5:4
    Adam ŠVEHLÁK
    (Urych)

ACEMA Sparta Praha UNYP - 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:4p
branky: 1. Tomáš Novotný, 23. Filip Rathouský, 25. Kosťantyn Šlosar, 36. Kosťantyn Šlosar, 52. Adam Švehlák - 3. Štěpán Kowalik, 5. Jakub Slíva, 22. Václav Babík, 44. Filip Peterek; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 203; zásahy brankářů: Matěj Habart 28 - David Tobola 0, Matěj Hőpp 24; po třetinách: 1:2, 2:1, 1:1, 1:0
46:00 Střely v prodloužení: 2:3
46:00 Ukončení prodloužení
51:51 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #14 Adam Švehlák, asistoval #87 Jan Urych (5:4)
45:00 Zahájení prodloužení
45:00 Střely ve 3. části: 10:11
43:46 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Filip Peterek, asistoval #33 Jakub Rohel (4:4)
42:06 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
38:45 Vyloučen hráč #25 Sebastián Hachlica družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
38:45 Vyloučen hráč #78 Adam Roháč družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost
35:16 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar bez asistence (4:3)
30:00 Střely ve 2. části: 9:8
24:00 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar, asistoval #68 Lukáš Mitera (3:3)
22:02 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #98 Filip Rathouský, asistoval #15 Matyáš Malkus (2:3)
21:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #97 Václav Babík, asistoval #87 Dominik Ptáček (1:3)
17:24 Vyloučen hráč #29 Martin Prunner družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 8:10
04:50 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Jakub Slíva, asistoval #95 Ondřej Pařenica (1:2)
02:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Štěpán Kowalik, asistoval #22 Jakub Slíva (1:1)
00:08 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #27 Tomáš Novotný bez asistence (1:0)
00:08 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Matěj Hőpp družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
00:08 Probíhá ošetřování golmana Vítkovic, fyzioterapeutka si vyžádala čas na ošetření.