• 60 59:56
    6:4
    ()

Wizards DDM SO Praha 10 - SOKOLI Pardubice 6:4
branky: 9. Patrik Vachata, 23. Matěj Dvořák, 28. Matěj Bednář, 30. Marek Sedliský, 57. Vojtěch Göpfert, 60. Matěj Bednář - 9. Tomáš Macháček, 16. David Strnádek, 42. Adam Černý, 54. Tomáš Macháček; rozhodčí: Jakub Mauer - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1 + Adam Aarons OS:1; využití: 0:0; diváků: 112; zásahy brankářů: Adam Bednář -4 - Jakub Mikula -5; po třetinách: 1:2, 3:0, 2:2
60:00 Komentář hostů Třískala Jan (Trenér): Soupeř postoupil, gratulace. nVšem klukům přeju ať je florbal provází a stane se součástí jejich života. nJe to krásný sport, který umí být jak krutý, tak krásný.
60:00 Komentář domácích Urbanec Roman (Vedoucí): Výkon z naší strany nic moc. Soupeř toho nevyužil, ač měl příležitostí dost. Do finále zlepšíme proměňování šancí. Uděláme vše, abychom druhé místo z minulého roku překonali. Hezký sváteční den, který pro zápas není ideálem.
60:00 Střely ve 3. části: 10:11
59:56 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář bez asistence (6:4)
59:56 Bednář chytil nahrávku Pardubic a posílá Wizards gólem do prázdné branky dál v playoff.
58:52 Timeout SOKOLI Pardubice
57:50 Pardubice v 6.
56:40 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #86 Matiáš Jaroš (5:4)
56:40 Jaroš vyslal neuvěřitelný granát, který Mikula jen vyrazil. Připravený Göpfert doráží a vysílá Wizards do vedení.
55:32 Jeřábova přízemní střela přidělala Bednářovi starosti.
54:30 Po srovnání se hraje nahoru ndolu.
53:23 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #5 Jakub Šimák (4:4)
53:23 Šimák našel lobem Macháčka a ten na druhý pokus prostřeluje po zemi Bednáře.
53:03 Hra se přiostřuje a vidíme čím dál víc zákroků končící hráčem na zemi.
51:33 Jeřáb převedl backhandový lobíček. Pokus skončil nad brankou Bednáře.
49:13 Vachata našel Tichopáda přes celé hřiště. Ten bálonek poslal za mantinel.
45:30 Hra se po úpravě skóre uklidnila.
41:36 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #49 Matěj Tlučhoř (4:3)
41:36 Dvakrát odražený balónek se dostal až k Černému a ten backhandem uklízí.
41:20 Tichopád si hraje s beky Pardubic.
40:16 Velká šance pro Wizards ze začátku 3. třetiny. Bednář naservíroval Černému do prázdné branky, ale ten míjí.
40:00 Střely ve 2. části: 11:7
39:36 Černého střela z půlky byla největší šancí Wizards v přesilové hře.
38:33 Nepřijemná srážka Černohorského a Bednáře před brankou Pardubic. Černohorský odchází v doprovodu zdravotníka a svých spoluhráčů na střídačku.
37:46 Vyloučen hráč #60 Michal Jeřáb družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za blokování florbalky
37:46 Jeřáb zatáhl za záchranou brzdu proti Göpfertovi. Půjde si odpočinout.
35:57 Göpfert vyslal Tichopáda do samostatného úniku. Mikula jeho střelu nad levou nohu vyráží za mantinel.
35:42 Mela před brankou Pardubic končí lehkým zraněním Černého. Máme tu pravý playoff florbal!
30:42 V hale probíhá souboj fanoušků. Není slyšet vlastního slova.
30:00 Dnešní utkání sleduje 112 diváků. Děkujeme!
29:28 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Marek Sedliský, asistoval #81 Filip Černý (4:2)
29:28 Malej Sedlo naznačil do backhandu a pak z forehandové otočky prostřeluje Mikulu.
27:44 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář, asistoval #81 Filip Černý (3:2)
27:44 Černý po skončení oslabení našel zpoza branky Bednáře a ten bez mrknutí oka vymetl.
27:22 Pardubice bez větší šance v přesilové hře.
26:23 Havelka po svíci netrefuje skákající balónek.
25:22 Vyloučen hráč #24 Adam Aarons družstva Wizards DDM SO Praha 10 - osobní trest
25:22 Vyloučen hráč #87 David Pinkr družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování
25:22 Nepřijemnost pro Wizards. Nesportovním chováním se před brankou provinil Aarons.
24:14 Bednář předvedl neuvěřitelný zákrok proti Králově střele do odkryté branky.
23:25 Po srovnání skóre hala ožila skoro jako na Superfinále.
22:48 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #38 Matěj Dvořák bez asistence (2:2)
22:48 Máme srovnáno! Dvořák obral obránce Pardubic a prostřelil Mikulu z bezprostřední blízkosti.
20:03 Wizards měli tak dlouhou poradu až někteří hráči nestihli začátek třetiny.
20:00 Střely v 1. části: 8:12
17:15 Pardubice kontrolují balónek a nechtějí ho Wizardům půjčit.
15:43 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #17 David Strnádek, asistoval #19 Matěj Švadlenka (1:2)
15:43 Pardubice poprvé ve vedení. Nahrávka za brankou a střela z nulového úhlu mezi nohy.
13:18 Černý na Vachatu a ten rovnou crossem na Dvořáka. Mikula jeho střelu z první chytá.
10:30 Skvělý zákrok Bednáře proti Jeřábovi, který se ocitl sám na středu.
08:31 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:1
08:31 Rychlá odpověď Pardubic. Macháček si vymíchal Bednáře a po zemi uklidil do branky.
08:09 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #45 Patrik Vachata, asistoval #81 Filip Černý (1:0)
08:09 Paťo Vachata napřáhl z půlky a máme tu první gól!
07:36 2 velké šance Pardubic. Bednář měl co dělat. Následně Aarons míjí ve slibné šanci z levé strany.
06:21 Aarons našel na středu volného Bauera, ale ten backhandovým pokusem těsně míjí branku.
04:29 Bauerův backhandový pokus končí zákrokem Mikuly.
03:03 Velký tlak Wizards nepřinesl větší šanci.
00:01 Úvodní buly pro Pardubice.
00:00 Krésné velikonoční pondělí Vám přejeme z pořadatelského stolku! Hráči už se připravují na hrací ploše. Hala se pomalu zaplňuje a čekáme velkou bituvu o postup dál.