2

3

6.

Florbal Ústí - 1. SC TEMPISH Vítkovice 6:7pn
branky: 15. Vojtěch Frolík, 15. Vojtěch Frolík, 21. Tadeáš Weber, 22. Tadeáš Weber, 26. Martin Hrabánek, 32. Tadeáš Weber - 6. Martin Hriško, 26. Ondřej Adamec, 33. Dominik Ptáček, 35. Filip Peterek, 35. Dominik Ptáček, 43. Ondřej Pařenica, N Štěpán Kowalik; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 1:2 + Jakub Rohel OS; využití: 2:0; diváků: 435; zásahy brankářů: Tomáš Kremlík 32 - David Tobola 7, Matěj Hőpp 15; po třetinách: 2:1, 3:1, 1:4, 0:0
Ukončena trestná střílení
6 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #14 Martin Hrabánek , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #88 Štěpán Kowalik a vstřelil rozhodující gól (6:7).
5 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #2 Vilém Vrzala , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #23 Ondřej Adamec a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #29 Aleš Vlach , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #33 Jakub Rohel , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #31 Vojtěch Frolík a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #97 Václav Babík a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #14 Martin Hrabánek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #14 Filip Peterek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #16 Tadeáš Weber , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #88 Štěpán Kowalik , ale gól nevstřelil.
46:00 Zahájena trestná střílení
46:00 Střely v prodloužení: 2:5
46:00 Ukončení prodloužení
45:00 Zahájení prodloužení
45:00 Střely ve 3. části: 8:14
42:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #95 Ondřej Pařenica, asistoval #23 Ondřej Adamec (6:6)
41:31 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
34:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #87 Dominik Ptáček, asistoval #14 Filip Peterek (6:5)
34:01 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Filip Peterek, asistoval #87 Dominik Ptáček (6:4)
32:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:3
31:54 GÓL Florbal Ústí! 6:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #14 Martin Hrabánek (6:2)
30:14 Vyloučen hráč #33 Jakub Rohel družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice - osobní trest
30:14 Vyloučen hráč #33 Jakub Rohel družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování
30:00 Střely ve 2. části: 10:12
28:39 Timeout Florbal Ústí
27:02 Vyloučen hráč #19 Ondřej Trčka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování florbalky
25:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #23 Ondřej Adamec, asistoval #25 Sebastián Hachlica (5:2)
25:43 GÓL Florbal Ústí! 5:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek, asistoval #29 Aleš Vlach (5:1)
21:19 GÓL Florbal Ústí! 4:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #19 Ondřej Trčka (4:1)
20:01 GÓL Florbal Ústí! 3:1
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Matěj Hőpp družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
15:00 Střely v 1. části: 8:7
14:59 GÓL Florbal Ústí! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #31 Vojtěch Frolík, asistoval #29 Aleš Vlach (2:1)
14:14 GÓL Florbal Ústí! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #31 Vojtěch Frolík, asistoval #37 David Černý (1:1)
12:16 Vyloučen hráč #51 Vojtěch Podešva družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky
05:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Martin Hriško, asistoval #77 Tomáš Karas (0:1)