• 44 43:07
    2
    Michal ROBEK

H TEST Tatran Střešovice - FBC Česká Lípa 5:2
branky: 26. Vojtěch Zach, 35. Kryštof Edvard Krajňák, 37. František Vladimír Žilka, 37. Albert Haasz, 43. Matúš Fiam - 17. Kristián Semelka, 36. Radim Piškula; rozhodčí: Alexander McIntosh - Filip Novák; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Juzl 15 - Radek Dvořák 8; po třetinách: 0:0, 1:1, 4:1
45:00 Komentář hostů Kopta Petr (Trenér): Vyrovnaná série kdy se nemusíme stydět za svůj výkon ale na vítěztví to nestačilo. Děkujeme klukům za dobrou sezónu a soupeři za kvalitní sérii.
45:00 Komentář domácích Janda Roman (Trenér): Dnes utkání, kdy soupeř musel být aktivní a my jsme si mohli dovolit hrát více na jistotu. Což ale nemělo znamenat tak pasivně a bez střelby, jako jsme předváděli v prvních dvou třetinách. Děkuji soupeři za férovou sérii, a divákům obou týmů za podporování včera i dnes. Teď odpočneme a připravíme se na MČR.
45:00 Střely ve 3. části: 4:7
43:07 Vyloučen hráč #74 Michal Robek družstva H TEST Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
42:29 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 5:2
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #84 Matúš Fiam, asistoval #99 Albert Haasz (5:2)
41:00 Cross na Semelku který zprvní golfem netrefuje bránu
40:38 Standartka pro Lípu v rohu
40:00 Lípa hraje v 6
38:10 Škách posouvá balonky dolů na Fiama s Žilkou a hledá prostor pro střelu
37:29 Vyloučen hráč #87 Kristián Semelka družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
36:50 Timeout FBC Česká Lípa
36:50 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 4:2
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #99 Albert Haasz, asistoval #44 Vojtěch Kucharčík (4:2)
36:19 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #13 František Vladimír Žilka, asistoval #5 Štěpán Lovíšek (3:2)
36:18 Standartka z rohu, Lovíšek ťuká balonek Žilkovi který z výběhu střílí přesně k tyčce
35:32 GÓL FBC Česká Lípa! 2:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #30 Radim Piškula, asistoval #24 Vojtěch Kafka (2:2)
35:31 Kafka zadržel balonek a hned ho poslal dopředu na nabíhajícího Piškulu který střelou zápěstím uklízí pravý horní roh
34:18 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #58 Kryštof Edvard Krajňák, asistoval #14 David Kryl (2:1)
34:17 Kryl vybíhá na levém mantinelu a střílí přes obránce podstřelem, Krajňák připravený na dorážku
33:30 Lípa hraje v plném počtu
32:55 Domácí teď sehráli akci kde si posunuli balonek za bránou a pak před bránu na volného Fiama který zprvní netrefll bránu
32:21 Lípa vzdoruje oslabení výborně a vyvíjí větší tlak než Tatran
32:04 Lípa získává další standartku kvůli držení a odpaluje balonek
31:26 Lípa získává standartku a zdrží své oslabení minimálně o 20 vteřin
31:15 Vyloučen hráč #11 Mikeš Motejzík družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
30:40 Kucharčík se vytáčí na půlce a střílí z otočky, golman měl dost času na chycení
30:01 Buly vyhrává Lípa
30:00 Střely ve 2. části: 4:5
29:20 Hostující útočník si probíhá po pravém mantinelu a vypadá to že zakončí ale Škácha mu balonek čistě sebere z čepele
25:47 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #81 Vojtěch Zach, asistoval #64 Jonáš Tuma (1:1)
25:46 Zach získává balonek na půlce a posílá na Tumu na mantinelu který mu vrací zpět do běhu, Zach zakončuje k tyčce.
23:50 Tatran navzdory vyloučení v jeho prospěch čelil poměrně vysokému tlaku
23:17 Kučera našel na druhé straně Tumu který golfem těsně míjí branku
22:28 Kryl zastavil break a šel sám na golmana Dvořáka, obránce který se stihl vrátit bu zblokoval čepel
22:00 Opět Kučera na středu rozdává balonky
21:51 Vyloučen hráč #14 Jáchym Hocko družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
20:38 Škácha se vrací z trestné lavice a Tatran může být rád že nedostal gól
20:00 Standartku Tatran využívá k odpálení balonku
19:05 Steinz zastavuje domácí break a posouvá na volného Motejzíka který nebyl na střelu zprvní připraven
18:35 Vyloučen hráč #46 Jan Škácha družstva H TEST Tatran Střešovice na 2 minuty za opakované přestupky
17:51 Standartka Tatranu na půlce, Škácha ťuká balonek Lovíškovi který ze zátahu netrefuje bránu
16:20 GÓL FBC Česká Lípa! 0:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #87 Kristián Semelka, asistoval #30 Radim Piškula (0:1)
16:00 Steinz vybíhá do rohu kde posouvá před bránu, jeho spoluhráč střílí z první do nastavené čepele jednoho z domácích
15:04 Lípa hraje v plném počtu
15:00 Střely v 1. části: 5:5
13:30 Kučera na středu rozdává balonky a hledá spoluhráče na střelu
13:03 Vyloučen hráč #27 Viktor Steinz družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
11:49 Robek se vytočil zpoza branky a přihrává na Paneše který zprvní netrefuje balonek
08:03 Škácha odebírá balonek z chumlu a vytáčí se k mantinelu kde střílí z otočky, golman bez větších problémů chytá
06:00 Zach úplně sám před bránou, dostává cross a zprvní přesřeluje bránu
05:40 Hostující útočník se vytáhl až do Tatranského rohu kde si obtočil obránce a vystoupil před Juzla, zakončil nahoru na Juzlovo rameno
05:06 Krošlák se vytáhl do kapsy pod středem a po přihrávce zakončuje zprvní těsně vedle
04:45 Tatran se drží na balonku ale nedokáže tvořit útok
02:48 Zach s balonkem se nečekaně otáčí na středu a pálí dělovku na bránu kde golman Dvořák s potížemi chytá
01:29 Matouš na středu zkouší střelu ze zátahu, Škácha ho dobře navázal a on netrefil branku
00:31 Tuma si vzadu s Kučerou poílají balonek a hledají spoluhráče vepředu
00:01 Buly vyhrává Tatran
00:00 Vítáme diváky na 2. kole 1.ligy dorostenců, dnes se proti sobě utká domácí H TEST Tatran Střešovice a FBC Česká Lípa