• 60 59:02
    11:8
    (Černý)

Wizards DDM SO Praha 10 - Florbal Ústí 11:8
branky: 2. Matěj Bednář, 10. Filip Černý, 11. Marek Sedliský, 15. Filip Černý, 29. Filip Černý, 32. Marek Smitka, 40. Filip Černý, 47. Matiáš Jaroš, 50. Filip Černý, 57. Filip Černý, 60. Vojtěch Göpfert - 2. Martin Hrabánek, 11. Adam Fišer, 17. Aleš Vlach, 41. Tadeáš Weber, 45. Vilém Vrzala, 55. Marek Chroustovský, 57. Aleš Vlach, 58. Adam Fišer; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 3:4; využití: 2:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Adam Bednář 22 - Tomáš Kremlík 27; po třetinách: 4:3, 3:0, 4:5
60:00 Komentář hostů Vlček Pavel (Trenér): Dnnešní zápas a celkově serii rozhodlo několik faktorů. Nekoncentrace po celých šedesát minut, nedodržení taktických pokynů, nebo přístup některých hráčů mimo florbal. Tohle vše se musí do budoucna rapidně změnit, jestliže chceme podávat kvalitní výkony. Za celou sezonu bych chtěl poděkovat skvělým fanouškům, kteří nás všude doprovázeli a vždy tvořili krásnou atmosféru. Soupeři gratuluji a přeji hodně štěstí do dalších zápasů v play off.
60:00 Komentář domácích Urbanec Roman (Vedoucí): Postup do semifinále přes dva zápasy s velkým počtem branek. Z jasných zápasů máme zvyk dělat drama. Bohužel nás trápí zranění, doufáme, že se hráči dají do dalšího kola play off dohromady. Děkujeme skvělé dívčí skupině za pořádání, děkujeme divákům, soupreří, rozhodčím. Jezký zbytek neděle.
60:00 Střely ve 3. části: 11:16
59:02 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 11:8
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #81 Filip Černý (11:8)
57:15 GÓL Florbal Ústí! 10:8
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #25 Adam Fišer, asistoval #29 Aleš Vlach (10:8)
57:15 Hostům se hra v 6 vyplácí a dramatizují utkání snížením vedení Wizards na pouhé 2 branky.
56:39 GÓL Florbal Ústí! 10:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #14 Martin Hrabánek (10:7)
56:21 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 10:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #88 Matěj Bednář (10:6)
55:50 Hosté potřebují vyhrát, proto při každé příležitosti chodí do hry v 6 bez brankáře.
54:12 GÓL Florbal Ústí! 9:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #19 Ondřej Trčka (9:6)
54:12 Pět vteřin před koncem přesilovky hosté nakonec proměňují a snižují na 9:6.
52:17 Timeout Florbal Ústí
52:17 Vyloučen hráč #55 Vojtěch Göpfert družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za zvedání florbalky
50:12 Vyloučen hráč #30 Kryštof Pitoňák družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:58 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 9:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #45 Patrik Vachata (9:5)
49:58 Máme tu oblíbenou hru 4 na 4, která odchovancům Vachkovy velmi chutná a tak zvyšují skóre na 9:5.
48:58 Vyloučen hráč #39 Matěj Hruštinec družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání
48:53 Vyloučen hráč #25 Marek Bauer družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
46:26 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #86 Matiáš Jaroš, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (8:5)
44:50 GÓL Florbal Ústí! 7:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #2 Vilém Vrzala, asistoval #29 Aleš Vlach (7:5)
44:50 Bohužel další šance již pro hosty končí gólem v brance Wizards.
44:22 Bednář neskutečným zákrokem vychytal jasnou gólovou šanci Ústí.
43:22 První střela Wizards končí s přehledem v brankářových rukách.
40:49 GÓL Florbal Ústí! 7:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #2 Vilém Vrzala (7:4)
40:49 Od začátku třetiny je Ústí nebezpečnější. Jejich první šance ještě pro Wizards dopadla dobře. Druhou již ze vzduchu trefují za Bednářova záda.
40:00 Střely ve 2. části: 12:7
39:10 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:3
39:10 Wizards pěknou rozehrávku z rohu hostí zakončují příhrávkou před branku na Černého a ten proměňuje.
35:48 Černý v tutové šanci trefuje pouze brankářovu nohu.
31:46 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #36 Marek Smitka, asistoval #19 Tomáš Havelka (6:3)
31:46 Havelka vystihl rozehru Ústí a vyslal přesnou nahrávkou Smitku do úniku. Ten chladnokrevně zakončuje kličkou do backhandu. Takzvaný Smitkův signature move.
28:38 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (5:3)
28:38 Filip Černý přesně zamířil a střelou shora využívá přesilovou hru.
27:08 Vyloučen hráč #15 Theodor Huber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
24:08 Pěkný brejk v podání Marka Smitky mohl skončit gólem. Bohužel pro Wizards má dnes brankář Ústí dobrou formu.
21:52 Skvělý zákrok Adama Bednáře teď uchránil Wizards před srovnáním hostí.
20:00 Střely v 1. části: 13:7
16:23 GÓL Florbal Ústí! 4:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach bez asistence (4:3)
16:23 Střela backhandem prošla mezi nohama brankáře Wizards a hosté snižují.
15:34 Na hřišti mají převahu Wizards, zatímco v hledišti slyšíme spíše fanoušky Ústí.
14:07 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:2
14:07 Další pokus Černého již končí brankou a Wizards jdou poprvé v zápase do dvoubrankového vedení.
13:04 Máme tu další přesilovku Wizards. Pozornost golmana hostí hned po rozehrávce otestoval Filip Černý. Bohužel bez gólu.
13:03 Vyloučen hráč #29 Aleš Vlach družstva Florbal Ústí na 2 minuty za držení
10:43 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Marek Sedliský, asistoval #45 Patrik Vachata (3:2)
10:43 Wizards si berou vedení zpět. Přihrávka na střed na volněho Sedliského, který se nemýlil a navyšuje skóre na 3:2.
10:01 GÓL Florbal Ústí! 2:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #25 Adam Fišer, asistoval #48 Marek Chroustovský (2:2)
10:01 Stejně jako po porvním gólu i tentokrát odpoveď hostí přišla záhy. Po špatné rozehrávce v rohu Wizards Ústí využívá brejku 2 na 1.
09:05 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:1
09:05 Přihrávka za brankou na Matěje Bednáře a následná přihrávka před branku na Filipa Černého končí gólem v sítí hostujíícho týmu.
07:48 Nebezpečná šance WIzards, kterou zlikvidoval brankář hostí.
06:18 Hra je zatím velmi vyrovnaná.
02:37 Vyloučen hráč #66 Štěpán Malý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
01:58 GÓL Florbal Ústí! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek bez asistence (1:1)
01:09 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář, asistoval #81 Filip Černý (1:0)
01:09 Máme tu první gól dnešního utkání. Filip Černý z půlky nahazuje na branku a Matěj Bednář doklepává.
00:01 Úvodní buly pro Ústí.