva Předvýběr.CZ Florbal MB neproměnil #59 Petr Špaček.
37:14 Vyloučen hráč #27 Jakub Kopecký družstva FBC Liberec na 2 minuty za zdržování hry
31:47 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
31:47 GÓL FBC Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #11 Jakub Dušek, asistoval #81 Jan Kolář (3:5)
30:00 Střely ve 2. části: 2:7
27:42 Vyloučen hráč #97 Simon Menke družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost
26:44 GÓL FBC Liberec! 3:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Jakub Smutný, asistoval #27 Jakub Kopecký (3:4)
20:58 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #59 Petr Špaček bez asistence (3:3)
15:40 GÓL FBC Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #12 Michal Blažek bez asistence (2:3)
15:00 Střely v 1. části: 5:7
13:11 GÓL FBC Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #16 Šimon Frontz, asistoval #12 Michal Blažek (2:2)
10:29 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #13 Kristián Ctirad Šroll bez asistence (2:1)
10:11 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #81 Vojtěch Diepold bez asistence (2:0)
06:18 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #4 Jan Bekešský, asistoval #24 Daniel Havelka (1:0)